Skocz do zawartości
Forum

Jak zachęcić żonę do seksu w trójkę z inną kobietą?


Gość piotr4157

Rekomendowane odpowiedzi

franca
Ula i nitka, nie przejmujcie się, dobrze napisałyście, ten cały piotr zasłużył sobie na to. Widać, że myślicie o nim mniej więcej to samo, co inni forumowicze, tylko ujęłyście to w bardziej dosadny sposób. Najwyraźniej tym razem ktoś na Was doniósł, bardzo ciekawe kto, hehehehe. Pozdrawiam:)

Prośba do Milki i Orchidki o WYJAŚNIENIE.

Odnośnik do komentarza

Eeeh,tu nie ma co wyjaśniać, bo wszystko jest JASNE.Dla mnie przynajmniej.Ale proszę bardzo,jeżeli słowo dupek stało się przyczyną takiej afery,to można postępowanie autora bardziej opisowo określić.I myślę,że musiał się liczyć z takimi uwagami pisząc te brednie odnośnie trójkąta, więc nie ma co udawać wielce oburzonych nazewnictwem.Dla mnie postępowanie tego 'pana' jest egoistyczne , odrażające ,prymitywne,bezczelne i określa 'głębię 'jego miłości do żony.
Myślę,że teraz nikt nie poczuje się zniesmaczony moją wypowiedzią bardziej ,niż pomysłem tego pana.

Odnośnik do komentarza

Ula, masz całkowitą rację, pisząc w ten sposób o postępowaniu tego faceta. Jeszcze w dodatku ta obraźliwa propozycja dla forumowiczek forum. Widać w tym kompletny cynizm i brak skrupułów. Dla mnie też jest wszystko JASNE, również to, w jaki sposób doszło do usunięcia Twojego poprzedniego komentarza. Nie pojmuję zupełnie zachowania eeeh. Stawia mi zarzuty wyssane z palca, na dodatek oskarżając mnie o rzeczy, które to ona robi. Kto kogo prześladuje?? Przecież to ona zaczęła to robić, pisząc do mnie pierwsza w tym wątku(post z 15.12.2012, godz. 22.21)w dodatku bardzo dziwny komentarz, nie mam pojęcia, jaki miała w tym cel. Nie uspokoiła się nawet po wyrzuceniu komentarzy Twojego i nitki(post z 18.12.2012, godz. 16.59). Mam wrażenie, że jej prośba moderatorów o WYJAŚNIENIE była w rzeczywistości prośbą o co innego(może wyrzucenie moich komentarzy tym razem, a może coś jeszcze ostrzejszego?). I, jakby tego wszystkiego było mało, kolejny raz napisała, znowu z zarzutami do mnie, znowu wywierając presję na moderatorach, tym razem o gnębieniu(18.12.2012, godz.19.47). Tym dziwniejsze, że po tej całej "krucjacie" ona mówi o gnębieniu. Czysty absurd. Nie mam pojęcia, co w nią wstąpiło.

Odnośnik do komentarza

A wracając do istoty tematu(to chyba w końcu na tym powinniśmy wszyscy się skupiać:)), i do tego, co piotr mógłby zrobić w tej sytuacji, to chyba Krzysztof W. dał mu najlepszą radę. Tzn. powiedział mu, żeby się rozwiódł. W pełni popieram! tak będzie przecież najprościej. Nie skrzywdzi żony, a sam będzie mógł uprawiać seks z iloma kobietami chce, i kiedy chce. Jeśli tylko nie będzie wchodził w kolejny poważny związek, to nikt nie powinien na tym ucierpieć.

Odnośnik do komentarza

Tak bolą niektóre sytuacje zależy jak i z której strony się na to patrzy,też niemożna podchodzić do tego zbyt ostro ja np nie rozumiem młodego stażem małżeństwa w którym po czasie okresu dłuższego niewidzenia się,mąż szuka na portalu internetowym pani dla której pół godzinną usługę jest w stanie poświęcić swoje sumienie po czym dalej tulić żonę jak gdyby nigdy nic.Kwestia wyrozumiałości czy pomylenie przyzwoitości?

Odnośnik do komentarza

"Tak bolą niektóre sytuacje zależy jak i z której strony się na to patrzy"-zaraz, Krzysztof, to w końcu chodziło Ci o to, że bolą, czy o to, że nie bolą? Bo z powyższego Twojego zdania nie sposób tego odgadnąć.
Co do tej poruszonej przez Ciebie później sprawy, to jest to oczywiście kwestia sumienia tak mocno przytępionego, że nie zauważa ono nawet bardzo dużego zła.

Odnośnik do komentarza
Gość piotr4157

nubax
zaraz zaraz...nie musimy od razu linczować człowieka ;p ok, mamy swoje wartości, ale ktoś może mieć inne, jeżeli partnerka podziela poglądy to ok, w każdym innym przypadku odpada.

Żona też jest chętna ale wstydzi się do tego zabrać. Wydaje mi się że nie wie czy podoła

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że jeśli ktoś ma takie zachcianki to nie powinien sie żenić...nie wyobrażam sobie usłyszeć czegoś tak obrzydliwego od własnego męża...od razu w ryja i niech wypier....a jeśli by mi jakąś zdzire do domu przyprowadził to bym ją potraktowała odpowiednio do sytuacji:) tak w ogóle to wyrazy współczuja dla twojej żony, że trafiła na takiego zboczeńca

Odnośnik do komentarza

żona powinna zgodzić się na układ, w którym będziesz tylko patrzył... a potem zacząć się spotykać z kochanką bez Twojego udziału :D
a tak poważnie, jeśli żona nie ma biseksualnych ciągot to nie wiem czy coś wskórać... jednak ludzie powinni pobierać się późno, żeby być świadomymi swoich potrzeb. a najlepiej wcale, w końcu człowiek cały czas coś sobie uświadamia

Odnośnik do komentarza

żona powinna zgodzić się na układ, w którym będziesz tylko patrzył... a potem zacząć się spotykać z kochanką bez Twojego udziału :D
a tak poważnie, jeśli żona nie ma biseksualnych ciągot to nie wiem czy coś wskórasz.. jednak ludzie powinni pobierać się późno, żeby być świadomymi swoich potrzeb. a najlepiej wcale, w końcu człowiek cały czas coś sobie uświadamia

Odnośnik do komentarza

1.uprawiaj sex z nia w domu
2.powiedz np. Ze musisz sie przejsc na miasto zlapac oddech
3.kiedy wyjdziesz z domu zadzwon do tamtej drugiej I zaproponuj jej spotkanie w jej domu
4.kiedy do niej przyjdziesz zacznij sie natychmiast rozbierac I ona tez tak zrobi I zalatwione!!!masz dwie panie na raz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...