Skocz do zawartości
Forum

Jak zachęcić żonę do seksu w trójkę z inną kobietą?


Gość piotr4157

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewy......na

Nic na siłę, jak sama nie zechce to możesz sobie dalej nalegać, a ona jeszcze bardziej będzie na NIE... . Może ją nie podnieca widok drugiej kobiety w łóżku z tobą? Gdyby chciała to byś nie musiał pytać ludzi jak ja zachęcić. Ja się zgodziłam, w ostatniej chwili wycofałam, facet był wściekły... Jakiś czas później doszło to sexu i nawet było ok. ale mnie podniecają kobiety.

Odnośnik do komentarza

Ja to bym się nie podzielił swoją kobietą tzw na dwa baty z reguły doświadczenia wiem że ta droga którą kobieta wydala pokarm jest dla niej bolesna,ty piotrze chcesz dwie kobiety mamy na uwadze związek małżeński,kozak z ciebie jeśli zadowolisz oby dwie kobiety...lecz i chamstwo,rozumiem może to być powodowane statusem społecznym,przerabiałem to rozwiedź się bo jeśli się pytasz o coś takiego i aż do bólu ci tego brak to nie ta kobieta dla ciebie,nie zmuszaj jej do zrobienia czegoś,czego nie chce to masz za kasę lecz nie w realnym małżeństwie.Sorry stary ale pogubiłeś wartości związane z pieniędzmi według filmów a zwykłej realności związanymi z uczuciami.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem w małżeństwie nie robi się takich rzeczy.Ty wiesz jak to może zaboleć żonę?Samo to że chcesz kochać się z inną,jeszcze z nią...Seks jest czymś intymnym...to pełne oddanie i zaufanie....A jak ufać ukochanemu kiedy chce robić takie rzeczy...Ludziom się w głowach poprzewracało...
Gdyby mój mąż wpadł na taki "genialny" pomysł to bym się załamała...Ja jestem tylko jego a on tylko mój...Oboje wiemy i w tym akurat jesteśmy zgodni że zdrada równa się koniec dla naszego związku bez żadnego ale...

Odnośnik do komentarza

to znaczy że nie kochasz swojej żony już samym pytaniem sprawiasz jej ból jeśli ona cię kocha! Nie zależy Ci na żonie ale na swoich wybujałych potrzebach seksualnych może masz w życiu za dużo, gdybyś tak miał w sobie trochę pokory a przede wszystkim szacunek do swojej żony nie zaproponowałbyś jej tego ona powinna być dla ciebie skarbem.Jednak wygląda na to że jak myślisz o innych kobietach to nie kochasz naprawdę!!! Jesteś zbyt pewnym siebie egoistą lub masz jakieś kompleksy seksualne. Nie oglądaj filmów erotycznych-to nie są małżeństwa!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...