Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Milka

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Lulbin
 1. Niestety sam link nie wystarczy. Musimy mieć potwierdzenie, że osoba, która chce usunąć konto, zakładała je, dlatego prosimy o wiadomość mailową z adresu, na który zostało założone konto.
 2. Niestety nie ma możliwości udzielenia odpowiedzi na pytanie lekarza ani przesłania wiadomości do konkretnego specjalisty. Jedynym rozwiązaniem jest ponowne zadanie pytania z uwzględnieniem informacji, o które pytał lekarz.
 3. Aby usunąć konto należy wysłać wiadomość na adres forum@abczdrowie.pl z maila na, którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick. Jednocześnie informujemy, że usunięcie konta nie jest równoznaczne z usunięciem postów i wątków.
 4. Aby usunąć konto należy wysłać wiadomość na adres forum@abczdrowie.pl z maila na, którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick. Jednocześnie informuję, że usunięcie konta nie jest równoznaczne z usunięciem postów i wątków.
 5. Aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać wiadomość na adres forum@abczdrowie.pl z maila na, którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick. Jednocześnie informuję, że usunięcie konta nie jest równoznaczne z usunięciem postów i wątków.
 6. Milka

  Usuwanie kont na forum

  Ania8899 Jak je usunąć ? Aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać wiadomość na adres forum@abczdrowie.pl z maila na którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick.
 7. Drodzy forumowicze! Przypominam - aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać wiadomość z prośbą o usunięcie na adres forum@abczdrowie.pl z maila na którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick.
 8. Witam, Aby usunąć konto, należy wysłać maila z adresu na który jest ono założone. W treści podając nick i forum. Tylko w ten sposób można usunąć konto. Jednocześnie usunięcie konta nie jest równoznaczne z usunięciem postów i wątków, nie łamiących regulaminu.
 9. ~mgmg Dobry wieczór dlaczego usunięto mój post (niedziele 26 XI) z tego wątku: https://forum.abczdrowie.pl/forum-zdrowie/362702,podwyzszony-cholesterol,2# Witam, Nie usunęliśmy żadnego postu. Być może nastąpił jakiś błąd lub przerwa serwisowa i Pana post się nie zapisał.
 10. Milka

  Ból prawej Łopatki

  Hamer Prosze o interpretacje wyniku.. :/ Chce dodac ze pojawily sie mrowienia palcow i dretwienia koniuszkow w prawej rece..bol odczuwalny ale zmalal.moge normalnie spac..tylko rano mocno odczuwam bol.. Witam, Ze zdjęcia zostały usunięte dane osobowe.
 11. Witam, Nie przewidujemy powstania takiego forum.
 12. Milka Drodzy forumowicze, Aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać maila na adres forum@abczdrowie.pl z maila na, którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick. Proszę postępować według tych instrukcji.
 13. EdytaCz Proszę o usuniecie mojego konta. Wysłałam wiadomość na poczcie e-mail ale nie jestem pewna czy doszła bo jak wysyłam to zmienia mi się e-mail. Żadna informacja z maila na którego ma Pani założone konto nie przyszła na maila. Proszę wysłać ją ponownie.
 14. Milka Drodzy forumowicze, Aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać maila na adres forum@abczdrowie.pl z maila na, którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick.
 15. Witam, To jest wątek informacyjny. Proszę założyć swój wątek, w którym będzie mógł wypowiedzieć się psycholog.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...