Skocz do zawartości
Forum

Okłamanie partnera


Gość lola0014

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lola0014

Mam problem ..
Okłamałam mojego partnera o mojej przeszłości bo uważam że jest ona nie istotna w związku, on ciągle dopytywał mnie ile miałam chłopaków, czy były między nami stosunki intymne, ja odpowiadałam mu, ale już miałam dość tych wypytywań i skłamałam mu, niestety się o tym dowiedział i już mi nie ufa powiedziałam jak było na prawdę i już nie kłamię, a on na to że mi nadal nie wierzy, i nigdy mi nie zaufa jak z nim nie porozmawiam szczerze, ale ja to już zrobiłam a on nadal upiera się przy swoim,że tak nie jest ....

Jak mam z nim porozmawiać skoro nic do niego nie przemawia, on wie lepiej...
Co mam zrobić

Odnośnik do komentarza

zaczynają się kłamstwa od drobiazgów i patrzenie jak reaguje partner często kończy się to zdradą itd.. dlatego faceci są nie ufni to normalne szczerość w związku buduje zaufanie a przecież zaufanie to podstawa w związku częste rozmowy ale szczere a przeszłość po to się mówi żeby można było się lepiej poznać zrozumieć i nie warto nic ukrywać jeśli chcemy zbudować coś trwałego ...takie jest moje zdanie ja zawsze lubiłem długo i o wszystkim rozmawiać ze swoimi partnerkami i lepiej nam się układało ...

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że nie ma w tym nic dziwnego, że partner pyta partnerkę i na odwrót o jego przeszłość. To jest jak najbardziej normalne.

Wiec po co kłamać? Tymbardziej jak nie masz niczeg na sumieniu? Co inengo jakbyś ukryła, że byłąś np. prostytutką. Ale nawet i to byłby błąd gdyby się ukryło.

Kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wyjdzie na jaw.
Trudno. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Andy30
Trzeba było powiedzieć prawdę.Ale Wy kobiety, wolicie kantować.:/

Nie no,a wy faceci to jesteście aniołki....taaa.
Patrząc na twoje posty to wnioskuję,że masz jakieś zaniżone poczucie własnej wartości po tym jak kobieta cię zdradziła.
Wszędzie widzisz teorie spiskowe i kobiece zło.

A kłamstwo to nic innego jak strach przed konsekwencjami swoich wyczynów,tylko ludzie którzy kłamią często nie zdają sobie sprawy z tego,że wyjdą na tym jeszcze gorzej niż gdyby powiedzieli prawdę,porozmawiali o tym,uzgodnili,przeanalizowali.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Może partner nie do końca upiera się co do samego kłamstwa,lecz do tego czego się ono odnosiło?
W takich chwilach trzeba postawić na cierpliwość i zrobić wszystko by partner wiedział że niezależnie od ilości poprzedników,jest on jedynym i wyjątkowym,tym właściwym facetem w twoim życiu.Jedynie pokazanie drugiej stronie w czynach,potrafi zatrzeć wspomnienie kłamstwa jak i odbudować zaufanie.Naciskania i rozmowy w formie że to było tzw mniejsze zło,ze względu na ochronę uczuć partnera tylko pogarszają sytuacje,facet może być uparty trzeba dać mu czas.Powroty do przeszłości są wytłumaczalne tylko wtedy kiedy mogą sobą coś wnieść do związku,sprawić by był on lepszy,by druga strona wiedziała na czym stoi.Niekiedy z rozmowami trzeba czekać,prosić drugą stronę o wyrozumiałość,przekładając rozmowę,tylko tak można się wyzbyć trudnych sytuacji i kłamstw.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...