Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie penisa czy jest realny sposób


Gość gumisto

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś realny sposób na powiększenie członka? W sieci jest wiele środków które są promowane jako skuteczne ale jak to jest tak z ich skutecznością? Czy mam się łudzić i kupić z nadzieją że to podziała czy raczej nie mam się co nastawiać na opcję powiększenia członka.

Odnośnik do komentarza

To,że długotrwała to mi nie przeszkadza ponieważ męcze się z małym penisem praktycznie całe swoje życie. Zależy mi na tym jednak aby taka terapia była skuteczna. To jest dla mnie najważniejsze. Coś co da długotrwałe efekty. Zabiegu nie chcę bo jeszcze potem nie mógłbym uprawiać seksu :(

Odnośnik do komentarza

Jest niestety takie ryzyko...Proponuję:
Stosować ćwiczenia ( w sieci jest bardzo wiele propozycji ćwiczeń na powieszenie penisa)
Kupić sobie dobry środek w tabletkach. Taki którego, działanie jest potwierdzone i taki, który posiada atest polskiego związku farmakologicznego. Polecam Penis Complete, jes to już trochę droższa opcja,ale za to regularnie przyjmując jesteś w stanie powiększyć penisa nawet o więcej niż 2-3 cm. Nie wiem czy będzie można kupicćstacjonanie, ale bez wątpienia jest do zamówienia przez internet.

Odnośnik do komentarza

Jest to również środek na erekcję, jednak działanie jego jest takie,ze zwiększa ilośc krwi jaka napływa do penisa, pod wpływem tego penis bardzej się rozszerza oraz jest widoczne o wiele większe powiekszenie. Taki jest po prostu mechanizm działania tych tabletek Jak jednak pisalam już wczesniej kurację trzeba przeprowadzić minimum 3 miesiace ( pierwsze efekty powinny pojawić się mniej więcej w 2 miesiącu).

Odnośnik do komentarza
Gość Gość

Jeśli chodzi o możliwość pogrubiania penisa to polecam metodę z zastosowaniem lipotransferu - przeszczepu własnego tłuszczu! Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się długo , można go powtarzać a w sumie jedynym przeciwwskazaniem jest brak miejsca skąd można pobrać tłuszcz . No i tracimy na stałe tkankę tłuszczowa z miejsca pobrania! Efekty można zobaczyć np. na stronie www.lipomedic.pl

Odnośnik do komentarza

Placebo - nie działa.
podróbka placebo - również nie działa. Tak wiec nie ma róznicy.

Jeśli chcesz sobie kupić jakieś tabletki powiekszające penisa to musisz trochę zapłacić. Jeśli widzisz kurację za 100 zł na 3 miesiące to nie ma opcji aby zadzialało. Porządne tabletki kosztują 100 zł na jeden miesiąc i trzeba je brać minimum 3 miesiace aby był efekt. I to codziennie. Efekt wynika z dzialania i mechanizmu tych tabletek. Zaiweraja w sobie duże dawki L argininy. Srodek ten zwieksza ilość azotu w organizmie i tym samym podczas erekcji napływa o wiele więcej krwi do penisa. TYm samym ciała jamiste sie powiekszają. Jeśli jest to często to powiekszenie jest na stałe. Tak więc penis po tabletkach pewnie będzie takiej samej wielkości w spoczynku ale za to o wiele większy w stanie erekcji.
Ważne jest jednak tak jak tutaj wspomniałem branie tabletek regularnie i przez dłuższy czas. NO i kupno sobie czegoś co ma już pewną renomę i było przetestowane. Polecam Penilarge.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się nad kupnem sobe tabletek. Jednak jest tam napisane,że te penilarge powiekszają nawet o 8 cm ale nie chce misię wierzyć w to,że tak jest ;/ Druga sprawa to to czy nie będzie tak,że powiekszenie będzie jedynie podczas brania tabletek a potem wszystko wróci do normy?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość ROBSOR napisał:

Zastanawiałem się nad kupnem sobe tabletek. Jednak jest tam napisane,że te penilarge powiekszają nawet o 8 cm ale nie chce misię wierzyć w to,że tak jest ;/ Druga sprawa to to czy nie będzie tak,że powiekszenie będzie jedynie podczas brania tabletek a potem wszystko wróci do normy?

Zadne tabsy Ci penisa nie powieksza. Ci co tutaj pisza o efektach jedynie reklamyja cudowny lek.

 

jedyna opcja to ryzykowna operacja a na obwod kwas ale penis jest wtedy miekki

Odnośnik do komentarza

Raczej nie. Brałem kurację przez całe 4 miesiącae, tak więc nie piszę tutaj z dupy ale z własnego doświadczenia Przez pierwszy miesiąc zero efektów , no może trochę większe i mocniejsze erekcje. W drugim miesiacu coś się ruszyło poniewaz penis stawał czasami bez podniecenia, erekcje były bardzo częste, czasami w nieoczekiwanych momentach ale hehe to minęło na szczęście. W 3 miesiącu nastąpiło powiększenie. Lekkie ale było. Po 4 miesiącach brania tabletek penis powiekszył sie o całe 3 cm na długość i o 2 cm w obwodzie. Jak dla mnie rewelacja bo wcześniej stosowałem rózne pompki i działania takiego nie dawały. A tutaj było. Rozstepów na penisie żadnych, ale smarowałem regularnie go żelem tak wi ec pewnie on tak zadziałał. Na 8 cm nawet się nie nastawiałem bo wiadomo że to jedynie reklama. Ty również sie nie nastawiaj.

Odnośnik do komentarza

Utrzymuje się. Bo brałem jakiś rok temu i nadal powiększenie jest takie jakie było. Tak więc spoko. Możesz kupować ( najlepiej jednak kup cały zestaw bo pojedynczych penilarge nie opłaca się kupować, jest drogo no i do zestawu zwykle dorzucają ten żel, który jak pisałem jest dobry przy zapobieganiu rozstępom). Pompke tez kidyś miałem ale tutaj efekt był i sie nie trzymał.Tabsy to co innego.

Odnośnik do komentarza

Popieram tutaj kolegę powyżej.NIe będe opisywał swoich doświadczeń bo są bardzo podobne, ale penilarge mogę równiez polecić. Chyba najlepsze jakie możesz kupić. Z drugiej strony czytałem w innym wątku,ze jeszcze bardzo sobie polecaja te nowe Penis Complete( działają ponoć i na powiększenie penisa i na zwiekszenie erekcji). Ale ich akurat nie miałem okazji stosować. Tak weic nie wypowiem się czy działają czy nie.

Odnośnik do komentarza

Cena nie zawsze świadczy o jakości. Ja właśnie skończyłem kurację tymi tabletkami Maxorman za trochę ponad stówkę i jestem bardzo zadowolony  penis naprawdę jest wyraźnie większy. Wcześniej zakupiłem tabletki innej firmy kuracja pół roku za prawie 500zł i poza zwiększoną potencją nic więcej. Bardzo dobry produkt polecam.

Odnośnik do komentarza

Jezeli nie boisz sie igly to polecam powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Sam sie skusilem na tego typu zabieg mimo, ze nie byl tani. Ale uwazam ze jest to warte swojej ceny. Obwód penisa się zwiększył, długość również więc czego chcieć więcej? Zabieg wykonałem w Brodkiewicz&Skibicka Medical Center w Szczecinie. Fajna atmosfera i widać, że znają się na rzeczy. Z początku troche dziwnie się czułem, bo jednak cieżko tak "pokazać" i o tym mówić zupełnie komuś obcemu, ale wyszło na to, że takich jak ja jest więcej więc już było z górki :)

Odnośnik do komentarza

A myślisz, że on sam nie widzi, że ma małego? Na pewno widzi i pewnie niejednego sposobu się czepiał aby go powiekszyc. No chyba, ze jest jakiś niesamowicie pewny siebie i czuje się dobrze z tym co ma. Sam mam niewielkiego członka i jak do tej pory stosowałem pompke i żel na członka i nie podziałało

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...