Skocz do zawartości
Forum

Mały penis a seks


Gość Albertooo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat i mój penis ma we wzwodzie 12cm długości i 12cm szerokości. Jestem prawiczkiem Myślę że szanse na to że penis urośnie są znikome, bo i tak mam niestety bardzo kiepskie geny, ale ciekawi mnie czy seks jest możliwy żebym mógł zadowolić przyszłą partnerkę?

To pytanie stąd że widzialem sporo tematów na forach gdzie kobiety narzekały na maly rozmiar czlonków partnerów, przez to brak "czucia" i niemozliwosc niektorych pozycji prze wypadanie czlonka.

Jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza

chłopie, kobieta masturbując się palcem uzyskuje orgazm, a palec wcale nie jest większy od twojego siurka, więc w czym rzecz!!??
odp.: w debilnym wyobrażeniu, że wielkie jest w jebaniu lepsze. Gówno prawda, łechtaczka kobieca leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy siurek nawet 5 cm byleby stał ok. 10 minut, trąc ruchami frykcyjnymi o pizdę, zanim sflaczeje po wytrysku. Kumasz już teraz i ty i inni, za przeproszeniem, debile seksualni?

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

owszem, ponieważ istnieje też orgazm pochwowy, gdzie punkt G leży w 3/4 głębokości pochwy, to w takim przypadku penis musi być =/> głębokości pochwy. Ale taki orgazm jest trudny do wyzwolenia, więc ogromna ilość kobiet nie zabiera się za niego. Notabene wymaga on ćwiczeń zwieńczanych orgazmem ok. 50-ciu . Należałoby do nauki zatrudnić pluton wojska lub dildo.

Odnośnik do komentarza

No faktycznzie członek racze Ci nie urośnie ale również nie jest jakiś dramatycznie mały. w Polsce standard to jakieś 14 cm ale za granicą są kraje w których 12 cm to dużo.Poza tym pochwa kobiety jest bardzo elastyczna oraz potrafi się dopasować do członka każdej wielkości. Nie masz również takiej małej szerokości a to własnie szerokość jest ważniejsza. Poza tym kobietę można zaspokoic również językiem, ręką czy wibratorem i to własnie orgazmy lechtaczkowe są najczęściej osiągane. A jak chcesz na pewno powiekszyć to sa tabletki penilarge i nimi na pewno powiększych do średniej.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 15-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

No sam właśnie mam ten problem co autor, ba nawet gorzej bo mam 23 lata i członka o wielkości 11 cm. Również jestem prawiczkiem i boję się,ze nie będę w stanie zaspokoić kobiety. Zacząłem kurację penilarge jakieś 2 tygodnie temu, na razie nie widzę efektów. Z jednej strony nie chcę uwierzyć że to zadziała, z drugiej czepiam się nadziei :(

Odnośnik do komentarza
Gość do PT Muzykalnego

~muzykalny
No sam właśnie mam ten problem co autor, ba nawet gorzej bo mam 23 lata i członka o wielkości 11 cm. Również jestem prawiczkiem i boję się,ze nie będę w stanie zaspokoić kobiety. Zacząłem kurację penilarge jakieś 2 tygodnie temu, na razie nie widzę efektów. Z jednej strony nie chcę uwierzyć że to zadziała, z drugiej czepiam się nadziei :(

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Ty do chuja pana umiesz czytać? W ww. poście pisze jak krowie na rowie, że skoro baba swoim palcem wyzwala orgazm, to czego ty chcesz? Twój siurek jest większy od jej palca. Rżnij, czyli spuszczaj się i już tu dupy nie zawracaj. Możesz zacząć ćwiczyć na kozie. I jak osiągniesz 10 minut zanim się spuścisz, to wal do burdelu. Problem z tym, że tam żadna nie da ci wsadzić na golasa.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, gwarancji na 100% Ci nie dam ale w sklepie który sprzedaje te tabletki widziałem, ze jest gwarancja zadowolenia tak wiec jeśli nie podziałają to mogą Ci oddać kasę, a jakby nie byli pewni tabletek to na pewno by czegoś takiego nie oferowali bo by chyba zbankrutowali. Poza tym czego Ty oczekujesz po 2 tygodniach? Jest to długotrwała terapia.Po 2 tygodniach co najwyżej możesz zobaczyć przypadkowe erekcje ale nie powiększenie Powiększenie dopiero zobaczysz w drugim miesiącu. Żelu również używasz?

Odnośnik do komentarza

Może nie tyle powiększa, co zapobiega powstawaniu rozstępów przy kuracji penilarge. A jak członek zacznie sie powiększyć, bo zacznie, chociażby z tego powodu, że będziesz miał częste i mocniejsze erekcje to mogą się robić rozstępy. Nic dziwnego skoro skóra jest wypychana. Nie jest to nic groźnego, jedynie kosmetycznyc defekt ale skoro można jemu zapobiec to czemu nie? Aha i tak jak pisałem nie spodziewaj się efektów działania penilarge po miesiącu. Zobaczysz lepsze erekcje ale aby kuracja była trwała to trzeba to brac 3 miesiące. Potem wiele ludzi narzeka, że tabletki nie działają a sami po prostu nie biorą ich w odpowiedni sposób.

Odnośnik do komentarza
Gość budulec masy

mnie wydaje się że żadne Polskie tabletki tak zachwalane naprawdę nie działają. Wypróbowałem kilka ze znanego portalu aukcyjnego i lipa kompletnie nic nie powiększyły penisa. Poczytałem trochę na forach zagranicznych angielskojęzycznych i tam w wiekszości polecają tabletki Maxorman które maja ponad 80% pozytywnych opinii. Wracając do tematu opiszę moje spostrzeżenia ze stosowania tabletek Maxorman. 1 i 2 tydzień brania czuć w penisie jakby takie rozpychanie, bardzo często staje. 3 i 4 tydzień to samo co wcześniej ale doszły do tego nocne erekcje zmierzyłem penis dłuższy jakieś 1,5cm i wyraźnie grubszy. 2 miesiąc to samo ale czuję jak mi testosteron szaleje ciągle chce się bzykać penis urósł do ok 2,5cm. Ostatnio miesiąc brania trochę to było męczące ale efekty są penis dłuższy jakieś 3,5cm oraz grubszy w obwodzie o jakieś 1,5cm - mierzony miarką krawiecką dookoła. Jestem już 2 miesiąc po zakończeniu i wszystko wróciło do normy z testosteronem codziennie mierzę penisa i efekt utrzymuje się.

Odnośnik do komentarza

No właśnie sam również nie jestem hojnie obdarzony . O ile nigdy mi to nie przeszkadzało ( nie wiem moze tafiałem na wąskie dziewczyny,że się tak wyrażę) to teraz z nową laską nie jest już tak dobrze. Poza tym dochodzi jeszcze problem przedwczesnego wytrysku. Czy ktoś może próbował metod powiększania penisa? Ćwiczenia to raczej z tego co się orientuję nic nie dadzą ale zastanawiałem się nad tabletkami. Słyszał ktoś na przykład o Penilarge ? Czy to może działać?

Odnośnik do komentarza

No ja też się zastanawiałem czy zamawiać czy nie ponieważ różne opinie są w sieci ale doszedłem do wniosku,że skoro są również i te pozytywne to może i działa. Kasa za tabletki mnie nie zbawi . Zamówiłem sobie to penilarge. Właśnie jestem w trakcie brania tak więc opiszę swoje wrażenia.

Odnośnik do komentarza

Ponoć da się powiększyć jeszcze więcej. Właśnie drugi tydzień biore Penilarge. Efektów na razie nie widać ale ponoć nigdy nie ma ich na samym początku.
Za to erekcja jest mocniejsza, wzwody częstsze więc działanie jest
Po miesiącu zmierzę i napiszę ile się powiększył.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...