Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, aby żona wybaczyła mi zdradę?


mich9090

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie rok temu zdrdzilem zone mamy6letnia corke jestesmy malzenstwiem 5lat nie moglem sobie poradzic z trudna sytuacjia zony poniewaz zachorowala powaznie nie moglem z tym sobie poradzic i jak mam odbudowac zaufannie i milosc zony do mnie.jestem za granica i to tez mi utrudnia sprawe dowiedziala sie3miesiace temu.jestem gotow zrobic wszystko od czego mam zaczac

Odnośnik do komentarza

po pierwsze na odległość to raczej nic nie zrobisz, po drugie nie wiem czy ona CI wybaczy. W momencie kiedy potrzebowała Cię najbardziej Ty ją olałes i zdradziłeś bo nie umiałeś sobie z tym poradzić.... Moim zdaniem po pierwsze powinieneś wrócić do kraju, po drugie przeprosić i liczyć na to że Ci wybaczy

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

bardzo w to wątpię, aby Ci wybaczyła.. jesteś jej mężem, Twoją powinnością było być przy niej w trudnych chwilach, a Ty nie dość że ją zostawiłeś samą sobie, to jeszcze ją zdradziłeś, twierdząc że sobie nie radzisz. A co ona miała powiedzieć? co ma powiedzieć teraz? ehh mam wrażenie że nie dojrzałeś do małżeństwa. Najpierw zastanów się, czy jesteś w stanie być z nią już na zawsze, na dobre i na złe, czy jesteś w końcu w stanie wywiązać się z roli. Wróć do kraju przede wszystkim, to jest jedyna możliwość. Przekonuj ją o uczuciu. Uprzedzam, że to może potrwać lata, i nie jest gwarantowane że wybaczy.

Odnośnik do komentarza

No siedząc poza granicami kraju,to na pewno nie zdziałasz wiele,a zdziałasz jedynie tyle,że wystawi ci resztę rzeczy i nie będzie cię chciała oglądać więcej.
Jeśli chcesz coś ratować,to wróć i to jak najszybciej,sam zobaczysz jak to się potoczy dalej.Wszystko wyniknie,kiedy będziecie rozmawiać z żoną.Zazwyczaj tak jest,że rozmowa po zdradzie okazuje się być najważniejszą jak i najpoważniejszą rozmową w związku.Dopiero po błędzie zauważa się jak wygląda jakość związku,zauważa się problemy których wczesniej się nie widziało albo omijało z daleka,analizuje sytuacje i szuka wyjścia.

Cholernie źle postąpiłeś i masz tego świadomość.Żona zachorowała,a ty schowałeś głowę w piasek jakby nic się nie stało.Twoja historia przypomniała mi pewne inne zdarzenie w mojej rodzinie,na szczęście nie dotyczyło mnie,a kogoś mi bardzo bliskiego.

Odnośnik do komentarza

jesli twoja skrucha okaże się szczera, uzbroisz się w cierpliwość, przeprowadzisz setki rozmów i oczywiście wrócisz do kraju to masz szanse, licz się jednak, że żona będzie musiała w jakiś sposób odreagować, przecież bardzo ją skrzywdziłeś, zawiodłeś, nie skupiaj się teraz na tym co mówi a na tym co robi, ona musi cie wyprobować,łatwo nie będzie , powodzenia, napisz kiedyś jak to się układa

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciężko będzie Ci odbudować zaufanie z 3 powodów: zdradziłeś ją i to powód główny, zachwiałeś jej postrzeganie Ciebie, zburzyłeś zaufanie. Po drugie - zostawiłeś ją w chorobie, a to dodatkowy cios. W chwili kiedy Cię potrzebowała, Ty uciekłeś. Trzecia sprawa - jesteś za granicą, a nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne rozmowy, bliskość i emocjonalna i fizyczna, bo czułość też jest ważna. Proponuję przyjechać do żony, porozmawiac, powiedzieć że choroba, problemy zdrowotne Cię przerosły, że potrzebowałes ucieczki. Że źle zrobiłeś, ale po prostu Cię to przerosło. Dobrze by było gdybyście udali się na terapię dla par, może dzięki niej Ty zrozumiesz co Tobą kierowało a żonie pomoże wybaczyć. Pamiętaj jednak że wybaczyć, to wcale nie zapomnieć, a jeśli żona nie zdoła wybaczyć - niestety... musisz walczyć ale musisz dać żonie czas.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość jdfkjksadf

A niby dlaczego miałaby Ci wybaczyć co?
Skrzywdziłeś ją, skrzywdziłeś zapewne te laskę z którą ją zdradziłeś i co myślisz ze teraz hop siup i znowu do ciepłego domku jak gdyby nigdy nic? Mam nadzieje ze nie będzie taka głupia i nigdy Ci nie wybaczy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co należy zrobić, by żona przebaczyła Ci zdradę i czy jakiekolwiek starania pomogą. Nie masz żadnej gwarancji tak naprawdę, że żona Ci wybaczy. Jesteś za granicą, nie ma Cię przy niej. Kiedy najbardziej Cię potrzebowała, bo chorowała, Ty ją zawiodłeś, zdradziłeś ją z inną kobietą. To był dla niej podwójny cios. Nie wiem, czy cokolwiek może to "zrekompensować". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...