Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukać normalnych dziewczyn, o ile takie jeszcze istnieją?


Gość gdzieszukac

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaprzeczanie

faktom, brak DOWODÓW merytorycznych, a teraz wmawianie, że ja dubluję i sam do sibie piszę... znam to z innych for, gdzie jednemu koledze kobiety wmawiały, że on dubluje swoje wypowiedzi,
ja chce DOWODÓW że sie myle, tak jak w sądzie są dowody,
czekam na dowody, że:
- dresy są sami bo panny ich nie chcą,
- przestępcy sa sami bo panny ich nie chcą,
- narkomani i alkoholicy są sami bo panny ich nie chcą,
- na porządnego niepijącego faceta czeka tabun kobiet by na niego polecieć,
pytanie do eksperta - czemu kobiety tak negują fakty i tak zaprzeczają faktom:
http://kobieta.interia.pl/uczucia/news-amok-milosci,nId,406075

Odnośnik do komentarza

"Już wszystko tu było powiedziane.
Jeszcze raz powtarzam POTRZEBUJESZ FACHOWEJ POMOCY. Ty jak najbardziej z wszystkich ludzi."

Ale co ta fachowa pomoc ma JEMU dać?? Przecież gośc pisze, że był wyśmiewany bo nie pije alkoholu (fachowiec ma mu nakazac picie?), był lżony za wzrost (fachowiec go rozciągnie?), był skreślany za średnią krajową i brak mieszkania własnościowego (fachowiec mu kupi?). Co wy gadacie, czy myślicie że to tylko doświadczenie jednego mężczyny, który chce mieć rodzinę (mi w wieku 28 lat narzeczona powiedziała że "jestem za dojrzały" bo chciałem ustalić termin slubu z nią).

Odnośnik do komentarza

Gdyby szukał w właściwych miejscach może aż tyle razy nie zostałby oszukany. A on ciągle swoje- uparł się że będzie szukać na portalach i przez 10 lat to robił. A teraz się dziwi.
Jak chce poznać normalną dziewczyne to niech sam wreszcie przestanie użalać się na sobą, niech zaakceptuje to co było i minęło i idzie do przodu. Psycholog by mu z tym pomogł, być może zapodał by mu jakieś techniki by nauczył się normalnie żyć tłumienia w sobie tego żalu i gniewu. Już ludzie na forum mówili mu gdzie szukać dziewczyny w normalny sposób, jak znaleźć na to czas i w ogóle a on ciągle swoje, powtarza się jaki on biedny,jaki on skrzywdzony przez życie, obraża niektórych twierdząc że wszystkie dziewczyny są takie same i nie da się mu przemówić do rozumu.
Jedynie terapia by mogła mu pomóc.,...chyba. Psycholog jest fachowcem, ma cierpliwość, wie jak postępować z takimi ludźmi i może świadomość że rozmawia z fachowcem- z osobą wykwalifikowaną by pomogłą mu zrozumieć jego problem i to co się z nim dzieje.
Fachowiec może nauczyć go zaakceptować siebie i zmotywować do POZYTYWNYCH zmian w jakiś sposób.

Niech się wreszcie ogarnie.

Odnośnik do komentarza

Załózmy że fachowiec-psycholog, pomoże przeżuć i zapomnieć co było wcześniej, dam mu perspektywę spojrzenia na siebie na nowo, z innej perspektywy oraz "tchnie w niego nowego ducha". I on wyjdzie z tych terapii odmieniony i w jaki świat wejdzie? Na Księżyc, Marsa, Jowisza? Czy może w ten sam świat,w którym żył przed terapią? Zagada kobiety z uśmiechem na twarzy, ale z tym samym wzrostem, który byłkwitowany zdaniem: "nie takiego szukam". Zagada pełen optymizmu, ale z ta samą zasobnością portfela, za którą był odganiany, zagada z wiara w powodzenie, ale z ta samą przystojnością, za którą był wczesniej skreślany. A czy przez jego terapię, mężczyna z altruistycznymi wartościami, wysoką inteligencją, ale bez finansowych kokosów nie będzie mógł się odgonić od kobiet? Czy przez jego osobistą terapię, kobiety przestaną płakać w małżeństwach z alkoholikami?

Często powtarzającym się motywem w waszych wypowiedziach drogie koleżanki jest sentencja w rodzaju: "może coś jest na rzeczy, ale nie wolno wrzucać wszystkich kobiet do jednego worka". Tym samym przyznajecie, że waszym pojęciu ten worek istnieje, tylko wy osobiście nie uważacie się, że tam jesteście. Jeszcze nie spotkałem kobiety w swoim życiu, która by sie nei uważała za w wyjątkową ("drugiej takiej Ewki to nie ma jak ja!"). Wiecie, kedyś przeprowadzono ankietę wśród profesorów na uczelniach z pytaniem czy uważa że jego tematyka badawcza jest bardzo ważna, średnio ważna, czy może mało ważna dla ogółu społeczeństwa. Krzywa dzwonowa czyli Gausa mówi że w odpowiednio dużych zbiorowiskach najwięcej jest cech i jednostek przeciętnych, a mało o cechach skrajnych. I jak myślicie co odpowiedziała większość profesorów jak ważna jest ich tematyka badawcza??

Odnośnik do komentarza
Gość jak zwykle

brak konkretów i znania różnicy życia 20latka na studiach vs. dorosłej osoby dawno po studiach i dawno pracującej,
buquile, świetnie to ująłeś, nie rozciągnie mnie, nie kupi mi mieszkania, a pić jak moje dresy z okolicy nie zamierzam,
niedawno odkryłem nowy portal, posłałem oczko do 175 kobiet, napisałem do około 55 kobiet, odpisały 2:
- jedna powiedziała, że nie wpisała ale ma dziecko (a w profilu bezdzietna),
- druga mi odpisała, że marnuje jej czas bo przy mnie nie czuła by się bezpiecznie (skoro jest zdjęcie i profil krótki, to znaczy , że o wzrost chodzi),
taka jest o was prawda,
założe się, że jak założę tam fałszywy profil, dam zdjęcie napakowanego dresa opartego o beemke , wpisze wysoki wzrost, wypełnię rubrykę "dochody" (bo tam jest rubryka dochody) to będę miał powodzenie , już robiłem takie fałszywe profile i mój znajomy też robił,
to nie ja sie mam zmieniać ale wy kobiety, byście nie leciały na dresów, byście leciały na charakter i abstynentów i intelektualistów, a nie jak tu:
http://kobieta.interia.pl/uczucia/news-amok-milosci,nId,406075 http://www.makbet.pl/artykul/2854/glupi-kocha-lepiej
ja wiem, oferta "może pójdziemy na spacer do parku, może do muzeum" to nie to co "ale masz piękne oczy lala, choć na browca a potem potańczymy, mam fajne auto"

Odnośnik do komentarza
Gość mi to się

podoba buquile jak na forach np. poświęconych toksycznym rodzicom wszyscy mówią "wyprowadź się" a nikt nie bierze pod uwagę realiów polskich, gdzie zakup mieszkania to 300 tysięcy złotych a do kredytu bez podstawy hipotecznej trzeba mieć np. dochody rzędu 3500 netto, wszyscy są "mądrzy" ale nikt REALNIE ,
do leczenia powinny iść te setki panien co w profilu mają zaznaczone "panom poniżej 185 cm dziekuje" lub "wysoki !!!" lub "przynajmniej 180, niscy nie pisać" a same mają np. 162 cm

Odnośnik do komentarza

hmm Buquile i facet bez nicka piszą niemal w tym samym czasie...ciekawe, ciekawe i jak facet bez nicka popiera Buquile.... i mają bardzo podobny styl pisania i wypowiadania się. Czyżby zbieg okoliczności? Jeśli tak -to facecie bez nicka, podziwiam cię że w ciągu jednej minuty przeczytałeś całą wypowiedź Buquile i od razu w ciągu tej samej minuty dałeś radę napisać swój jak zwykle dłuuuugi komentarz .
Chyba przykro Ci że nikt nie stoi po Twojej stronie.

ps- żeby się wyprowadzić to nie trzeba od razu kupować apartamentu za 300000tyś tylko na początek można coś małego wynająć.

Odnośnik do komentarza
Gość i znów to

samo, zaprzeczają faktom, wymyślają mity, że my pod kilkoma nickami piszemy i się dublujemy (jak na naszym poprzednim forum BQ, nieprawdaż, znamy to już ze strony kobiet, gdzie nam wmawiają, że kilka osób nie istnieje, tylko jedna pisze, tam zwalają na Sna ?)
hehe
apartament za 300 tysi ? w jakim ty świecie żyjesz dziewczynko, tyle to kosztuje kawalerka w Warszawie bez remontu
a wynajem dziewczynko to 1500 netto miesięcznie z bazowymi opłatami

Odnośnik do komentarza

żałosny jesteś..... mam już ciebie dość. Naprawde. W kółko jedno i to samo.

Co do mieszkania
W Trójmieście mieszkania z dewelopera Hossa są uważane za apartamenty i 2 pokoję (takie mniejsze) kosztują 235000zł z haczykiem . http://www.hossa.gda.pl/

Nie mówię tu o penthousie ani o Lofcie.
A zwykłe bloki i kamienice są napewno znacznie tańsze. Ale co ja będę z Tobą dyskutować. Moja koleżanka wynajmuje kawalerke na Przymorzu za 800zł+ opłaty

Spadam na zakupy . A ty sobie pisz dialogi na Microsoft Wordzie i je potem sobie tu wklejaj jak nie masz lepszego zajęcia.

papaaa ;]

Odnośnik do komentarza
Gość i może niech

jaśnie pani psycholog się wypowie skąd tyle głupoty i braku akceptacji realizmu u kobiet?
podaje mi ceny mieszkań z pomorza, wiedząc, że mieszkam w Warszawie ?
w Białymstoku metr mieszkania kosztuje 2500, w Wawie 8-10 tysięcy zależnie od lokalizacji
artykuły podlinkowałem, co pani ekspert na "amok miłości" oraz "głupi kocha lepiej" i wcześniej zalinkowany artykuł o romansach z żonatymi ?

Odnośnik do komentarza
Gość mógłbym jeszcze

z pięciu kolegów z Grona sprowadzić co mają dokładnie ten sam problem, paru nawet ma wygląd, ale są odrzucani bo nie piją, nie ćpają, od imprezowania woleli naukę, skończyli studia z wyróżnieniami i siedzą sami bo nie piją i są uważani za "nudnych" ( a jeden jest przystojnym brunetem wysokim i ma problem) , drugi kolega ma dużo pieniędzy i chce znaleźć panne co nie leci na kase, ten kolega pisze pannom, że nie ma mieszkania, że pracuje w markecie, bo on chce zdobyć kogoś za serce (ukrywa, że ma mieszkanie i pracuje w firmie rodziców i zarabia 6tysi) jednak nie udało mi się 2, 3 lata poznać żadnej co by się umówiła z kimś kto pisze, że jest studentem i pracuje w markecie za 1500, żadna nie leci za serce

Odnośnik do komentarza
Gość na gronie mam

kumpla 163 cm wzrostu i kumpla 165 bezskutecznie szukających kobiet, jeden nawet pije i imprezuje... bez skutku, drugi o ile jeszcze żyje, bo coś z 3 lata temu mówił, że ma dość :/
generalnie jestem tu w stanie sprowadzić kilku kolegów by wam do waszych móżdżków dotarło, że :
- porządnych facetów jest pełno, tylko są odrzucani, a gdyby byli wybierani to małżeństwa by były szczęśliwe, pełne ciepła i miłości, bez problemów związanych z alkoholem, przemocą, brakiem pomocy w obowiązkach domowych,
- pisanie pierdół w stylu "a on mnie bije, ćpa, pije, zostawił mnie z dzieckiem, on mi nie pomaga" to wasza patologia i jest pełno facetów co TACY NIE SĄ ale wy ich odrzucacie na wstępie, bo nie zachowują się jak "alpha" , kumpla co 50 panien zaliczył bo zarabia naście tysi też teoretycznie mógłbym poprosić o wypowiedź, by porównał swoje życie jak pracował w karetce pogotowia za 1500 i pomagał ludziom oraz teraz jak ma 15 tysięcy i panny same sie mu do krocza pchają, mimo, że ma obrączkę na palcu
----
http://www.makbet.pl/artykul/2854/glupi-kocha-lepiej http://kobieta.interia.pl/uczucia/news-amok-milosci,nId,406075
ciekawe czy któraś to przeczytała wogóle ?
poziom intelektu osoby co nie rozumie , że ceny nieruchomości w Wawie i koszty życia się różnią od kraju to ... szkoda słów, u nas nawet chleb jest droższy , kajzerki w kiosku koło metra są po 50 groszy, u was pewnie po 20 groszy lub 15 groszy, a ja płace 50 groszy w kiosku pod pracą jedną , za pizze płace 35, 40 a dowożą jedzenie np. od 30tu , u was pewnie za 15 sie zje , za kanapke w bufecie lub w kiosku rano sie płaci 3-4 złote, ale widać nie dociera, że Wawa to nie kraj a kraj to nie Wawa

Odnośnik do komentarza
Gość no i topiki

w stylu o seksie z nieznajomym też wiele o was mówią, nigdzie tam nie ma kwestii moralności faceta, ale jego wygląd tylko :/
a nie to czy porządny i niepijący itd.

a tu tekst kobiety z forum kobiecego:

Niestety ale dziewczyny najbardziej gardzą nieśmiałymi... ja też
facet może być brzydki, byle był WYSOKI i PEWNY SIEBIE. A tacy na jakich pozujecie, czyli nieśmiali prawiczki, budzą moją pogardę i innych dziewczyn też. zapomnijcie, że kogoś wyrwiecie ma "delkatnego" "nieśmiałego" Po prostu takich się nie zauważa .I jeszcze to gadanie na innych facetów.... naprawdę wolę chłopaka wysportowanego po siłowni ,opalonego ,nie musi kończyć jak wy 3 kierunków na dziwnych studiach ani rozmawiać o sztuce starożytnej. Musi być MĘSKI

kolejne kobiece teksty:
Nawet najpiękniejsze wewnętrzne piękno, nie wystarczy jeśli zabraknie pociągu seksualnego i tzw. chemii. To dlatego mamy kumpli. Są fajni, super się można dogadać, zajefajny charakter...to skoro jest tak fajnie i ma piękne wnętrzne to idealna partia. No właśnie, ale brak pociągu. I tyle.

Miesiąc, dwa temu poznałam chłopaka.
Imponowała mi w nim wiedza, jaką ma, to, że jest gentelmanem, jest inteligentny.
Ale trochę się uśmiechałam na jego widok, myślałam sobie "Oby tylko nie chciał mnie poderwać". Ubrać to się on nie umie, choć ciuchy ma markowe, to jednak coś z nimi nie tak.
No nie jest zbyt przystojny. Jest raczej przeciętny, poniżej przeciętnej. Tak się na to cieszyłam, a nagle zdałam sobie sprawę, że jak z kimś chodzić, to już na maksa, a nie, że będę się za niego wstydziła przed znajomymi i na ulicy.

jak widać problem - co koleżanki powiedzą !!!

moim zdaniem powinnaś odwołać randkę.
jeśli w tym momencie już Ci coś nie pasuje, później będzie jeszcze gorzej.
czujesz się teraz fajnie, bo zabiega, bo masz emocje, ale nie stanie się tak, że nagle, zaczniesz akceptować jego wygląd.
i jasne, nie ma się co oszukiwać - wygląd jest ważny, chemia między dwojgiem ludzi jest ważna i najważniejsza jest akceptacja kogoś w 100%.

Podstawowe pytanie: czy on cię pociąga fizycznie? czujesz motyle w brzuchu? Rozpływasz się na myśl, że cię zaraz dotknie/pocałuje?
Jeśli nie, odpuść sobie.

tego są setki do znalezienia w ciągu kilkunastu minut, do tego np. dziesiątki wypowiedzi facetów o tym jak panny lecą na kase i co za kase robią
pójdz troszke dalej w swoich planach-pomysl o waszym życiu sexualnym.
skoro on cie juz teraz nie pociąga i ci sie nie podoba,to jak bedzie wyglądał wasz sex?
nie chce sprowadzac tematu do łózka ale to też częśc związku -jak widzisz was oboje w takich sytuacjach ?

skwitowała tam jedna (niewiele) mądra kobieta:
Jak wyobrażasz sobie swoje życie seksualne za 20 czy 30 lat? W ogóle zakładasz, że będzie w Twoim życiu coś takiego? Nie zawsze będziemy młode i piękne. Może Twój facet stwierdzi wtedy, że go nie pociągasz i sobie nie wyobraża, że mógłby Cię dotknąć , bo nie liczy się to, co masz w środku, liczy się tylko "opakowanie", które nie wygląda już jak wtedy, gdy miałaś 20 lat.
one uważają, że on ma być super, a potem są zdziwione, że on je rzuca dla młodszej i zostawia z dzieckiem bo przytyły ?
przecież skoro one brały go tylko za wygląd , to czemu on ma je nie rzucić gdy się postarzeją ? to działa w 2 strony, ale na długim wątku na kobiecym forum zauważyła to tylko jedna kobieta, czemu tylko jedna ?

Odnośnik do komentarza
Gość master_sajens

Wynajęcie mieszkania nic nie da - nic nie zmieni. 8 lat psychoanalizy też nic nie zmieniło. Świat jaki był, taki jest nadal. A kobiety - też. Nadal nie chcą mężczyzny bez mieszkania, bez BMW i zarobków na poziomie 12 tys netto. Nie tędy droga Panowie. Tutaj widzę same kobiety się wypowiadają, które w ogóle nie mają doświadczenia w rzeczach o których piszą. WYDAJE IM SIĘ, że wiedzą co piszą, a tak naprawdę doradzają w kwestiach, które IM SIĘ TYLKO WYDAJĄ.
A nadal lecą na wzrost, kasę, mieszkanie, auto, zarobki. Nadal nie ma kobiet które szanują mężczyzn i lecą na takich, którzy nie piją, nie biją, nie kradną, nie stosują przemocy, mają wyższe wykształcenie i mają swoje zasady.

Widzę też, że koleżanka została brutalnie pokonana faktami i sobie stąd spie.rdoliła. Nie miała i nie ma argumentu. Biedactwo zakompleksione...

Nadal bujają w obłokach i czekają na księcia w lśniącej zbroi na karym rumaku.

KOBIETY, kochajcie mężczyzn takimi jakimi są!! Nie ma innych!!

Odnośnik do komentarza
Gość to jest to co

napisała ekspert - że nie ma miejsca na słabość ,
bo nie ma empatii, jest tylko kierowanie się hormonami , dać dupy alpha, a niealpha zniszczyć, zdeptać,
tak jak zwierzęta wyrzucają np. słabsze z gniazda, tylko one zaprzeczają, że są zwierzętami i domagają się komplementów nonstop

Odnośnik do komentarza

Już nie będę czytała waszych czy tam TWOICH wypocin. Dlaczego? Bo sami nie wiecie o czym zrzędzicie, i wygląda to że robicie to specjalnie by ludzi zdenerwować. Ja zdecydowanie wolę ciekawszą lekture.

Nie ma już co z wami dyskutować. Może wam się w to w końcu znudzi.
Możecie prowokować, pisać cokolwiek ale ja już tam na was nie zwracam uwagi.

W galerii właśnie widziałam ładną dziewczynę z małym,grubym nieatrakcyjnym narzeczonym. Szkoda że nie udało mi się zdjęcia zrobić. By Ci pokazała.

Odnośnik do komentarza

widze, że tutaj też są takie pokopane na mózgach, kilka razy mówią, że coś robią ostatni raz i wracają by dalej to robić,
przecież słownik języka polskiego dostatecznie jasno definiuje co znaczy słowo ostatni raz, mówią , że nie napisza więcej po czym piszą kolejny raz,
boże co za głupota, nawet nie rozumieją słów jakie używają, odsyłanie do słownika języka polskiego chyba nic nie da, bo i tak powiedzą, że coś robią po raz ostatni a potem zrobią to ponownie :/
skąd w nich tyle głupoty i tyle nie rozumienia słowa pisanego i języka ojczystego ?
pewnie tak samo jest z ich związkami "po raz ostatni umawiam sie z żulem" po czym jest następny żul "po raz ostatni sie z nim umówiłam" mija pare dni i znów sie umówiła "po raz ostatni",
jak to coś kończy szkoły podstawowe , skoro nie zna znaczeń słów takich jak "najważniejsze" "po raz ostatni" "ostatni raz" "najistotniejsze" "podstawowe cechy" itd.
to coś mówi i rzuca słowami zupełnie nie rozumiejąc ich znaczeń, równie dobrze by mogło miauczeć lub gadać po hindusku, tyle samo zrozumienia , nieprawdaż bq i ms ? ;)
znamy to panowie, znam , tam też były takie co "po raz ostatni" nam tłumaczyły i ciągle zaprzeczały ale NIGDY nie podały DOWODÓW MERYTORYCZNYCH na obalenie tego co mówimy, powód jest prosty -te dowody nie istnieją,
nie istnieją , bo gdyby istniały to nie byśmy mieli problemy z umówieniem sie na randke, ale dresy z naszych bloków co kradli, wyrywali torebki, pili, ale kolejne panny mieli corusz to ładniejsze , na dodatek to coś nawet nie akceptuje różnic cen za metr kwadratowy na terenie Rzeczypospolitej

Odnośnik do komentarza
Gość master_sajens

Standardowo, jak każda przeciętna kobieta, tak i te tutaj w momencie, w którym zostały pokonane - uciekają z miejsca przestępstwa i nie chcą dalej brać odpowiedzialności za swoje słowa. Jakim to trzeba być tępym żeby tak postępować. Wstydźcie się dziewczyny!! To nie jest powód do dumy, że nie potraficie postępować z mężczyznami!!

I nie sądzę, żebyście się kiedykolwiek czegokolwiek w kwestii mężczyzn nauczyły. Będą was roochać samce alfa, zrobią wam bachory, a wy będziecie same jak palec te dzieci wychowywać i to na takie dziwne i skrzywione dzieci... Przykre ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...