Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Zależy chyba od tego jak bardzo się tego dziecka pragnie, 20lat to nie jest taki młody wiek. Tak przemierzając życie patrząc na stabilizacje, można w pewnym momencie się zdziwić. Chciałbym dodać od siebie takie pytanie...A jaka jest rozsądna granica wieku w którym kobieta mogła by zostać jeszcze mamą? Tyle się nasłuchałem o zagrożonych ciążach i powikłaniach u dzieci...

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
Chciałbym dodać od siebie takie pytanie...A jaka jest rozsądna granica wieku w którym kobieta mogła by zostać jeszcze mamą? Tyle się nasłuchałem o zagrożonych ciążach i powikłaniach u dzieci...

Nie wiem, czy to cos da, ale znam osobę, która w wieku 43 lat urodziła jedno dziecko, a w 47 drugie. Obaj chłopcy sa nie tylko zupełnie zdrowi, ale tez bardzo inteligentni. Z tym że to nie były jej pierwsze dzieci. Nie jestem lekarzem, ale z tego, co słyszałam, to jesli w ogóle sa jakieś sztywne granice w tym tej sprawie, to dotyczą one posiadania PIERWSZEGO dziecka.

Babcia zdzisia, jeśli Ty jesteś szczęśliwa żyjąc, tak jak żyjesz, to jakie znaczenie dla Ciebie ma to, że są ludzie, którzy chcą żyć i żyją inaczej?:)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Franca trochę wlało się otuchy. Mnie to bardzo trapi, czy facet chcący zostać ojcem nie będzie egoistą, jeśli kobieta będzie powiedzmy około 40tki. To nie tylko zdrowie dziecka lecz również kobiety mnie trapi, nawet jeżeli badania umożliwiły by ten dar, to jednak martwię się, czy jednak nie odbiło się to na późniejszym zdrowiu kobiety. A powiedzmy jej chęci wcale by mi w tym nie pomogły jeśli miała by ucierpieć z tego powodu.

Odnośnik do komentarza

a co ja moge napisac chyba lapie mnie przeziebienie ale to dziwne bo caly czas swedzi mnie w gardleimam kaszel juz chyba od 3 meisiecy a jeszcze meczy mnie te oddychanie ah powoli do glowy dostaje przez niecale 5 miesiecy choruje i chiruje ciaglewydaje mi sie ze zle oddycham to chyba juz ta moja psychika i nie moge przestac o tym myslec tylko mysle o tym jak oddycham i ze cos jest nie tak ze ciasnosc czuje w klatce piersiowej ah nie moge sie nad niczym innym spupic juz neiwiem co robic a mam 2 kochanych synow nie chce zeby moje zycie wygladalo tak jak teraz

Odnośnik do komentarza

No to gratulacje! Ja wierzę, że marzenia się spełniają o ile: po pierwsze są realne :) a po drugie uparcie dążymy do celu. Ja zgubiłam 10 kg. w zeszłym roku, odstawiłam cukier i kolacje a teraz zawzięcie ‘walczę’ o ładny brzuch i talię, chociaż czym dłużej ćwiczę, tym bardziej tracę nadzieję… Efekty są, ale strasznie wooooolniutko… Teraz zakochałam się w Hula Hoop… Polecam wszystkim kobitkom! :) No nic trzeba iść poćwiczyć :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...