Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

pink elephant
ja na maturze próbnej miałam chyba tylko 1/3 dobrze a na normalnej jakoś poszło, próbne zawsze są trudniejsze, tak mi się przynajmniej wydaje.

Ja na jednej próbnej z majcy miałam 28 %! O mały włos, jakby na prawdziwej tak było to byłabym wściekła ;d. Na szczęście w domu zrobiłam sobie parę matur z Internetu dzisiaj np robilam i mialam 48 %. Myślę, że szansa jest już większa. Oprócz majcy boję się trochę ustnego polskiego. Zawsze wolałam pisać niż odpowiadać.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Cię, ja też się bałam matmy, chodziłam przez całe liceum na korki (właściwie korki mam już od 6 klasy, ale wtedy byłam leniem i po lekcjach się nie uczyłam, więc to nie miało większych skutków). A teraz bardzo często ćwiczyłam zadania z repetytorium i szło mi coraz lepiej. A jeszcze gdy zobaczyłam arkusz na maturze z matmy odetchnęłam z ulgą. W tym roku była aż podejrzanie prosta ;). I poszło jakoś :) Nawet się teraz śmieję, że matma poszła mi nawet lepiej niż polski, a było odwrotnie, bo bałam się o matmę bardziej. Teraz nie jestem pewna czy zdałam pisemny polski, mimo, że napisałam wypracowanie na trzy strony, ale nie czytałam lektury i żebym czegoś nie pokręciła.

Odnośnik do komentarza

Może nie będzie tak źle, nie taki diabeł straszny jak go malują ;), jeśli nauczysz się dobrze prezentacji, będziesz się orientował w prezentowanych utworach to jestem pewna, że zdasz. U nas np w komisji była babka, która nas nie uczyła ale znaliśmy ją z widzenia i czasem chyba parę osób tam z nią coś zamieniło parę słów, mieliśmy z nią nawet zastępstwo na którym mówiła o zasadach egzaminu itp i cieszyłam się ,że ona będzie egzaminować (wtedy wiedzieliśmy już). Natomiast w komisji była jeszcze duga babka taka starsza i jak szłam na maturę i mijałam koleżanki które zdawały już to powiedziały, ze ,,ta druga jest nie tego", ale okazało się, że nie była taka zła. A kiedy masz egzamin?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...