Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
dadaaria

Forumowy Hydepark

Rekomendowane odpowiedzi

fajni :D w ogole gratulacje ze wszyscy sie zgodzili na ten pomysl i nie wylamali sie tylko cala sala ludzi a wlasciwie kibiców :) to sie nazywa wspolpraca grupowa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba bede pierwsza - brawo Polacy chociaz nie wiedziałam ze bramkarz moze dostac czerwoną kartkę ale obrona gola przez poslkiego bramkarza byla super! brawo brawo wazne ze nie przegralismy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Muuuuuuuu

Witam! Mam problem z dodaniem zdjęć w opisie na allegro. Przerobiłam wszystkie na format jpg, ale jak już je wklejam do opisu, to wyświetlają się czerwone krzyżyki. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiecie co jestem rozczarowana nasi tak beznadziejnie grali mieli kilka mozliwosci a reszta to stali i czekali az pilka do nich przyleci

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

całkiem całkiem są myślę, że każda z nas by jakiegoś wybrała ale ciekawe czy tak samo by nam sie spodobali gdybysmy spotkali na ulicy a nie wiedząc, że są piłkarzami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziewczyny witajcie w poniedziałek i panowie oczywiscie tez choc nie wiem czy tu zagladaja :) powiedzcie mi co robic zeby przetrwac dzien w takiej duchocie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj Pando, ja nie cierpię takiej pogody;/ nie poradzi się wiele-zasłonić rolety, włączyć wiatrak, pić zimną kawę,no i lody... ja musze jeszcze dzisiaj prowadzić godzinę samochód bez klimy;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tez niecierpie upalow a wiatrak mi sie zepsul du*pa zbita ale dzisiaj na obiad zjadlam kluski z jagodami i jogurtem naturalnym pysznosci i przynajmniej nic goracego :)

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...