Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
dadaaria

Forumowy Hydepark

Rekomendowane odpowiedzi

ojj tak ale wdaje mi sie ze bedzie padało jest duszno jakos tak wiecie, parno jak przed burzą nie wiem jak u Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie moge spac jak jest tak goraco dzisiaj jeszcze kwiatek mi spadl bo sie okno otworzylo wiec na dzien dobry bylam podenerwowana i niewyspana

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć cześć a no tak zobaczyłam, że jest taki free topic to pomyslałam ze skorzystam nie lubie byc taka obca i czuc sie obca :)
co tam u Was dziewczyny jak wakacje?

...::: Carpe Diem :::...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :)
ja tez miałam sprzątac ale bede miała gosci takze sprzatanie ogólne jak najbardziej ale na pewno nie garaz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria to ja

weźcie nic nie mówcie ja mam dzisiaj gosci a balagan mam nie sprzatane ani nic mam nadzieje ze zdarzy sie cud i w godzine odkurze umyje podlogi zetre kurze zrobie obiad i sprzatne lazienke :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nareszcie posprzątałam i nawet w miare o dobrej godzinie poszłam spać, teraz zbieram siły na porzadek w szafie i w szafce w biurku ;)

...::: Carpe Diem :::...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria to ja

ooo mnie tez potrzeba takie porzadki moze i ja sie zmotywuje w koncu weekend nadciaga trzeba go dobrze spopzytkowac a nie zmarnowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja się w ogóle przywitam :) Więc witam się. Miło mi tu gościć. Mam dość konserwatywne poglądy ale chyba daleko mi do dewotki ;) Mam 4 dzieci i męża. Jednego:) Może jeszcze jakieś się pojawi, jesteśmy otwarci. Nie żebyśmy się specjalnie starali, ale nie stosujemy antykoncepcji nawet naturalnej. W sumie czwórka w ciągu 12 lat to chyba nie jakaś przerażająca liczba. Teraz się przeprowadzam do Szwajcarii. Jestem totalnie zmęczona i wyczerpana ale się już doczekać nie mogę kiedy tam będziemy. W poniedziałek wysyłam mężowi mienie przesiedleńcze,a w następną sobotę lecimy do niego całą piątką + kot. Hardcore normalnie ale jakoś sobie radzić muszę :) I wiecie co, lubię takie twarde życie. Miło się to potem wspomina. Mąż nie jest w stanie po nas przylecieć ani nam pomóc na miejscu bo już nie ma wolnego w pracy, niestety. Ale czego się z miłości nie robi???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc odrobinka! no no kobieta z Ciebie naprawde silna podziwiam podziwiam :)) mysle ze wszystko bedzie dobrze najbardziej mnie urzekło zdanie ze lecicie całą rodzinką i kot - no grunt to CAŁA rodzina :) napisz czy wszystko ok u Ciebie i czy zadowolona z nowego miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Pink:) silna się nie czuję. Wręcz przeciwnie czasem mam dość. Ale myślę że nie ma wyjścia bo przecież nie mogę tylko leżeć i pachnieć :). A kot jedzie bo jest bardzo do nas przywiązany i pewnie zdechłby gdyby został tutaj. U męża już byłam. Pięknie tam jest. Lecę w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...