Skocz do zawartości
Forum

Gość e...3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się dzieje . Wszystko zaczęło się 2 dni temu. Od tego czasu towarzyszy mi ogromny niepokój którego wcześniej nie odczuwałam. Nie wiem co jest tego przyczyną. Czuje też że wszystko dookoła mnie jest nierealne tak jakby to nie było moje życie ani ten czas. Jstem bardzo zmęczona , nie mam na nic siły. Bolą mnie też serce i głowa. Co chwilę chce mi się płakać i chce na chwilę zniknąć. Od 5 miesięcy utrudniają mi funkcjonowanie silne nerwobóle które występują nawet wtedy gdy biorę mocny magnez (taki który zawiera maksymalna ilość zawartych w nim witamin). Mam tego wszystkiego dość. Ten ciągły niepokój tak bardzo mnie denerwuje że co chwilę płacze. Doświadczyłam też wielu przykrych zdarzeń i traum ale radzę sobie z tym i nie wiem czy to wszystko spowodowane jest stresem.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość e...3 napisał:

Doświadczyłam też wielu przykrych zdarzeń i traum ale radzę sobie z tym i nie wiem czy to wszystko spowodowane jest stresem.

Sądzę, że sobie jednak nie radzisz. To co się dzieje jest konsekwencją. Radzisz sobie na zewnątrz pokazując innym, że jest ok i w pewnym sensie oszukując siebie. Tylko czy w środku jesteś pogodzona z tym co się wydarzyło? Czy wybaczyłaś sobie i komuś? Czy przepracowałaś, zrozumiałaś, zaakceptowałaś te traumy? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.10.2021 o 15:41, Javiolla napisał:

Sądzę, że sobie jednak nie radzisz. To co się dzieje jest konsekwencją. Radzisz sobie na zewnątrz pokazując innym, że jest ok i w pewnym sensie oszukując siebie. Tylko czy w środku jesteś pogodzona z tym co się wydarzyło? Czy wybaczyłaś sobie i komuś? Czy przepracowałaś, zrozumiałaś, zaakceptowałaś te traumy? 

Tak szczerze to nie za bardzo sobie z tym radzę choć rzadko wspomnianam moje traumy to i tak gdy widzę coś co mi je przypomina to wpadam w szał i atak paniki ale teraz bardziej skupiam się na rzeczywistości która niestety nie jest lepsza niż przeszłość 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.10.2021 o 17:12, Gość Lidka35 napisał:

Na początku szybki kontakt z lekarzem, nawet zdalnie np. https://lekarzonline.eu/ i recepta na jakiś Xanax (płacisz dopiero po wystawieniu recepty), a później znalezienie dobrego psychiatry, który pokieruje twoim leczeniem. Ewidentnie sobie nie radzisz, a uwierz mi, że długo tak nie pociagniesz!

dobrze postaram się sobie pomóc dziękuję :)))

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.10.2021 o 19:12, Gość ... napisał:

Tak szczerze to nie za bardzo sobie z tym radzę choć rzadko wspomnianam moje traumy to i tak gdy widzę coś co mi je przypomina to wpadam w szał i atak paniki ale teraz bardziej skupiam się na rzeczywistości która niestety nie jest lepsza niż przeszłość

W tym sek. Dlatego potrzebujesz pomocy terapeutycznej.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...