Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

nie o to mi chodziło. Ja wiem że mierzenie temperatury i obserwacja sluzu jest ciężka. Ale da się pewne schematy zauważyć. Np to czy jak masz owulację wystepuje kłucie czy ból podbrzusza, albo czy np masz większą ochotę na seks, lub jesteś rozdrażniona. Obeserwacja śluzu też jest wazna ale jak połaczysz wszystko w jedną całość to łatwiej bedzie ci określić moment owulacji

Odnośnik do komentarza

17.12.2013r.
Witam !
Domyślam się, że jest tu pełno tego typu pytań, mam jednak nadzieję, iż dostanę odpowiedź. Mianowicie czy w mojej sytuacji jest możliwa ciąża. Sytuacja (a właściwie dwie) wygląda następująco: kochałam się ze swoim chłopakiem w nocy z 7 na 8 grudnia (bez zabezpieczenia ale jesteśmy prawie całkowicie pewni, że bez wytrysku), a 11 grudnia około godziny 23 dostałam okres. Normalne krwawienie, normalny (dla mnie) ból brzucha. Podczas okresu znów kochałam się z chłopakiem dokładnie w nocy z 14 na 15 grudnia. Krwawienie trwało do wczoraj (tj.16 grudzień, wiadomo wczoraj już delikatne). Cykle mam raczej regularne, bo 28 - 29 dni. Sama podejrzewam, że ciąża jest tu mało możliwa jednak bardzo proszę o jakąś fachową wypowiedź.
Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

witam,mam przeogromny problem..bo odbylam swoj pierwszy stosunek w sierpniu i partner mowil ze nie bylo orgazmu ani sie nie sposcil, bylismy bez zabezpieczenia ale to trwalo chwile w sumie,na dodatek ja bylam spieta i bolalo mnie dlatego byl to niewypal..mimo tego do tej pory nie dostalam okresu..wczesniej równiez nie mialam regularnych miesiaczek zawsze mi sie spozniala,bywalo tak ze nawet pol roku nie mialam,ale teraz sie boje mimo ze test wyszedl negatywny ...nie wiem czy to ze stresu bo ciagle mysle o zlym,ze moze jednak test sie pomylil..i zaczynam schizowac..zamiast okresu mam plamienia biale,ostatnio nawet brazowe przez dzien..po prawej strony brzucha mnie boli czasem..ale tak to wporzadku..nie wiem co mam z tym zrobic..nie mam komu o tym powiedziec, na dodatek nie ma mnie w moim miescie rodzinnym bo tak to moze bym sie wybrala do lekarza bo by mnie mama zaciagnela,a tu sama nie pojde bo sie boje najgorszego..po prostu juz sama nie weim co mam o tym myslec i co zrobic blagam o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Gość co to moze byc

witam. moj problem jest taki kocham sie z chlopakiem bez zabezpieczenia zawsze do srodka ale ostatni 2 dni przed prawdopodobnymi tez final w srodku kolejny tydzien pozniej i od tamtej pory tez zakonczenie w srodku cykle mam roznie czasami 30 czasami 34. Dzisiaj robilam test Quwix czy jakos tak i wyczytalam zeon jest do in vitro i duzo kobiet nazeka na niego dzisiaj mam niby 32 dc . Czy test mize sie mylic i moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza
Gość diamencik

Witam . Sprawdzałam w kalendarzyku dni płodne i ostatni dzień płodny przypadał na 1 marca (sobota) . Kochałam się z moim chłopakiem w nocy z sobotę na niedzielę, bez zabezpieczenia . Czy jest możliwość że zaszłam w ciążę ? Mam ciągle zgagi, głupie zachciewajki . Nie wiem co myśleć. A okres powinnam dostać za dwa dni . Tyle że zawsze 3,4 dni przed okresem bolał mnie zawsze brzuch na dole, a teraz nie boli wcale. Czy jest możliwość ciąży ? Proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,słuchajcie...Mam w sumie takie pytanie,wczoraj pierwszy raz chciałam aby mój chłopak we mnie wszedł,ale tak na chwilkę dosłownie bez zabezpieczenia,był preejakulat,ale zanim chciał wejść poszedł go umyć w wodzie i mydle i wytarł go do sucha,no więc nie ma ryzyka ciąży,ale zastanawia mnie czy aby na pewno,dodam,iż w końcu nie wszedł we mnie ponieważ jestem zbyt ciasna,i tylko się tam otarł.Ale od takich rzeczy przecież nie zachodzi się w ciążę,prawda?Dodam iż jestem w 14stym dniu cyklu i był taki śluz jak na dni płodne.Chociaż taki śluz jak na dni płodne miałam już zaraz od razu po miesiączce.

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z moim chłopakiem w 10 i 11 dniu cyklu,w nocy z soboty na niedzielę bolał mnie jajnik - ciągnął, rwał...:) Bardzo chcemy mieć dzidziusia. Kochaliśmy się chyba z 6 razy za każdym razem partner tryskał wewnątrz mnie. Od dziś zaobserwowałam dużo białego śluzu. Mam uczucie wypełnionego podbrzusza i jest twarde oraz wzdęte. Cykl trwa 28 dni. Czy mamy szanse na bobaska??

Odnośnik do komentarza
Gość karolina2223

Witam.
Chciałabym prosić o poradę.
Otóż ostatnią miesiączke miałam 6.03, według owulacji powinnam dostać 5.04, lecz miesiączki brak. Robiłam testy ciążowe lecz wychodziły negatywnie.
10.04 i 11.04 współżyłam z partnerem bez zabezpieczeń, i 15.04 dostałam lekkiego krwawienia i przez następne 3 dni tylko plamienie. Zrobiłam test ciążowy domowy ( z samego rana) i wyszedł pozytywny, lecz ta druga kreseczka była ledwo widoczna. Odczuwam też lekkie kłucie jajników. I chciałabym wiedzieć czy jest możliwe, że jestem w ciąży ? Bo ginekolog mi powiedział, że jest za wcześnie aby to stwierdzić badaniem, i kazał mi zrobić badania krwi hcg. A mam możliwość je zrobić dopiero po świętach. A ciekawość mnie strasznie zżera i stresuje.
Z góry dziękuje za odpowiedź. :]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...