Skocz do zawartości
Forum

Dziwny stan po alkoholu. Proszę o pomoc!


Gość SzymonzwanyPiotrem

Rekomendowane odpowiedzi

W Twoim przypadku to nie jest "dziwny stan po alkoholu". Chłopie masz 25 lat, to chyba wystarczajaco zeby zrozumiec, skoro tyle ludzi mówi Ci, ze masz problem, to widocznie jakis problem masz! Z Twojego opisu wynika, ze jestes mlodym alkoholikiem. Jestes w o tyle w lepszej pozycji od sporej rzeszy innych alkoholikow, ze masz swiadomosc tego problemu. Alkoholizm tyle rozni sie od wiezienia, ze to Ty decydujesz czy z tego wyjdziesz, czy chcesz wyjsc i kiedy. Mozesz walczyc juz od dzisiaj. To ze dolączysz do grupy AA nie oznacza ze wszystkim musisz o tym powiedziec, bo przeciez nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Gość SzymonzwanyPiotrem

Ja nie prosiłem użytkowników o to, żeby mi napisali czy jestem alkoholikiem, czy nie.
Sporo jeszcze minie, zanim bede w stanie (dojrzeję do tego) powiedzieć o tym moim problemie komuś obcemu, w cztery oczy - mówię o jakimś specjaliście.

Odnośnik do komentarza

~mgmg
~szymonzwanyPiotrem
RzakeL,dziękuję.
Twoim zdaniem wystarczą takie badania jak morfo, ob, crp i próby wątrob., czy zrobić coś jeszcze?

Takie pytania pokazują, jak bardzo chcesz mieć poczucie kontroli - zrobie sobie sam potrzebne badania i bede wiedzial, ze jestem zdrowy.
Nie jestes zdrowy, masz problem alkoholowy i wszyscy w tym watku Ci to mowia. Zamiast planowac badania, idz do lekarza internisty lub psychologa. Jezeli tego nie zrobisz, za jakis czas badania nie beda potrzebne.


Daj spokój z takim filozofowaniem. SzymonPiotr chce wiedzieć w jakim stanie jest wątroba. Jeśli będzie w złym to lekarz też będzie. Nie lubię jak ktoś komuś wpiera coś co było tylko słowem a nie fizyką na tym naszym "papierze". Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza

~fredek
Aaaaa no to po co wogole ta szopke odprawiasz?! Z tego co piszesz to sam wiesz jaki masz problem i wiesz jakich badan ci potrzeba. To zrob sobie badania i zapij pałe, nie zawracaj w takim razie glowy.

Co za bzdet. Przecież nikt nie karze Ci tu oglądać odprawianej szopki!!! Przejdź na forum humor i tam będziesz się cieszył...

Odnośnik do komentarza

~RzakeL
~Fryyyteh
~RzakeL
No,no to nie forum psychologiczne tylko zdrowie. Dajcie spokój z mędrkowaniem. :)
Czekam SzymoniePiotrze na wyniki. :)

Dla Ciebie psychika jest tak odmienna od terminu "zdrowie"?


Psychologia a psychika to tak. :)

O psychice mowie wlasnie! Czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza

~Fryyyteh
~RzakeL
~Fryyyteh
~RzakeL
No,no to nie forum psychologiczne tylko zdrowie. Dajcie spokój z mędrkowaniem. :)
Czekam SzymoniePiotrze na wyniki. :)

Dla Ciebie psychika jest tak odmienna od terminu "zdrowie"?


Psychologia a psychika to tak. :)

O psychice mowie wlasnie! Czytaj ze zrozumieniem.


A ja pisałam o forum psychologicznym. Więc ty staraj się czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza

~RzakeL
~Fryyyteh
~RzakeL
~Fryyyteh
~RzakeL
No,no to nie forum psychologiczne tylko zdrowie. Dajcie spokój z mędrkowaniem. :)
Czekam SzymoniePiotrze na wyniki. :)

Dla Ciebie psychika jest tak odmienna od terminu "zdrowie"?


Psychologia a psychika to tak. :)

O psychice mowie wlasnie! Czytaj ze zrozumieniem.


A ja pisałam o forum psychologicznym. Więc ty staraj się czytać ze zrozumieniem.

A ja zaznaczylem ze psychika lezy w terminie zdrowie. Skonczysz kiedys studia to zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza

~Fryyyteh
~RzakeL
~Fryyyteh
~RzakeL
~Fryyyteh
~RzakeL
No,no to nie forum psychologiczne tylko zdrowie. Dajcie spokój z mędrkowaniem. :)
Czekam SzymoniePiotrze na wyniki. :)

Dla Ciebie psychika jest tak odmienna od terminu "zdrowie"?


Psychologia a psychika to tak. :)

O psychice mowie wlasnie! Czytaj ze zrozumieniem.


A ja pisałam o forum psychologicznym. Więc ty staraj się czytać ze zrozumieniem.

A ja zaznaczylem ze psychika lezy w terminie zdrowie. Skonczysz kiedys studia to zrozumiesz.


A ja czekam na Twój doktorat skoro studia Ci nie pomogły. :)

Odnośnik do komentarza

~RzakeL
~Fryyyteh
~RzakeL
~Fryyyteh
~RzakeL
~Fryyyteh
~RzakeL
No,no to nie forum psychologiczne tylko zdrowie. Dajcie spokój z mędrkowaniem. :)
Czekam SzymoniePiotrze na wyniki. :)

Dla Ciebie psychika jest tak odmienna od terminu "zdrowie"?


Psychologia a psychika to tak. :)

O psychice mowie wlasnie! Czytaj ze zrozumieniem.


A ja pisałam o forum psychologicznym. Więc ty staraj się czytać ze zrozumieniem.

A ja zaznaczylem ze psychika lezy w terminie zdrowie. Skonczysz kiedys studia to zrozumiesz.


A ja czekam na Twój doktorat skoro studia Ci nie pomogły. :)

Bingo:) doktorat takze ukonczylem. W tym wszystkim przeszedlem okres problemu z alkoholem. Jestem alkoholikiem chociaz juz nie mialem alkoholu w ustach od 9ciu lat.

Odnośnik do komentarza

~Fryyyteh

Bingo:) doktorat takze ukonczylem. W tym wszystkim przeszedlem okres problemu z alkoholem. Jestem alkoholikiem chociaz juz nie mialem alkoholu w ustach od 9ciu lat.


Tak, rozumiem Twoje bingo podłóg poziomu wypowiedzi. :)
Alkoholik,doktorat,podejście do klienta,petenta,pacjenta urzekające...

Odnośnik do komentarza

~szymonzwanyPiotrem
To może się napij w końcu, wtedy może się pozbędziesz tej złośliwości
Aha, były alkoholik zamierza mnie pouczać? Dobry żart. Alkoholik chyba powinien siedzieć cicho.

Wlasnie chodzi o to, ze nie mam potrzeby napicia sie. Nie uwazam zebym byl zlosliwy w probie wyrazenia swojej oceny. Czlowiek uczy sie na bledach, przez cale zycie. Zycze Ci zatem zebys mial w sobie tyle sily, zebys przeszedl te swoje "badania". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu przerzucanie się takimi argumentami ,nie ma potrzeby też reagowania na każdy wpis,powstaje tylko chaos...,
nie ulega wątpliwości ,że dobrze będzie jak zrobisz sobie badania /i Ty o tym zdecydujesz ,a nie my,/jakie one by nie wyszły,nie zmieni to Twojego samopoczucia,

jak by nie patrzeć,tak czy tak , trzeba zacząć od abstynencji.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...