Skocz do zawartości
Forum

Dziwny stan po alkoholu. Proszę o pomoc!


Gość SzymonzwanyPiotrem

Rekomendowane odpowiedzi

~apstynent
dziwne wszystkich wypowiedzi ? o alkoholiżmie czy coś tam tam aprzyczyna obiawów bierze się od źródła. Trudno diagnozować be konkretnej wiedzy do tego ocena osoby przez pryzmat moralny a nie medyczny. pytam czy z piszących nikt nie pje ? jeżeli pijecie conajmie raz na pół roku i musićie to jestećie akoholikami a jeżeli raz w mieśącu to pijakamim ha ha ha proszę pozyskac wykształcenie medyczne a jak już jest to przestać pić i modlić sie o zdrowie człowieka zagubionego.

Piszesz przez pryzmat %-ów bo inaczej nie można tego nazwać jak :bełkot...

Odnośnik do komentarza

~mgmg
tracimy czas.
Facet jest tak przekonany o swojej wyjątkowości i o tym, jak bardzo nie jest menelem, że zrobi wszystko, żeby nie dać się wytrącić z tego przekonania, a jeszcze bardziej, że jest z nim coś bardzo nie tak. Czytaliście, o co chce prosić lekarza:"może da cos na wątrobę'. Chce dostac lek i dalej pić.
I jeszcze będzie obrazał osoby, które przeżyły to, co on teraz przeżywa, i chcą mu pomóc ("nie jestem pewien, czy były alkoholik może mi pomóc").

Mam nadzieję, że kiedyś nas przeprosisz. Na razie proponuję, żeby nie kontynuować wątku. To naprawdę strata naszego czasu.

Masz rację. Może faktycznie musi dojść do dna, stać się wrakiem człowieka, czy typowym menelem, by przyjąć do siebie wiadomość, że jest alkoholikiem. Tylko że wtedy może nie być czego ratować, albo może się zapić na śmierć.

Odnośnik do komentarza

Ale po co chodzić do lekarza skoro nie planuje się odstawienia alkoholu!?
Albo alkohol,albo leki...,lekarz zapisze pewnie na odtrucie wątroby i co? A wątroba dosyć długo dochodzi do siebie,do tego widać masz jakiś stan zapalny,może trzustki,tu już żartów nie ma.

A może jak zaczniesz się leczyć,zrozumiesz ,że musisz zmienić swoje życie...,
myślę ,że to wątroba i trzustka nie pozwoli Ci na picie i takim sposobem pozbędziesz się problemu z alkoholem.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość SzymonzwanyPiotrem

O Jezusie Nazarejski, to najwyżej zdechnę, i tyle. Im szybciej, tym lepiej. Pewnie stan zapalny mam, bo ob jest dużo powyżej normy.
O pomoc wstydzę się poprosić, więc już mogę wybierać trumnę
Mgmg nie mam zamiaru nikogo z Was przepraszać, bo i też nic wam nie zrobiłem
Były alkoholik nie ma prawa prawić mi morałów, bo kiedyś sam chlał, i pewníe jeszcze więcej, niż ja teraz.
Tak więc żegnam.

Odnośnik do komentarza

Pije odkąd skończyłam 17 lat... Teraz mam 42 i nazywam rzeczy po imieniu ... Już nie boję się powiedzieć prawdy o sobie. Tak jestem alkoholiczką h czy ch sama juz nie wiem i wszystko mi jedno i co dalej. ????? Jestem z trojmiasta poruszyło mnie bardzo Twoje ukryte wołanie o pomoc. Ja tez jej potrzebuje. Moja rodzina odwróciła się. Czy ktoś poda mi dłoń... I przestanę upijać się i płakać.... Podaję kontakt do siebie może ktoś weźmie moje słowa na poważnie. Potrzebuję przyjaciela .... iwkales@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Gość Joanna_1990

Kiedyś sama częściej sięgałam po alkohol. Drinki wieczorem. Jednego dnia podczas imprezy ktoś przyniósł jakiś mocny trunek z zagranicznych wakacji. Naprawdę nigdy tak się nie strułam. Był to podobno jeden z mocniejszych alkoholi jakie piłam. Później kolega podesłał mi artykuł 

https://kalkulatorpromili.pl/blog/oto-alkohole-ktore-zwala-cie-z-nog/29 Jest ciekawy, ale nie wiem jak człowiek może coś takiego pić. 

Ja po ostatnim struciu nie mogę już patrzeć na nic:)

Odnośnik do komentarza
Gość Margo125
W dniu 27.01.2015 o 22:09, Gość RzakeL napisał:

 

~apstynent
dziwne wszystkich wypowiedzi ? o alkoholiżmie czy coś tam tam aprzyczyna obiawów bierze się od źródła. Trudno diagnozować be konkretnej wiedzy do tego ocena osoby przez pryzmat moralny a nie medyczny. pytam czy z piszących nikt nie pje ? jeżeli pijecie conajmie raz na pół roku i musićie to jestećie akoholikami a jeżeli raz w mieśącu to pijakamim ha ha ha proszę pozyskac wykształcenie medyczne a jak już jest to przestać pić i modlić sie o zdrowie człowieka zagubionego.


Piszesz przez pryzmat %-ów bo inaczej nie można tego nazwać jak :bełkot...

 

cześć, czy po tylu latach jesteś gdzieś uchwytna? Potrzebuję pomocy. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...