Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego dziewczyny wolą niegrzecznych chłopaków?


Gość Cuyer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zacznę od tego, że jestem miłym człowiekiem, nikomu nie ubliżam ani nie dokuczam, staram się nie przeklinać, odnoszę się z szacunkiem do kobiet, staram się wprowadzać w życie savoir-vivre, ale mimo to dziewczyny i tak wybierają chamów i prostaków, którzy traktują je jak zwykłe szm*ty a potem płaczą, że wszyscy faceci to świnie i że nie ma już prawdziwych mężczyzn. Przeczytałem na internecie, że dziewczyny lecą właśnie na takich ludzi i że nie opłaca się być miłym bo miły może być tylko przyjaciel oraz, że prawdziwy facet nie może być miły. Mam mętlik w głowie, sam już nie wiem jaki być, w jaki sposób być sobą i nie udawać kogoś kim się nie jest?

Odnośnik do komentarza
Gość katarzyna26 88

Nie zmieniaj się dla pustych lasek bo właśnie one takich szukają. Pozostań sobą a trafisz na tę właściwą bo te, które szukają na poważnie to własnie takich jak Ty. Trzeba znać swoją wartość, zmieniając się na gorsze będziesz miał pustą i bezwartościową dziewczynę a potem nawet żonę. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Ale jest różnica między miłym i uprzejmym a cipowtym i uległym.
Wyobraź sobie Jamesa Bonda na kolacji z kobietą i obsługującego ich kelnera(pewnie nie raz taka scena była). Obydwaj są mili i uprzejmi ale widać kto jest Pan a kto z sługa.
W życiu też to widać. Kto ma miałki i nijaki charakter a kto wie czego chce i jak to zdobyć.
Ale spoko nad wszystkim da się pracować.

Odnośnik do komentarza

Nie zmieniaj sie..Udawanie kogoś kim sie nie jest to jakis absurd, bo prędzej czy później wyjdzie szydło z worka. Udawanie na dłuższą mete zacznie cie męczyć i sie wysypiesz..Pokażesz swoje prawdziwe oblicze, a potem dziewczyna sie rozczaruje i cie zostawi. Lepiej bądź sobą.. Na pewno znajdzie się ktos kto doceni to jaki jesteś, twoją kulturę, szacunek do kobiet..
Z resztą takie rzeczy robią wrazenie ale na inteligentnych , dojrzałych emocjonalnie kobietach a nie dziewczynach o zaburzonym systemie wartości, które szukają wrażeń z jakimś chamskim "dresem" co poniży i pobije..
Też nie rozumiem panienek co wybierają tych niegrzecznych.. Małżeństwo z takimi to tylko problemy i cierpienie..

Zawsze pod góre :/

Odnośnik do komentarza

~Devil220
Dla kobiet liczą się emocje.
Typ miłego faceta nie zapewnia dużo wrażeń dlatego dziewczyny wolą chamów.
Może próbować się zmienić, może nawet powinieneś bo jako miły facet będziesz dostawać kosza za koszem.

Ale ze mną dziewczyna będzie miała dużo emocji, jestem człowiekiem żywiołowym, potrafię rozbawić kobietę, czasami aż do łez się zdarzało. mam gadane, potrafię komplementować więc sądzę, że raczej się nie znudzi :D

Odnośnik do komentarza

Cuyer, nie warto generalizować, że dziewczęta wolą niegrzecznych chłopaków. Owszem, są pewnie takie dziewczyny, ale są też takie, które wolą facetów statecznych, rozważnych, spokojnych, zrównoważonych, dających poczucie bezpieczeństwa, dobrze wychowanych. Skoro jesteś miłym, sympatycznym człowiekiem, odnoszącym się z szacunkiem do kobiet, a do tego jesteś żywiołowy, rozmowny, szarmancki i potrafisz rozbawić kobietę do łez, to jestem pewna, że spotkasz kobietę, którą w sobie rozkochasz. ;-) Nie zmieniaj się i nie udawaj kogoś innego. Nie warto i nie opłaca się. Niech druga strona ma okazję poznać Cię z całym dorobkiem inwentarza, że tak powiem - z wadami i zaletami. Wtedy będziesz autentyczny! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Jarzębina 18

~Devil220
Dla kobiet liczą się emocje.
Typ miłego faceta nie zapewnia dużo wrażeń dlatego dziewczyny wolą chamów.
Może próbować się zmienić, może nawet powinieneś bo jako miły facet będziesz dostawać kosza za koszem.

d*pa blada....zmienić to sie musi, ale Devil, bo coś mu się pomieszało....

Odnośnik do komentarza

...powiem Ci kolego tylko tyle...nie warto się starać bo jak to wyczują po Tobie....nie warto olewac bo zostaniesz sam....zawsze pozostaw śliweczkę nie zjedzoną....jak kobieta nie jet pewna to dopiero myśli i się stara.....ja straciłem mieszkanie przez taką dobroć...
...grzeczny bądz(bez przesady )w życiu ,ale nnie grzeczny w łóżku...i tyle co myślę....

Odnośnik do komentarza

No i znowu narzekanie samotników :/ Nie jestem chamem, nie jestem prostakiem, jestem miły, nie wywyższam sie ani nic co wspomniałes. I wiesz co? Jakos nigdy nie miałem problemu ze związkami. Sądzę, że 90% płaczących że kobiety wolą dupków to po prostu nudni ludzie. Tacy, którzy nie są ciekawi, są mili ale poza tym nic nie reprezentują, jak to sie mawia "ciapa". Wiem, że każdy powie JA NIE JESTEM! Ale serio, nie znam żadnej dziewczyny która woli dupków ;) Wolą ciekawych ludzi, i oczywiscie do tego dochodzi wygląd itp. A takie użalanie się jest troche żałosne no...

Odnośnik do komentarza

Andy30
Młode dziewczyny same nie wiedzą czego chcą wiedzą natomiast, że są "gwiazdami" i dlatego wybierają sobie żulowatych chamskich i głupich dresów przez których cierpią. Przykład? 90% tematów na tym forum są pt. kochałam go a on mnie bił/ był be/ zmienił się itd.
Swoją drogą w dzisiejszych czasach trudno o porządną kobietę.

Andy- ty się chyba w mało ciekawym środowisku obracasz??

Odnośnik do komentarza

~stretfajta
Jakos nigdy nie miałem problemu ze związkami. Sądzę, że 90% płaczących że kobiety wolą dupków to po prostu nudni ludzie. Tacy, którzy nie są ciekawi, są mili ale poza tym nic nie reprezentują, jak to sie mawia "ciapa".

Tu nie chodzi o bycie ciekawym. Kobiety lubią twarde charaktery bo są z natury uległe. Generalizuje bo taka jest według mnie większość. Twardy charakter nie znaczy brutal i dres.
Pewnie, że każdy znajdzie coś dla siebie bo dużo nas na tej planecie. Tyle pięknych kobiet chodzi po ulicach i tylko czeka aż je ktoś uwiedzie ;)

Odnośnik do komentarza

~Jarzębina 18
~Devil220
Dla kobiet liczą się emocje.
Typ miłego faceta nie zapewnia dużo wrażeń dlatego dziewczyny wolą chamów.
Może próbować się zmienić, może nawet powinieneś bo jako miły facet będziesz dostawać kosza za koszem.

d*pa blada....zmienić to sie musi, ale Devil, bo coś mu się pomieszało....

Nic mi się nie pomieszało.
Będąc tylko miłym będzie doświadczać ciągłych koszy i wówczas jeszcze się tu odezwie ale o poradę od psychologa.
Kobiety potrzebują emocji, autor może dawać tylko pozytywne a nie tędy droga, te negatywne też są potrzebne.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, jako kobieta. Facet od tysiacleci podswiadomie kojarzy sie z meskoscia, sila, dominacja a zarazem czuloscia. Samiec alfa jest nadal bardzo pozadany. Podswiadomie ciagnie nas do chamow bo kojarza sie z samcem alfa. A przy blizszym poznaniu wychodzi ze to ich marne podroby, prostaki ktorzy z mezczyzna nie wiele maja wspolnego. Lubimy milych facetow ale nie cieple kluchy a faceci tego nie potrafia wywazyc i pozniej ich ego nie moze tego zniesc i zlorzecza na kobiety. I tak ciagle.

Odnośnik do komentarza

wsend32
Wedłóg mnie kobiety same nie wiedzą czego chcą....jak jest miły ,dobry,inteligentny,-źle...jak cham ,-źle.To czego właśnie chcecie.Jeśli zależy ci na facecie to spróbuj kompromis bo ani wy damy nie jesteście idealne :-)

Ja nie wiem , gdzie wy szukacie tych dziewczyn , jak czytam to mi ręce opadają ...Masa jest tych normalnych...zreszta co rozumiecie strikte ,,normalne,, bo to szeroko rozumiane pojęcie ..dla kogos normalne jest cos co dla innego nei normalne.. nikt , nie chce spotykać się z głupcem.. prawda? ani jedna ani druga strona..nikt nie chce chodzic z chamem... chodzic, być , zyc.. no chyba ze.. ale to juz nie moja bajka.. niech każdy zyje jak mu wygodnie, mogę odpowiadac tylko za siebie i za moje dziecko ale i tak do jakiegos tam wieku... z tego co tu czytam to kierujecie sie Panowie wyglądem , czyli powierzchownosia.. a nie duchowoscią... co jest ( uwierzcie) o niebo lepsze.. jasne , wygląd jest bardzo wazny... ale charakter najbardziej , serce i umysł człowieka.. ile ma człowieka w człowieku... chamy..? tak zdazaja się i tacy.. sma spotykałam sie z niezbyt ciekawymi osobowosciami , wydawało mi się ze zdołam kogos zmienić na lepsze, ze jest iskra dobra ktorą mozna jakos bardziej wzniecic.. niestety, to tylko moje dobre mysli..nic poza tym... no ale czas płynie i ja też robię sie mądrzejsza o rozne doswiadczenia..:) czego i wam życze, z tą róznicą byscie potrafili patrzec nie tylko oczami i staralis ie wyciągać sensowne wnioski z lekcji innych ludzi..

ps. nie ma złych i dobrych są poprostu ludzie.. a to jaki kto jest to każdego indywidualna sprawa czy chce być byle kim.. czy kims..

Odnośnik do komentarza

No dobrze Cuyer, wiem już jaki jesteś miły i dobry, ale jakie masz zainteresowania? O czym możesz z dziewczyną pogadać? Czym możesz jej zaimponować? Nie chodzi mi tu o pieniądze, ale np. o ciekawe informacje na jakiś temat.
Co sprawia, że wyróżniasz się z tłumu? Bo to jest istotne. Jak się czymś interesujesz, to możesz znaleźć ludzi o podobnych zainteresowaniach (w dobie internetu nic prostszego) i tam masz szanse kogoś spotkać. Pomyśl o tym. Ja tak poznałam fajnego faceta. Jest miły, oczytany i inteligentny. Mogę z nim pooglądać filmy Kurosawy. Pogadać o książkach. Pograć w różne gry planszowe i komputerowe, etc.

I to nie prawda, że dziewczyny wolą niegrzecznych, może te naiwne tak, ale nigdy nie spotkałam sensownej dziewczyny, która pozwoliłaby chłopakowi na nieokazywanie jej szacunku. Hmm, w zasadzie nie znam nawet sensownej dziewczyny, która by się z chamem związała.

Poza tym, czemu tak bardzo Ci zależy na tym, żeby być z kimś? Nie za bardzo się tym przejmujesz? Jak z kimś będziesz, to będziesz, jak nie to trudno. Świat się od tego nie zawali.

Odnośnik do komentarza

Kobiety wcale nie wolą niegrzecznych chłopaków. Myślisz tak bo widocznie jesteś ciepłą kluchą, savoir vivre, bon ton, ę ą. Takich kobiety faktycznie nie lubią, w ogóle wyczuwają jak ktoś udaje a takie "dobre maniery" nie kojarzą się zbyt dobrze i przeważnie ukrywają coś pod tą maską. Kobieta chce żeby facet zachowywał się naturalnie, był wyluzowany, nie udawał kogoś kim nie jest, miał poczucie humoru. Piszą Ci żebyś się nie zmieniał a ja namawiam Cię do zmian bo jeśli widzisz, że coś jest nieskuteczne zmień taktykę zamiast szukać usprawiedliwienia dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...