Skocz do zawartości
Forum

Chcę umrzeć


Gość magi27

Rekomendowane odpowiedzi

A i niech Wam będzie przykro. To, że się będziecie nad nią użalać wcale jej nie pomoże, czasem człowiekiem musi coś wstrząsnąć. Jasne, nie twierdzę że to będzie mój zgryźliwy komentarz,bo to by było durne, ale bez przesady, myślę że Wy też wcale jej nie pomagacie. Co widać, skoro cały czas pisze że idzie się zabić.

Odnośnik do komentarza

sadze ze to wolanie o pomoc, chcesz zeby Ci ktos pomogl ale z drugiej strony tej pmocy nie chcesz ? Napewno nie jest latwe to co przeszlas, ale wiele kobiet tez przeszlo przez to samo i porafia zyc, bynajmiej probowac, wiec chyba to nie jest jedyne rozwiazanie problemu.

Odnośnik do komentarza

ktoś dla kogos ....a to dla Ciebie szczęście tak ? a szczęściem jest też że przez takich samobójców inni siedzą, płaczą i gryzie ich do końca życia sumienia to jest wg Ciebie szczęście ? No to gratuluję kryteriów ...poklepujcie ją nawet nie wiecie czy to prawdziwa osoba czy fikcja ...jak każdemu tak wierzycie no naprawdę gratuluję naiwności...Austerię popieram w 100 proc.

Odnośnik do komentarza

bialarozyczka
a szczęściem jest też że przez takich samobójców inni siedzą, płaczą i gryzie ich do końca życia sumienia to jest wg Ciebie szczęście ?

Ale przecież Ktoś dla kogoś wcale tego nie powiedział. Za to powiedział, że szczęściem jest to, że Magi wciąż jest wśród nas. To zupełnie co innego, i nie widzę w tym nic dziwnego. Też się cieszę, że ona żyje. Oczywiście, zawsze istnieje możliwość, że Magi nie mówi prawd. Ale dlaczego miałaby to robić? Jaki miałaby w tym interes? Ja nie widzę powodu, dla którego miałaby kłamać, i jej wierzę.

Odnośnik do komentarza

franca

Ale przecież Ktoś dla kogoś wcale tego nie powiedział. Za to powiedział, że szczęściem jest to, że Magi wciąż jest wśród nas. To zupełnie co innego, i nie widzę w tym nic dziwnego. Też się cieszę, że ona żyje. Oczywiście, zawsze istnieje możliwość, że Magi nie mówi prawd. Ale dlaczego miałaby to robić? Jaki miałaby w tym interes? Ja nie widzę powodu, dla którego miałaby kłamać, i jej wierzę.

Franca przestań tłumaczyć to co ktoś napisał ...to jest bardzo nudne ... ja potrafię czytać doskonale i nawet ze zrozumieniem ponieważ jestem mądrą osobą :). Przestań pouczać i narzucać swoje zdanie po raz kolejny.
Nie będę się sto razy powtarzać bo powielacie ten sam temat kilka razy ...skoro wierzycie wszystkim to wasza sprawa ...A podkreślanie tego jak bardzo się cieszycie, że ona żyje ma Was dowartościować bo nie bardzo rozumiem Wasze wywody. Pomogliście jej ? No właśnie ...więc skupcie się na pomocy a nie pouczaniu bo Wasze mądrości są mało życiowe ...bez komentarza ...

Odnośnik do komentarza

bialarozyczka

Franca przestań tłumaczyć to co ktoś napisał ...to jest bardzo nudne ... ja potrafię czytać doskonale i nawet ze zrozumieniem ponieważ jestem mądrą osobą :).

Trudno się oprzeć wrażeniu, że wpierałaś Ktoś dla kogoś coś, czego nie powiedział. Tak więc sprawa zrozumienia przez Ciebie jego wypowiedzi wcale nie była taka oczywista, a więc chyba nie taka znowu nudna.

bialarozyczka
Przestań pouczać i narzucać swoje zdanie po raz kolejny.

Wiesz co? Ty chyba za wszelką cenę chcesz uważać, że tak robię, i już. No bo gdzie i w jaki sposób narzucam swoje zdanie w cytowanej przez Ciebie wypowiedzi? Zresztą w ogóle sobie tego tutaj nie przypominam.

bialarozyczka
A podkreślanie tego jak bardzo się cieszycie, że ona żyje ma Was dowartościować

Tak, jasne. A może każdy kto udziela się w jakimś wątku tak naprawdę nikomu nie chce pomóc, tylko ma jakieś takie dziwaczne intencje, o których tu piszesz? No ludzie! Przecież to jest już jakaś spiskowa teoria dziejów! :P

bialarozyczka
nie bardzo rozumiem Wasze wywody.

Najpierw mówisz, że rozumiesz, i nic Ci nie trzeba tłumaczyć, a potem, że jednak nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza

Franca ale ja do Ciebie napisałam a nie do nicka - ktoś dla kogoś , że jesteś nudna w tym pouczaniu wszystkich co myśli . Skończ naprawdę ta dyskusję bo zawsze musisz rozkładać czyjąś wypowiedź na drobne części. Chcesz swoją osobą zyskać zainteresowanie ? Nie chce wchodzić z Tobą w jakieś przekomarzanie bo to nie mój poziom :).
A to, że wspierałam tutaj kogoś to raczej moja prywatna sprawa i tej osoby a nie Twoja :).
Napisałam bez komentarza więc zwyczajnie przestań dziewczyno.

Odnośnik do komentarza

bialarozyczka
Nie chce wchodzić z Tobą w jakieś przekomarzanie bo to nie mój poziom :).

E, tam, w ten sposób to każdy sobie może w każdej chwili o każdym powiedzieć. Żadna sztuka, a świadczy to tylko o nadawcy takiej uwagi, a nie adresacie. :P

bialarozyczka
A to, że wspierałam tutaj kogoś to raczej moja prywatna sprawa i tej osoby a nie Twoja :).

O czym Ty w ogóle mówisz? Przecież nikt tu o czymś takim nawet nie wspominał. Tym bardziej nikt nikogo o takie rzeczy nie pytał. Może pomyliło Ci się z jakims innym wątkiem. :P

PS. Czemu ciągle piszesz "przestań"? Jeśli tak bardzo nie chcesz ze mną rozmawiać, to chyba powinno Ci być obojętne, co tu piszę.

Odnośnik do komentarza

~Tabakiera
Po pierwsze odeszliśmy mocno od tematu...
Po drugie Franca czy Ty jak rozmawiasz z kimś twarzą w twarz to też rozkładasz wypowiedz na pojedyncze zdania i wyrazy? :)

No, w sumie masz rację, zupełnie odbiegliśmy od tematu. :)))
A z tym cytowaniem... Real to real, ale czasem tam też nie zaszkodzi cos przeanalizować;D A tutaj takie cytowanie często jest dla mnie wygodniejsze, pozwala bardziej uporządkować pewne rzeczy...:)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
Wiele osób na tym forum pytało jaki jest najlepszy sposób, warto poszukać w wyszukiwarce oraz zgłosić się do psychologa. Myślę, że jakbyś naprawdę chciała się zabić to byś tutaj nie pisała.
Normalnie szok!!! Człowiek szuka wsparcia, jeszcze wyszukuje w ludziach" dobro "a tu takie słowa, Taka osoba nie pojmie dopóki sama tego nie przeżyje!!!!! Ta osoba potrzebuje pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Gość nagietek.88

Hej mam lat 40+ i zastanawiam się ile warte jest ludzkie życie? Akcja ratunkowa w górach, morzu koszty nie ważne, uratowany człowiek, życie.... cud. Boże ja chciałabym umrzeć, odebrać sobie życie, żeby mnie uratować nie potrzebuje WIELKIEJ akcji ratunkowej, potrzebuje ludzkiej miłości. Miałam przeszczęśliwe życie mąż dzieci, później przyszła jego zdrada, rozwód........... posypało się wszystko. Jak płonie cały Twój dobytek i patrzysz na to, serce pęka, ale pozostaje rodzina, nadzieja. Ja straciłam wszystko, dzieci też, rodziny nie mam i grama miłości też nie mam. Proszę może ktoś mnie zrozumie, pokaże światełko. Czekam na poważne odpowiedzi nagietek.88@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Gość nagietek.88

~nagietek.88
Hej mam lat 40+ i zastanawiam się ile warte jest ludzkie życie? Akcja ratunkowa w górach, morzu koszty nie ważne, uratowany człowiek, życie.... cud. Boże ja chciałabym umrzeć, odebrać sobie życie, żeby mnie uratować nie potrzebuje WIELKIEJ akcji ratunkowej, potrzebuje ludzkiej miłości. Miałam przeszczęśliwe życie mąż dzieci, później przyszła jego zdrada, rozwód........... posypało się wszystko. Jak płonie cały Twój dobytek i patrzysz na to, serce pęka, ale pozostaje rodzina, nadzieja. Ja straciłam wszystko, dzieci też, rodziny nie mam i grama miłości też nie mam. Proszę może ktoś mnie zrozumie, pokaże światełko. Czekam na poważne odpowiedzi nagietek88@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Gość męczyupa

nagieteczku z powodu chłopa się załamujesz? Przytulam Cię i nigdy nie myśl, że na facecie się świat kończy. Wiem, to jest cios, ale zobacz świat jest teraz taki piękny, chociaż dla Ciebie pewnie w tej chwili nie jest.
Napiszę Tobie i tej dziewczynie, która założyła wątek takie zdanie Marka Edelmanna, że "nieważne jest, że nie widzi się światełka w tunelu, ale ważne, że wie się, że ono jest".
Przytulam Was obie. Sama szukam pracy i co rano budzę się ze strachem, że zgniję marnie, ale trzeba walczyć. 40+ to nie tak dużo lat, ludzie sobie jeszcze życie układają.
Mam pytanie: czy Twoje dzieci żyją? Bo tak dziwnie napisałaś, że je straciłaś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...