Skocz do zawartości
Forum

Chcę umrzeć


Gość magi27

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem w głowie Magi27 i nie wiem czego naprawdę chcesz. Podobno nie ma sytuacji bez wyjścia , jednym z takich wyjść jest odebranie sobie życia. Problem z tym jest tylko taki , że jest to rozwiązanie które jest nie odwracalne. Zrób wszystko , żeby tego nie robić , pisz ,rozmawiaj , pójdź do psychologa , do znajomych może ktoś coś doradzi pomoże. Ludzi dobrych na szczęści jest dużo i może ktoś Ci doradzi jakąś inną drogę wyjścia z tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Magi, oczywiście, możesz umrzeć, każdy z nas może, ale myślisz, że to jest wybawienie ze wszystkiego złego? Nie wiem co się dzieje, bądź wydarzyło w Twoim życiu, ale chętnie z Tobą porozmawiam. Z każdej sytuacji jest wyjście. Czasem są sprawy, które dzisiaj dla nas wydają się wielkie i nie do przeskoczenia, a potem się okazuje, że jednak są do obejścia i za rok o nich nie pamiętamy. Podobnie jest w chwili, gdy problemy kłebią się latami, albo sa przykrym echem z przeszłosci, któa może nawet trwa, np. molestowanie czy jakiś wypadek/choroba. Nie zapomnisz o tym od razu nawet nigdy nie zapomnisz, ale mozna nad tym pracowac. Dlatego zanim podejmiesz próbe poddania sie w zyciu zastanów sie czy warto, czy nie poddajesz się zbyt wcześnie i nie zabierasz sobie szansy na szczęście?

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
Myślę, że jakbyś naprawdę chciała się zabić to byś tutaj nie pisała.

Twoje rady i spostrzeżenia są powalające !
Oby Tobie nie odpowiedział kiedyś (ktoś) , gdy będziesz na krawędzi, tak "mądrych" słów. Po takim tekście,takiej "pomocy", to nic, tylko faktycznie skoczyć z mostu.

Odnośnik do komentarza

Nawet jak by tak było , że ktoś nie chce naprawdę popełnić samobójstwa tylko szuka pomocy to nie zmienia faktu , że trzeba takiej osobie pomóc. Ja zrobię co mogę by pomóc , chociaż nie jestem psychologiem ani żadnym fachowcem w tej dziedzinie. Każdy ma prawo mieć gorsze dzień lub dni i trzeba zrobić wszystko by pomóc przetrwać ten ciężki okres.

Odnośnik do komentarza

ale ja już nie bardzo mam siłę walczyć z wspomnieniami tego co tamten gnój mi zrobił.Budzę się po nocach z krzykiem ,jeśli mi się uda usnąć.nie mogę jeść schudłam z 63 kg do 53 .Już niewiem co robić ciągle mam pod ręką żyletkę aby to wreszcie zrobić.chyba jednak dzisiaj to już naprawdę mój koniec.wreszcie się przyda ta żyletka.

Odnośnik do komentarza

magi27
ale ja już nie bardzo mam siłę walczyć z wspomnieniami tego co tamten gnój mi zrobił.Budzę się po nocach z krzykiem ,jeśli mi się uda usnąć.nie mogę jeść schudłam z 63 kg do 53 .Już niewiem co robić ciągle mam pod ręką żyletkę aby to wreszcie zrobić.chyba jednak dzisiaj to już naprawdę mój koniec.wreszcie się przyda ta żyletka.

A czy tamtego gnoja spotkała kara?

Odnośnik do komentarza

~stess
kwiatuszek2
Myślę, że jakbyś naprawdę chciała się zabić to byś tutaj nie pisała.

Twoje rady i spostrzeżenia są powalające !
Oby Tobie nie odpowiedział kiedyś (ktoś) , gdy będziesz na krawędzi, tak "mądrych" słów. Po takim tekście,takiej "pomocy", to nic, tylko faktycznie skoczyć z mostu.

Ale ona w pierwszych postach nie prosi o pomoc, tylko rade jak się zabić najłatwiej. A to się sprzecza z tym, że naprawdę chce skoro pisze na forach.

Odnośnik do komentarza

nie dałam już rady.Pociełam się ale chyba zbyt płytko bo uratowali mnie.nie zgodziłam się na szpital!nie właśnie że tego gnojka co mnie zgwałcił i okaleczył na ciele i duszy i psychice nie spotkała kara i pewnie nie spotka bo policja umorzyła dochodzenie.do cholery jakie to wszystko jest niesprawiedliwe i trudne. soryyyyy.

Odnośnik do komentarza

Zawsze trzeba wiedzieć kiedy kończy się jakiś etap w życiu.Jeśli uparcie chce się w nim trwać dłużej niz to konieczne tracimy sens.Itak naprawdę sens już dawno straciło moje życie czyli w chwili kiedy on mnie zgwałcił.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...