Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś byłaś/eś wszystkim... Dziś jest Ona dla mnie i co z tego? Dostałem kopa w dupę i nie mogę na niej siedzieć. Najlepsze jest to, że dostałem po tym czkawki. Do tej pory trwa.
Jesteś na dobrym etapie. Jeszcze nie powiedziałaś tego sakramentalnego WON.
Zakładam, że zachowałby się tak samo jak ja. Jeśli chcesz sprawdzić, to ok. Przekonasz się. Czasami kubeł lodowatej wody na łeb, przyda się.

Odnośnik do komentarza

Witaj zapytałam kiedy podja decyzje tego wyjazdu, bo moze przez nia jest taki agresywny. Mój kolega kilka lat temu tez zdecydował ze pojedzie, kazdy go znal z dobrej strony, zadnej agresji. Ale im było blizej wyjazdu tym gorzej. Nie ten czlowiek. Tak jak pisałas, mysle ze dobrze zrobi ten wyjazd , bedziesz miala czas dla siebie

Odnośnik do komentarza

Ma wyjechać na początku czerwca, na 6 miesięcy tylko ze on się z tego wyraźnie cieszył, mówi ze to dla niego wielka szansa, wiadomo pasja. A może jest tam drugie dno? Dzisiaj na przykład bylo dziwnie i ogółem się na Niego mocno wkurzylamm bo na 18 byliśmy umowie i na spotkanie ze znajmymi, a kiedy do niego dzwoniłam w tle słyszałam chyba glos jego eks bo się dalej znaja. Wczoraj był super seks a rano jak zwykle sprzeczki. rozumie ktoś coś z tego?

Odnośnik do komentarza

~znudzona
Witaj zapytałam kiedy podja decyzje tego wyjazdu, bo moze przez nia jest taki agresywny. Mój kolega kilka lat temu tez zdecydował ze pojedzie, kazdy go znal z dobrej strony, zadnej agresji. Ale im było blizej wyjazdu tym gorzej. Nie ten czlowiek.

Tak jak pisałam znudzona, do wyjazdu jest mało czasu, ale nie wiem kiedy on podbił ta decyzje. Możliwe ze zrobił to pol roku temu i dlatego tak się zachowuje, ale to chyba za długo czeka na wyjazd? Tak myślę.. A do tego ta cala jego była, mam zle przeczucia odnośnie niej, co prawda jest mezatka, ale co za problem zdradzić z obraczka na palcu? Żaden kłopot?!

Odnośnik do komentarza

franca
Aha... I co, po ślubie też zdradzała? No, ale jeśli Twojemu męzowi na Tobie zależy, to chyba nie zrobi Ci czegoś takiego, no nie?

Tzn. ona dalej zdradza go, tak mi się wydaje bo znam go z widzenia, co prawda nic takiego nie mówił, wiadomo za mało się znamy by moc mi się spowiadać z takich rzeczy. Wątpię by po ślubie coś się zmieniło, zresztą typ z sianem, to bierzemy. A co do tego ze mu na mnie zależy, to niestety wątpię, u nas tylko pusty seks i kłótnie, wyzywanie itp. Wiesz..

Odnośnik do komentarza

Kasiu ...po przeczytaniu Twojej histori napiszę jedno Twój mąż ma duży problem ze sobą i swoimi emocjami. Nikt nie może traktować Ciebie w taki sposób i tłumaczenie albo zastanawianie się nad tym co robi zawodowo niektórych osób dla mnie to bzdura. Tak samo traktuje ludzi w pracy ? Jeśli nie ma się na kim wyladować to polecam worek treningowy. Wyczytałam coś o jakiejś kobiecie hmmm prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to żeby jego kobieta była zazdrosna o inne ,prawdziwy sprawi że to inne będą zazdrosne o nią ;). Terapia dobra myśl ale czy skuteczna ...warto próbować, skoro ma tyle agresji w sobie zaczynają się wyzwiska a potem co ? przemoc ? często to idzie w parze .Ludzie bardzo często szukają usprawiedliwienia gdzie się tylko da i zwalaja wine na wszystkich dookoła - rzadko przyznają się do błędów , nikt nie ma prawa Cię tak traktować.

Odnośnik do komentarza

Bialarozyczko, widzę ze się rozumiemy. Nie wiem czy to praca go zmieniła, no ale kiedyś też był w tej robocie a nie był taki. Worek treningowy? Chodzimy razem na aikido a oprócz tego on na boks. Czyli wyładowanie emocji niby ma..
Lalado, narawde jesteś zdania ze z zona jest mężowi the gest? Byłoby super. Ustaliliscie coś w sprawie dyżurów nad córka?
właśnie zawiozlam dziecko do moich rodziców. Może tato zabierze go w weekend? Dostałam smsa od byłej męża. I tym samym byłej przyjaciolki z zaproszeniem do kawiarni jutro rano przed wyjazdem. Nie wiem co mi do gadania, ale chyba pójdę. Chuj, zaryzykuje.

Odnośnik do komentarza
Gość kulka zlosnica

Kaśka przeczytałam twoja historie i myślę ze facet nie wie co teraz traci!! Jesteś napewno ekstra laska, widać ze lubisz się zabawić i to ekstra. Mowie ci, zerwij z nim raz na zawsze, wyprowadz się z synkiem i znajdź sobie lepszego. Nie marnuj se żywota przy nim. Co z tego ze jest seks? KAZDY CHLOP MUSI TO ROBIC NIEZALEZNIE OD OBECNEJ SYTUACJI W ZWIAZKU/MALZENSTWI :)

Odnośnik do komentarza

Witam Cię Kasiu, przeczytałam dokładnie Twój wątek i jestem zdania aby za wszelka cenę namawiała na terapie. Bo to co On wyrabia jest lekka przesadą? Kim on jest żeby wszczynać niepotrzebnie awantury, włóczyć się po nocach, wyzywać Ciebie? Tylko dlatego,ze ma pozycje w policji? Chyba nie. Jeśli się nie zgodzi na terapie zalecam rozwód! Innego wyjścia nie ma. Poczekaj te pol roku aż wróci z wojny i może wtedy coś ruszy, ale pomoc ludzie po takich rzeczach są jeszcze gorsi.... Synek jest mały, wiec go szkoda najbardziej, moim zdaniem spędzasz z nim za mało czasu, bo pisałaś ze w weekend wolalas jechać do znajomemu, twój maz na mecz i wczoraj tak samo. Zastanów się też nad tym. Idź jutro na spotkanie, zobaczysz co ma ci do powiedzenia. Pozdrawiam, trzymaj się Kasiu;)

Odnośnik do komentarza
Gość ktoś tutaj

Ja go nie bronię, nie wiem, jak on Ciebie wyzywa, ale może w tej pracy mu się zmienił przełożony, może doszedł jakiś pupilek, może ma stresy, bo musi robić coś wbrew swojemu systemowi wartości.
Może on nie umie Tobie powiedzieć o tym, że ktoś nim pomiata, albo ma robić coś niezgodnego z prawem a reszcie osób jest ot na rękę...
a co do seksu, to nie każdy chłop musi to robić chyba. Czasem jest zarobiony i zestresowany jak bydlę, tak, że nie ma prawie na nic siły...no chyba, że jednak MUSI....

Odnośnik do komentarza

Wanda, ok może faktycznie trochę za mało spędzam czasu z synkiem ale to przez prace oto. Jasne wg ciebie moge szukać usprawiedliwienia gdzie się da ale..
Bialarozyczko, nie wiem co ona mi ma do powodzenia, a przyznam ze jestem tego ciekawa. It will be interesing, sama wiesz. Skończyłam się pakować, maz śpi ja też data się przezpie dwie godzinki.dobranoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...