Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

Kacha I m come back :) zakupy udane, no szkoda ze tak daleko mieszkasz. Widzisz gdybys mieszkala blisko to bym wpadla na ta impreze gdzie ten Twoj maz idzie i bym zrobila wywiad a kolezance bym dala z liscia hahahaha jakby co a tak to oooo:). Znajomi poszli do klubu ale ja zrezygnowalam. Jechalysmy z sis do sklepu wszystko pieknie a wracajac ...wypadek ...dziewczyna siedziala na chodniku i plakala ... 3 wozy policyjne i karetka ...chyba smiertelny ...zycie jest krotkie

Odnośnik do komentarza

Roza, masz rację życie jest chwilą.Na szczęście my jesteśmy młode i jeszcze przed nami jest otwarte. A kupiłaś coś ciekawego? Ja wróciłam szybko bo jakiś natret chciał tańczyć, ja nie chciałam ten mnie za tyłek lapie i jakieś akcje odstawia. To się wkurzylam i wyszłam, pije w samotności. Synek ma temperature:( chyba chory. Mama wzywa lekarza.

Odnośnik do komentarza

Bo ma wyłączony telefon.. On ma tylko włączony ten z pracy. O ta ten to ma 24h na dobę on. Heh, nie widziałam za bardzo jego ryja, wiec wyrabalam mu "tam gdzie słońce nie dochodzi":D tak jak się uczyłam na aikido:] ale mama juz dzwoniła ze synek jest przeziębiony, pomoc dzieciakom każdej chorobie towarzyszy gorączka! Bo ja nie mam gorączki tylko przy anginie mam. O właśnie kurze trzeba dogalerii podjechać i wstąpić do reserved, stradivarius itp. Ajj;)

Odnośnik do komentarza

Dostalam przed chwilka dziwnego smsa od tej zdziry! Treść mnie przeraziła "twój maz był świetny, nie doceniasz go".. Wysłałam jej "w czym jest świetny? Jeśli się dowiem ze ty i on to.." a ona tylko uśmiechnięta Buzka!! Dzwoniłam do męża, a on do mnie ze wyjeżdża w środę na szklenie do Niemiec i wraca w sobotę rano! Na pytanie odnośnie pop********** smsa od niej zaśmiał się i powiedział żebym jej nie słuchała, bl jest na kacu po wczorajszym.. Nie wiedział ze synek jst chory. jak się dowiem ze ona z nim.. mam na nią kilka hakow

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...