Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

Kacha jak urodzinki minęły ? Dmuchnęłaś coś ? (oczywiście mam na myśli świeczki hihihihi? )

Co do koleżanki ja tam swoje już zdanie mam ;)
Kup sobie tam na tym szkoleniu jakąś zaje...bieliznę :D
Jakieś życzenia od męża , prezenty ?
Normalnie baba mu się wpycha w "gacie" no taka jest prawda ale Ty na to nie pozwolisz prawda ;)
Dużo słonka , bo u mnie dziś pada fuuj ...:\

Odnośnik do komentarza

Bialarozyzko, wszystko u mnie po staremu. Haha, czytałam dowcip na wątku lalado o tych prezerwatywach. Głodnemu chleb na myśli, roza;)
Co do życzeń od męża, to złożył dziś bo wczoraj na strzelnicy był i nie mial czasu.
Dziś na szkoleniu jest i wraca w weekend. Mamy pogadać co dalej, bo się wyprowadza. Pomoc juz jego rzeczy nie ma w mieszkaniu. "powinnaś się cieszyć" Jezu, kurde zabolało.
A u mnie słońce bylo do południa, po 17 się zjebalo. Byłam dziś ze znajomym z okazji urodzin w kinie na układzie zamkniętym. Polecam film jak coś. Tera słucham radia zet i pije whisky;) co u was?

Odnośnik do komentarza

[quote="Kaśka098716191918"]Bialarozyzko, wszystko u mnie po staremu. Haha, czytałam dowcip na wątku lalado o tych prezerwatywach. Głodnemu chleb na myśli, roza;)

miałam rano na FB ten humorek i chciałam was tylko rozśmieszyć ;P
A co do naprawy prysznica nooooo Kacha dobra jesteś hehehehehe , mąż nie może przyjechać żeby naprawić tylko Lalado z Wawy ? ;P

Odnośnik do komentarza

Juz dojechalam do domu, i tu mile zaskoczenie, tato naprawił prysznic,yeah:)
Po syna jadę jutro, teraz zbieram na mandat bo mnie drogówka przylapala.i dwie stówki poszło w dluga.. Ehh. Relaksik. Ogółem cale mieszkanie bylo wysprzatane, na początku myślałam ze to moja mama, ale ona ma problemy z plecami i nie może sprzątać.. Pierwsza myśl - to Ona! Jak byłyśmy razem w akademiku, to zawsze ona sprzatala pokój, miała bzika na punkcie porządku. Kurde, a jak on ja tam zapraszał i.? Fuck.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...