Skocz do zawartości
Forum

Tablica wagin


Rekomendowane odpowiedzi

Gość riccco

~lampkaa
Witam,mam 21 lat, jestem dziewicą. Mam chłopaka,który mnie kocha, jestem atrakcyjna, ale mam straszne kompleksy z powodu wyglądu swojej waginy. Jest to coś pomiędzy, ja wiem, 23,27. Czytałam juz mnóstwo artykułów na ten temat, siedziałam na róznych forach i rzeczywiscie opienie nie których ludzi wprowadzały mnie w takiego doła, że nie mogłam się na siebie patrzeć. Bardzo boję się reakcji mojego chlopaka, tym bardziej że jak np. coś mówię o "bułeczkach", czy "motylkach" żeby obadać sytuację, to nawet nie wiedział o czym mówię. Strasznie się zle z tym czuję, moje być może chore kompleksy strasznie mnie blokują. I w sumie jest mi lepiej że o tym napisałam na tym forum, tym bardziej że są mili użytkownicy. Pozdrawiam

TAK, oczywiście 23 i 27 są piękne!

Odnośnik do komentarza
Gość riccco

~flinstonka
Ja mam 28!
Czasem staram sobie wmowic ze jest fajna ze mozna possac, ale nie przemawia to do mnie bo ja sie zle czuje. Zle sie czuje w stroju kapielowym jak widze ze inne dziewczyny maja taka w ksztalcie buleczki a u mnie widac ze cos "wisi". Mam 22 lata i boje sie co bedzie dalej....
Ostatni moj chlopak nie powiedzial mi nic ale jak dotknal to nie wiedzial co z nimi zrobic, nie wiem czy pierwszy raz takich nie widzial, ale ewidentnie wyczulam ze za bardzo mu to nie podchodzil. Podczas minetki nie robil tego tak jak powinien :P hehe

Numer 28 jest ummmmmm...
Ależ bym się taką bawił...
Uffff, aż się spociłem.
PS trzeba było chłopakowi powiedzieć jak lubisz lub naprowadzić, chwycić za włosy itp.

Odnośnik do komentarza
Gość riccco

~hubanuba
teraz pytanie do mężczyzn ,czy gdy kobieta ma coś pomiędzy 8,15,16 to warto poddać się operacji plastycznej ,czy nie przeszkadza wam to ? Wiem sama po sobie ,że dzięki temu' co wystaje ' mam większą przyjemność ,ale jest to dla mnie troszkę krępujące

Jeśli poddasz się operacji to po prostu się okaleczysz!
Teraz masz wszystko na miejscu i jest wprost idealnie!

Odnośnik do komentarza
Gość Ziuuutek

Kurczaak , widzę już doświadczony.
Dziewicze pochwy są znacznie ciaśniejsze , ale za to przyjemniej się wchodzi. Jednak już po 3 , 4 razie dosyć się poszerza. Polecam 3 palce złożyć w trójkąt wsadzić i w środku rozpychać (nie zalecam łaskotania, bo pod jego wpływem cipka się zaciska - taki odruch) . Moja dziewczyna to lubiła . a Teraz juz nie mamy problemu z wchodzeniem. Czasami paluszki przydają się tylko do punktu g. (jeśli wiesz o czym mowa), albo hmm jeśli masz długie palce i dasz radę wsadzić 2 to jak dojdziesz nimi daleko to moja dziewczyna lubi jak ją tak lekko szczypię w środku. Przeważnie wtedy ma orgazm.

Odnośnik do komentarza
Gość motylica19

Ja mam bardzo podobna do dominiki c tylko ze rozowa troszke mniejsza i lepsze bez takiej ilosci skory. Ale jestem skrzydlata szkoda ze niektorzy mysla ze to kwestia wyruchania i dlatego mamy te problemy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...