Skocz do zawartości
Forum

Tablica wagin


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcę podziękować Kurczakowi za założenie tego postu bo dzięki niemu pozbyłam się kompleksów a i dowiedziałam wielu ciekawych rzeczy. Jestem posiadaczką tzw motylków - (ten termin bardzo mi się spodobał) i choć mąż zapewniał ze jest piękna, ja zawsze myślałam, że ze mną jest coś nie tak bo nie powinno nic wystawać. No cóż nie miałam porównania, a tu proszę okazuje się że jest nas więcej, a w dodatku facetów to kręci. Wprawdzie pojawiły się głosy ze tylko zamknięte bułeczki są ładne ale na szczęście takich opinii jest znacznie mniej. I pomyśleć że mnie też przeszło kiedyś przez myśl zgłosić się dom dr Szczyta, ha , ha! Kurczaku, dzięki !

Odnośnik do komentarza

Witam,mam 21 lat, jestem dziewicą. Mam chłopaka,który mnie kocha, jestem atrakcyjna, ale mam straszne kompleksy z powodu wyglądu swojej waginy. Jest to coś pomiędzy, ja wiem, 23,27. Czytałam juz mnóstwo artykułów na ten temat, siedziałam na róznych forach i rzeczywiscie opienie nie których ludzi wprowadzały mnie w takiego doła, że nie mogłam się na siebie patrzeć. Bardzo boję się reakcji mojego chlopaka, tym bardziej że jak np. coś mówię o "bułeczkach", czy "motylkach" żeby obadać sytuację, to nawet nie wiedział o czym mówię. Strasznie się zle z tym czuję, moje być może chore kompleksy strasznie mnie blokują. I w sumie jest mi lepiej że o tym napisałam na tym forum, tym bardziej że są mili użytkownicy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wiesz co wydaje mi się, że jeśli chłopak naprawdę Cię kocha to nie zwróci na to uwagi. Będzie miał tyle wrażeń że o takim ,, szczególe" nie pomyśli. Jest wielu mężczyzn którym motylki ( w sumie fajna nazwa) się podobają.

Odnośnik do komentarza

Tak,tak,wiem, ale czy akurat jemu? Bo to jest tak,że mój facet miał wcześniej nimfomankę, która miała "bułeczkę" i właśnie dlatego bardzo boje się tej konfrontacji, wiadomo, nie chcę do końca życia bać się jego reakcji, albo być wieczną dziewicą. Naprawdę, strasznie mnie to męczy i jak nawet on chce mnie pieścic jakos w tym miejscu, czy dotknąć to od razu zabieram mu ręce. Obawiam się tego że on już ma wyobrażenie jak powinno wyglądac to miejsce, i jak zobaczy mnie to się przestraszy.

Odnośnik do komentarza

Łopatologicznie:
1. Podczas seksu on naprawdę będzie bardziej się martwił oto by mu staną niż oto że nie masz bułeczki
2. POdczas seksu nie ma czasu na oglądanie, jest namiętność, emocje
3. Nie masz co się martwić. Jesteś jaka jesteś tam i nic na to nie poradzisz. Jak się będziesz tego wstydzić to tylko pogroszy sprawę. Możesz z nim pogadać z nim o tym, pokazać choćby podobną tablicę., albo coś podobnego i wtedy wybadać jego reakcję

Odnośnik do komentarza

5 ale tak centymetr dłuższe...mnie tam nie przeszkadza..a jak komuś to nie pasuje to niech spada...jestem dziewicą, ale nie z powodu motylka

ogólnie po ilości chętnych panów sądzę że jestem atrakcyjna ( gdyby ktoś się chciał powołać na wygląd ) ;)

Odnośnik do komentarza
Gość flinstonka

Ja mam 28!
Czasem staram sobie wmowic ze jest fajna ze mozna possac, ale nie przemawia to do mnie bo ja sie zle czuje. Zle sie czuje w stroju kapielowym jak widze ze inne dziewczyny maja taka w ksztalcie buleczki a u mnie widac ze cos "wisi". Mam 22 lata i boje sie co bedzie dalej....
Ostatni moj chlopak nie powiedzial mi nic ale jak dotknal to nie wiedzial co z nimi zrobic, nie wiem czy pierwszy raz takich nie widzial, ale ewidentnie wyczulam ze za bardzo mu to nie podchodzil. Podczas minetki nie robil tego tak jak powinien :P hehe

Odnośnik do komentarza

a ja mam motylki i o jeden dłuższy nawet...heheh może patrząc na ładne i zgrabne cipki koleżanek zazdrościłam im troszkę tego.....ale z drugiej strony co moim koleżankom po pięknych cipkach jak nigdy podczas stosunku nie szczytowały....i co gorsze? ;) ja tam zaakceptowałam swoją cipkę i motylki, za to mam fantastyczne doznania podczas....i nigdy żaden z moich partnerów ich nie skomentował....także moje drogie naprawde luzik...;) nie ma się czym przejmować....niektórzy mają gorsze problemy... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość lizak333

Cześć, jestem facetem i mam 30 lat. Możecie mi wierzyć lub nie, ale jak słyszę opinie że cipka musi wyglądać jak dwie bułeczki (2,6,10, 16) to śmieję się do łez. Powiem szczerze, że coś takiego wygląda jak dziecięca pupcia i aż strach dotykać. Moja żonka ma cipkę podobną do 4 i troszkę żałuję że nie trafiła mi się taka 12 albo 27, 28. To są cipki prawdziwych kobiet wg mnie a nie dziecinada. Dziewczyny nie martwcie się jeśli macie "motylki", to wg mnie najpięknięjsza rzecz pod słońcem. A ten smak podczas minetki.....!!!! Rozmarzyłem się :) Oczywiście pozdrawiam również wszystkie bułeczki, pamiętajcie to tylko kwestia gustu :) Dla mnie ważniejsze jest, żeby kobieta była pewna swojej seksualności i chętnie z niej korzystała niż przejmowała się czy ma motylka czy bułeczkę...

Odnośnik do komentarza

Lampkaa nie masz się czym przejmować to wszystko jest całkowicie naturalne. Z tych nr które wskazałaś muszę powiedzieć że wygląda ładnie :) Niestety w naszej kulturze bardzo często się zdarza że ludzie mają kompleksy na punkcie swoich narządów płciowych a związane jest to po prostu z naszym wychowaniem i tyle.
Nie ma się czym przejmować wszystko jest w porządku a wydaje mi się że jeżeli Twój chłopak tak bardzo Cię kocha to dla niego nie będzie miało to większej różnicy bo będzie się liczyło tylko to że jest Twoja i tylko dla niego ;).
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...