Skocz do zawartości
Forum

Tablica wagin


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś założyłam nową bieliznę, (nieupraną) i tak mi wszystko spuchło że szok, guziczek zrobił się ogromny, wargi też, mój facet na ten widok tak się podjarał, że myślałam że mi ją całą "wyliże na amen "ja odczuwałam wszystko podwójnie, na samo wspomnienie aż robię się mokra. Normalnie 18, i bardzo ja lubię

Odnośnik do komentarza

OJ KOBITKI!!! PRZYBIERACIE SOBIE ( CO NIEKTÓRE ) DO GŁOWY. KOMPLEKSY MAJĄ WEDŁUG MNIE TYLKO MAŁOLATY. (WARGI MI WYSTAJĄ!!!) MOGĘ ZROZUMIEĆ, ŻE KTÓRAŚ MA ZEZA, LUB MA ZJE... KRZYWY NOS. DOBRA PIERSI TEŻ OD BIEDY MOGĄ BYĆ ZA MAŁE, LUB ZA DUŻE ( PRZYKŁAD MOJEJ ŻONKI, MÓWI , ŻE ZWISAJĄ, ALE JEST ZA CO ZŁAPĆ I CO SSAĆ
). ALE CIPKA???. PRZECIEŻ TO NIE OCZY, CZY USZY. NIE SĄ NA WIDOKU!!! TEGO NIE WIDAĆ!!!TO JEST ( POWINNO BYĆ ) POD MAJTKAMI!! FACET PRZED ZBLIŻENIEM RACZEJ PATRZY W OCZY, NIE NA CIPKĘ. GDY MĘSKA RĘKA WRESZCIE WŚLIZGNIE SIĘ MIĘDZY UDA, TO KSZTAŁT WAGINY NIE ROBI NAJMNIEJSZEJ RÓŻNICY, WSZYSTKO JEST MOKRE I ZJE... PODNIECAJĄCE, JEST WTEDY WSZYSTKO JEDNO CO JEST WIĘKSZE, A CO MNIEJSZE. I JESZCZE JEDNO JAKO FACET. MYŚLĘ, ŻE PRAWDZIWA KOBIETA SIĘ TYM NIE PRZEJMUJE, A ZWISAJĄCE WARGI SROMOWE TO JEST KOMLEKS DZIEWICY!!!

Odnośnik do komentarza

Nie wiem,,niby ludzie mowicie ze wsxystkie sa piekne...ale wcale tak nie jest...ja jestem zalamana...zbieram na operacje...zycie sexualne mamy super...ale on ciagle oglada inne zaprzeczajac i mowiac ze ja jestem naj...zalamalam sie i plakac mu sie chce!!@

Odnośnik do komentarza

teraz pytanie do mężczyzn ,czy gdy kobieta ma coś pomiędzy 8,15,16 to warto poddać się operacji plastycznej ,czy nie przeszkadza wam to ? Wiem sama po sobie ,że dzięki temu' co wystaje ' mam większą przyjemność ,ale jest to dla mnie troszkę krępujące

Odnośnik do komentarza
Gość czekoladowy motyl.pl

~hubanuba
teraz pytanie do mężczyzn ,czy gdy kobieta ma coś pomiędzy 8,15,16 to warto poddać się operacji plastycznej ,czy nie przeszkadza wam to ? Wiem sama po sobie ,że dzięki temu' co wystaje ' mam większą przyjemność ,ale jest to dla mnie troszkę krępujące

nie poddawaj się operacji to co wystaje nie tylko tobie daje przyjemność ale nam facetom radość (choćby żeby polizać)(szukaj autora w google)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...