Skocz do zawartości
Forum

Tablica wagin


Rekomendowane odpowiedzi

Bo piszesz tak że jak ktoś ma taką z wystającymi skrzydełkami to może poczuć się źle . Nie piszę się w ten sposób. Możesz napisać że tobie się nie podoba albo że wolisz inne a nie że wolałabyś zostać dziewicą, że miałabyś kompleksy podobnie Lola01 "niektore są oblesne wspolczuje niektorym dziewczynom... " to buractwo takie określenia i takie pisanie sorry.

Odnośnik do komentarza

nie wiem, może niektórych tu olśnię, ale każda "muszelka" jest inna, tak samo jak nasze ciała różnią się od ciał innych ludzi. Jedne kobiety mają dłuższe wargi, inne schowane jak u niemowlaczków, inne znowu mają pulchnego "pączka" itd i to wszystko jest po prostu normalne. Nie jest powiedziane jaki wygląd cipki jest normalny. Tak samo jest z naszymi piersiami, że jedna ma okrąglutkie, inna ma stożkowate, jedna ma szeroko rozstawione, a inna ściśnięte jak dwa sylikony, jedna ma asymetryczne piersi, a jedna nie, jedna ma wklęsłe sutki, inna znowu bardzo sterczące itp. Jeśli chodzi o biust, to kształtem jeszcze można się czasami poprzejmować, ale przejmować się wyglądem pipki? I co w tym złego czy wstydliwego, że ma się wystające mniejsze wargi lub też schowane, że aż ich nie widać?

Odnośnik do komentarza

o operacji wspomniałam jako o ostateczności. Wiem że każda kobieta jest inna i inaczej zbudowana, zdaje sobie z tego sprawę. Ale czasami jest tak że ze względów zdrowotnych nalezy poddać się operacji np gdy wargi sromowe więsze są zbyt małe i nie chronią ( bo takie ich zadanie) wejścia do pochwy, łechtaczki i warg sromowych mniejszych.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Właśnie to jest piękne że za każdym razem wyobrażamy sobie jak dziewczyna wygląda co ma pod bluzką sukienką czy majteczkami bo to piękne że kazda jest inna a mimo tego że są inne każda może być śliczna co to by było jak każda by była taka sama nawet idealna? Ble dlatego np w afryce tak lubią białych a ja w naszym kraju nad wisłą oglądam się zawsze za czarnymi dziewczętami :)

Odnośnik do komentarza

Ja szczerze mówiąc to nie wiedziałam, że jest ąz tak dużo że tak powiem '' rodzajów'' cipek. Może jest jeszcze więcej z tego co czytałam. Jedna użytkowniczka napisała, że ''ona ma jakąś inną'' czy coś takiego :p

Moim zdaniem nie ma się czego wstydzić nawet w tych nieciekawych ( według nietórych z nas ) przypadkach, bo cipka to cipka i powinnyśmy być dumne, że w ogóle ją mamy ;)

Przecież to właśnie nas się nazywa płcią piękną ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...