Skocz do zawartości
Forum

Osobowość borderline


Gość Ratatuj12

Rekomendowane odpowiedzi

"Piszę co chcę, myślę co chcę i nikt na mój sposób myślenia i tak nie wpłynie :) :) :)"
20 lat i już ukształtowana w pełni i wszystko wie?
Super, daj mi namiary na siebie to zwróce się do ciebie po poradę salomonową w razie problemu :)

Pokora jest u ciebie wprost proporcjonalna do ilości żartych dragów.

Odnośnik do komentarza

Mam zaburzenie psychiczne. Nie wstydzę się tego. Choroba nie wybiera. Inni urodzili się z silną psychiką, inni nie. Ja akurat należę do tych drugich. Biorę leki bo muszę , bo chcę być zdrowa a nie tą debilką którą byłam gdy po raz pierwszy pojawiłam się tu na forum.
Chodzi mi o to że nie da się mi nic wmówić. Nikt we mnie nie siedzi i nikt nie wie co jest dla mnie dobre a co nie. Jeśli chodzi o MNIE to ja sama wiem co jest dla mnie najlepsze. Nie mówię że pozjadałam wszystkie rozumy i mam rozwiązanie na wszystkich problemy. Tylko o to że nikt nie wie lepiej ode mnie co JA powinnam ze sobą zrobić.
Nie jestem już tą samą osobą którą byłam na początku mojego pobytu tu na forum. Wtedy wyżaliłam się i wystarczy.
Teraz już nie przejmuję się glupotami, w ogóle mnie już nie obchodzi była przyjaciółka, były chłopak, niezdany egzamin , jakieś tam wyzwiska czy cokolwiek. Nie jestem już ani wrażliwa, ani sentymentalna. Nie obchodzi mnie to że inni mogą mieć o mnie złe zdanie bo wiadomo że każdemu nie dogodzę . Ważne że dobrze się czuję sama ze sobą. Nie mam zamiaru użalać się nad sobą i pieprzyć jakie to życie jest straszne, okrutne ,i że trzeba ze sobą skończyć tylko dlatego że coś idzie nie tak.
Wszystkie moje życiowe decyzje podjęłam sama i niczego nie żałuję. Nie raz popełniałam błędy ale uczę się na swoich błędach. Nie żałuję że nie posłuchałam się innych.

A teraz mam wrażenie że skoro już rozwiązałam wszystkie problemy z którymi przyszłam tu na forum 2 miesiące temu to moja obecność tu jest zbędna. Czas zacząć żyć swoim życiem.

Odnośnik do komentarza

"haha kpijcie ile chcecie. Wy naprawde myślicie że mnie obchodzi wasze zdanie?"

Tak, dokładnie tak myśle. Bo jak napisałem kiedyś parę słów komentarza do twoich przechwałek o jeżdżeniu do USA i o tym, jak to zostało załatwione, to wpadłaś w furię i aż ręce sobie drapałaś czymś (załączyłaś nawet zdjęcia).
Ale nic tak nie gorszy jak prawda.
Bo jak mi 20 latka nadyma się, że ona już ma swoje zdanie i nic go nie zmieni, (a której podróże załatwia ktoś a nie ona sama co jest OK- bo nadal jest dzieckiem i też aplikacje wujek, którym tu kiedyś na forum straszyła kogoś) to mi się śmiać chce.
Nic mi po twojej złości czy krzywdzie, więc zdrowiej w spokoju, bo jesteś młodą dziewczyną, może zostaniesz kimś i innym się przysłużysz (oby tak było), ale teraz nie jesteś nawet jeszcze dorosła, a co mówić że z wielkim doświadczeniem życiowym i wiedzą .

Odnośnik do komentarza

"Nie jestem już ani wrażliwa, ani sentymentalna."

A szkoda, bo wiesz, prawdziwej miłości za prawnicze pieniadze sobie nie kupisz a tylko otwarcie na innych ludzi ci ją da. Bo jak ty nie będziesz kochać ani przez to cię nikt kochał nie będzie, to leków brać nie przestaniesz.

Odnośnik do komentarza

Co do jeżdzenia do USA to nie miałeś racji. Chuj mi niczego nie załatwił. Ale nie chcę o tym tu pisać.
A co do aplikacji to nikt mi niczego nie załatwi bo żeby się dostać to zdaje się egzamin państwowy a ja się nie boję że się nie dostanę bo wiem że zdam dzięki swojej wiedzy bo nic innego mnie nie interesuje.. Wujek jedynie może mi pomóc zdobyć więcej wiedzy i praktyki.

Nie lubię gdy ktoś kto mnie nie zna próbuje mi wmówić coś o mnie co nie jest prawdą.
Najwidoczniej jestem tu zawsze źle zrozumiana. Ja mam swoje życie , swoje sprawy i zdalam sobie sprawe z tego że nie muszę zawracać sobie głowy jakimś forum.

Już więcej tu ie napiszę. Obiecuję. Nie będę nikomu dokuczać. Przepraszam za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość Ktosia77

Znikajaca nosz szlag mnie trafil jak przeczytalam o tej ciotce 70 lat ma I chce pracowac???? Lol a co maja powiedziec mlode osoby ktorym zajmuja takie osoby miejsce!!!!!!! Na emeryture niech idzie!!!!!normalnie az mnie trzesie z nerwow!

Odnośnik do komentarza

i rzeczywiście zgodzę się z KTOSIA77.
Twoja ciocia powinna juz odejsc jednk na emeryture.. są młodzi ludzie którzy nie mają pracy, a za coś żyć muszą.
Może zawsze znaleść jakieś hobby.
Uprawiać jakaś działkę albo coś innego. Może miała w życiu jakies cele które zawsze może teraz spełnić, wczesniej napewno nie miała czasu...
Wiadomo, że pewnie poczuje się już nie potrzebna i odtrącona.. ale taka kolej rzeczy.
Zawsze trzeba szukać pozytywnych stron we wszystkim!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...