Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Nie od dziś wiem, żeś miał dużo wspólnego z literaturą, to widać.
A ja ostatnio zastanawiałam czemu jest się smutnym i nieszczęśliwym. I wyszlo, że to wina utraconego szczęścia, miłości. Dlatego gdy ktoś znów się we mnie zakocha i mnie rozkocha i zechce mnie rozpieszczać to powiem : Nie, przestań. Chcę żyć jak pustelnik. Chcę cierpieć. Nie chcę by tesknic za tym. Chcę zmywać podloge bo wole to niz tesknic za Toba gdy mnie rzucisz.

Odnośnik do komentarza

~Mordehai i Ciarahy
Myślę, że tamtej osobie chodziło o baśniowego stwora, wywodzącego się z mitologii nordyckiej, zwanego potocznie trollem.
:-)

Niesamowite,czego ja sie tu dowiaduję naprawdę ???Baśniowy stwór??? z mitologii nordyckiej i to na dodatek biegający po forum....Wolne żarty.Kiepsko widzę,a wlasciwie wykorzystuję czas ,kiedy jeszcze widzę,ale znaczenie podwójne,(niestety) określenia troll znam...wielkie dzięki...

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

hmm... o ile mnie pamięć nie myli to, to należy do Ciebie - https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1736085,smutno

Nigdy nie rozumiałam i chyba najwyraźniej nie zrozumiem nigdy ludzi, którzy czerpią satysfakcję z pisania takich fałszywych i wymyślonych tematów.
Jak widać ludzie w Polsce są cholernie kłamliwi, a wpis ridge na hyde... jest tego żywym dowodem.
Pozdrawiam Mahometka_A

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Do 3fb.

Nie wiem po co mnie poprawiłaś, skoro napisałem dobrze. Zapamiętaj jedno. Zawsze, ale to zawsze piszemy w czasownikach liczby pojedynczej czasu teraźniejszego, lub przyszłego >Ę<. Natomiast w liczbie mnogiej, piszemy tylko samo >E< {bez ogonka!} heh...

A tu taki przykład zdania dla Ciebie, w którym występuję czasownik liczby pojedynczej. bo jakoś nie mam pewności, czy załapiesz tę regułkę :-)

Mnie nie INTERESUJĘ rozmowa z trollem, bo troll mądry inaczej jest.
Do widzenia.
:)

Odnośnik do komentarza

Ja myślałam ze Ty to tak przez przypadek alt używasz dlatego nigdy nie poprawiam takich sytuacji bo sama tez często przez przypadek robię jakieś literówki :p
Ale nie -nie masz racji -
ja się interesuję- to jest 1 os l poj.
w zwrocie ze coś mnie interesuje czasownik jest w os 3-
czyli że coś-w sensie to (ono) mnie interesuje
nie szkodzi ze to Ty mówisz o sobie, liczy się kontekst użycia czasownika.
nie musisz dziękować :)

ps. nie wydaje mi się żeby 3fb to był troll, nawet jeśli- to kto wypomina, :p

Odnośnik do komentarza

Pisanie na internetowych forach uwielbiam. To moje życie. Piszę codziennie pod różnymi nickami - czasem jako kobieta a niekiedy jako mężczyzna. Jak jest nudno, to zakładam nowe, zmyślone wątki . Inspiracją są dla mnie programy telewizyjne i filmy. Wszystko jest super - jak z życia wzięte. Z niebywałą przyjemnością czytam sobie potem wasze komentarze. Jak nikt nic nie pisze, to wtedy gadam sama ze sobą, aby rozruszać wątek. To skutkuje i potem zawsze są chętni, aby wtrącić swoje trzy grosze.
Forum psychologia jest mi szczególnie bliskie, bo wyczuwam tu bratnie dusze, które robią dokładnie to samo co ja.
Pozdrawiam i do zobaczenia w psychiatryku. :P
Bardzo proszę o pomoc, ocenę i dobre rady !

Odnośnik do komentarza

rafik54321
~nomadka
unna-1
"Pozdrawiam i do zobaczenia w psychiatryku. :P "
Wybierasz się tam , czy cię lekarz skierował?
Współczuję.

A niby czego ? To bardzo fajne i przyjazne dla ludzi miejsce.
Do zobaczenia ! :)

Zwłaszcza jak siedzisz w izolatce i gada do ciebie lalka wisząca 5cm nad ziemią?

a skąd ty masz takie informacje ?
byłeś już ?

Odnośnik do komentarza

~nomadka
rafik54321
~nomadka
unna-1
"Pozdrawiam i do zobaczenia w psychiatryku. :P "
Wybierasz się tam , czy cię lekarz skierował?
Współczuję.

A niby czego ? To bardzo fajne i przyjazne dla ludzi miejsce.
Do zobaczenia ! :)

Zwłaszcza jak siedzisz w izolatce i gada do ciebie lalka wisząca 5cm nad ziemią?

a skąd ty masz takie informacje ?
byłeś już ?

Nie byłem, ale sąsiadka miała schizofrenię i tak wyglądał jej pobyt tam. Jeśli taki pobyt tobie się tam podoba, to myślę że tak właśnie wygląda. PS - wariaci z psychiatryka już mają dostęp do WiFi?

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość cookedHands

Hej. Mam bzika na punkcie higieny. Dzis pralam w misce ręcznik. Wlalam zakrętkę domola. Wlalam trzy czajniki wrzącej wody by odkazić. Później pralam normalnie w gorącej wodzie ale z kranu. Plukalam 10x ale piana wciąż ie nie doplukuje. Mam źle amopoczucie i uczucie jakbym poparzyla sobie rece :(( okropnie sie czuje...caly czas czuje pieczenie w rękach..i takie wszechobecne cieplo. Prowadzę sportowy tryb życia i martwię sie o me zdrowie...plis powiedzcie czy bialko które scielo sie w moich rękach sie odnowi?? Mam cieniutkie i delikatne ręce bo cala mlodosc spędzam przy kasiazkach i komputerze ;( mam mocno odstające zyly..i chyba mnie mdli. ...co ja narobilam tym praniem....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...