Skocz do zawartości
Forum

smutno


Gość ridge

Rekomendowane odpowiedzi

ridge, dużo wymagasz od siebie i podejrzewam, że wiele wymagasz od ewentualnego partnera/partnerki. Nawet jeśli dotychczas nie spotkałaś nikogo na swojej drodze, kto by Ci odpowiadał, z kim czułabyś się dobrze, nie poddawaj się. Życie jest nieprzewidywalne, zaskakujące. Wszystko przed Tobą! Nie poddawaj się tak łatwo! Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

~kloo
miłość nie spadnie ci z nieba :)

A tu akurat polemizowałbym :3

Mój znajomy też kiedyś wychodził od razu z założenia, iż się nigdy nie zakocha i całe życie będzie sam. Pewnego razu, szedł po chodniku, aż tu nagle, ni stąd, ni zowąd, obok niego przebiegł jakiś mężczyzna. Po chwili, znajomy usłyszał tylko gwizd lecącej doniczki i dostał doniczką centralnie w głowę. Uderzenie było dosyć mocne, bo aż upadł, a tu jakaś kobieta z okna wrzeszczy, że celowała w narzeczonego (tego, który uciekał). Potem wyszła do mojego kolegi i zaczęła go przepraszać i tak od słowa, do słowa jakimś magicznym sposobem poznali się bliżej.
No a teraz mają wspólne dziecko i są szczęśliwym małżeństwem.
I co.
Może powiesz, że miłość nie spada z nieba?
:D

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi :* hmm no coz, smutek moze byc z byle przyczyny, najważniejsze to miec dystans i pośmiać sie aniżeli brać wszystko na serio. Wiecie co dziś brat powiedział mi cos niemilego. I byl to szok bo...jestem jaka jestem i sie nie zmienię bo wole byc soba.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Nie przejmuj się tym co powiedział Twój brat na Ciebie. Myślę, iż brat tak naprawdę mógł nie chcieć Tobie sprawić przykrości. Może po prostu mógł mieć gorszy dzień i tak wyszło?
hmm...
Zresztą to jest Twoje życie i nie widzę sensu, żeby ktoś się w nie miał wtrącał. Zaparz sobie herbatę, lub kawę, usiądź sobie wygodnie na kanapie i w spokoju pomyśl nad swoim życiem. Nie martw się tym co myślą o Tobie inni, bo najważniejsze jest Twoje zdanie.

Pozdrawiam Serdecznie.
Mahometka_A

Odnośnik do komentarza

dziekuje Mahometka_A

tez tak uwazam, ze powinnam sluchac tych co mnie lubia, a nie tych ktorych zajeciem jest szukanie we mnie wad. rozmawialam z kolezanka, ktora stwierdzila, ze ja poprostu mam taki charakter, ze nie przepadam za towarzystwem ludzi, i ze mam prawo byc inna niz inni.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Nic ani nikt poza Tobą samą nie może sprawić, byś była szczęśliwa. Jeśli rzeczywiście dobrze czujesz się sama ze sobą to, nie widzę najmniejszego sensu w tym, żebyś miała cokolwiek tutaj zmieniać. Być może nadejdzie taki dzień, gdy zatęsknisz za ludźmi - ale nic na siłę.

Pozdrawiam serdecznie.
Mahometka_A

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...