Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeatrisBeti

Witam jak zwykle pisząc popijając kawkę co tam u was jak zdrówko i pogoda,za tydzień andrzejki wybieracie się gdzieś może w domu zostajecie,Moi drodzy sny i marzenia każdy ma z nas ja ty my wszyscy,czy potrzebne są w naszym życiu od zawsze marzenia są piękne czasami realne i się spełniają,a sny czy nam się też spełniają o czym o kim śnimy tak bardzo podobno są sny czarno białe i kolorowe,chociaż do końca nie wiem czy to prawda,mi się śni dużo rzeczy i marzę o wszystkim,Dziewczyny marzcie i śnijcie jak najwięcej by wasze sny i marzenia się spełniały zawsze.Beti

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2105.jpg

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2106.jpg

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2107.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

hej dziewczyny założyłam dwa fora wspomnienia z tamtych lat i forum pogaduchy do poduchy zapraszam na moje fora.Co u was dziś andrzejki bawicie się zapewne.A na moim forum po prawej stronie przy moim wątku pisze usuń lub przyklej co to znaczy,miłej zabawy andrzejkowej.Beti

Odnośnik do komentarza

BeatriczeBecia
Dzięki a jakieś inne pomysły to jaki temat dasz do tego forum uzależnienie od pisania

"Beti uzależniona od pisania":D
A tak na poważnie, daj sobie spokój z tymi swoimi forami,nie sprawdzą się,
jedynie może forum pt".Uzależnienie od internetu i gier komputerowych" miało by jakieś zainteresowanie,z tym ,że jak zakładasz forum, wystarczy jak napiszesz jeden wątek i to o sobie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Arcy_lady

no szczerze to mnie też to irytuje, co raz nowe fora, które nic nie wnoszą. To nie jest blogosfera tylko forum, tutaj trochę inne zasady panują. Beti daj spokój pisz w jednym swoim wątku i nie zaśmiecaj innych for...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny: opamiętajcie się... zanim coś napiszecie to proszę was bardzo zajrzyjcie na bloga Beti, dobrze? Zadajcie sobie choć tę odrobinę trudu.

Beti: to nie jest portal blogowy. Założyłaś swoje forum ale zainteresowanie jest mizerne. Pogódź się z tym, dobrze? :)
Jeszcze raz proponuję Ci abyś udzielała odpowiedzi na posty użytkowników - tam są prawdziwe problemy. O swoich też możesz przecież napisać - na pewno będziemy z Tobą o nich rozmawiać starając się pomóc. Co Ty na to? :)

Pozdrawiam serdecznie forumowiczów i Ciebie Beti. :)

Odnośnik do komentarza

To może napisz o co dokładnie chodzi,skoro o tym pisze na blogu to chyba,nie jest żadna tajemnica ,że Beti ma problemy to widać gołym okiem od początku.
ja tam byłam ,ale klikając na "o mnie",nie to otwierała się ta strona,
ale co by to nie było,uważam ,że jesteśmy wyrozumiale dla niej,bo widzimy ,że coś nie jest tak.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...