Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marttita89

Pierdole te wasze forum, tutaj doczekac sie usunięcia konta, to predzej czlowiek przestanie logowac sie niz doczeka prozby - zatem prosze o usuniecie mojego konta, bo nie mam zamiaru marnowac swojego prywatnego czasu, poniewaz ludzie i tak sa zbyt zepsuci, aby im pomoc - maja psychologow, to niech oni im pomagaja przynajmniej kase za, to trzepia - pozatym tak jadowitej atmosfery jak tu nie spotkalam dotychczas na zadnym innym forum - widocznie same trole internetowe w przewadze tu siedza, bo zakompleksieni debile nieumiacy pogodzic sie z opinią, ktora im nie lezy. Chuj z wami w takim razie, miejta te satysfakcje, ze obrzydziliscie mi calkowicie korzystanie z tego gowna. A moderator niech czym predzej wyjebie moje konto!

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Witam Kochani po południowa kawa dobrze robi,za oknem zimno ciemno mokro,deszczowo w domu cieplutko,siedzę tak w pokoju piszę do was co u was jak wam mija niedziela mi dobrze,co sądzicie o wirtualnym świecie,a realnym a co według was jest najważniejsze w życiu miłość czy przyjaźń czy komunikatory a portale społecznościowe są dobre dla nas a czy ma ktoś jakąś ulubioną pasję życiową ja fotografowanie,zwierzęta sport,taniec i wiele inych podróżowanie prowadzenie bloga itd czy można kontrolować partnera to wszystko w jednej pigułce opisałam wam czy może przyjaciel zranić.Pozdrawiam Beti.Dziewczyny piszcie czekam na wasze odpowiedzi i komentarze Beti

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2079.jpg

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2080.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

BeatrisBeti
Witam Kochani po południowa kawa dobrze robi,za oknem zimno ciemno mokro,deszczowo w domu cieplutko,siedzę tak w pokoju piszę do was co u was jak wam mija niedziela mi dobrze,co sądzicie o wirtualnym świecie,a realnym a co według was jest najważniejsze w życiu miłość czy przyjaźń czy komunikatory a portale społecznościowe są dobre dla nas a czy ma ktoś jakąś ulubioną pasję życiową ja fotografowanie,zwierzęta sport,taniec i wiele inych podróżowanie prowadzenie bloga itd czy można kontrolować partnera to wszystko w jednej pigułce opisałam wam czy może przyjaciel zranić.Pozdrawiam Beti.Dziewczyny piszcie czekam na wasze odpowiedzi i komentarze Beti

ja fotografuję zimorodki i jestem spragniona miłości do kobiety, bo facetów mam już dość

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Dzięki Lenko witam was kochani nowy tydzień nowe wrażenia ciekawe,co nam przyniesie na dworze pogoda chodzie na spacer słonko świeci ja kawka na obudzenie,sprzątanie,zakupy obiadek trzeba dobry ugotować a później przyjemności.Pozdrawiam was na początku tygodnia.Beti

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2088.jpg

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2089.jpg

Odnośnik do komentarza

Serdeczne podziękowania dla Unna.
Przepraszam ,że składam je tutaj nie mogłem znaleźć tematu prawdopodobnie został skasowany tak czy inaczej jakiś miesiąc temu czy dwa pomogłaś mi w pewnej sprawie Twoje dwa wpisy załatwiły sprawę na cacy
Dziękuję Ci jeszcze raz jesteś super dziewczyna w sylwestra z pewnością wzniosę toast za Twoje zdrowie :)
Pozdrawiam
"Nightm"

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Witam was kochani jak wam mija kolejny dzień w nowym tygodniu,z tęskniłam się za wami.Moi drodzy czy polskie seriale jak Pierwsza Miłość na dobre i złe,na wspólnej m jak miłość klan,barwy szczęścia plebania i wiele innych wymieniać bez końca czy seriale coś wnoszą do,naszego życia choć trochę czy utosamiamy się w naszym życiu z bohaterami seriali polskich w naszym życiu czy jesteśmy do nich podobni do bohaterów,jak to jest serial to samo życie,ja uwielbiam polskie seriale i powtórki oraz dokumentalne,czy z was ktoś lubi seriale,u mnie ciemno ponuro zimno za oknem w domu kawusia kapcie telewizor i pełnia szczęścia co nam do szczęścia potrzeba więcej a u was jak odpowiadajcie komentujcie czekam Beti

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2097.jpg

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2098.jpg

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2099.jpg

Odnośnik do komentarza

Beti,
Niestety nie oglądam tv, więc trudno mi cokolwiek napisać.
Znaczy...czasem lukam na Stopklatkę czy Kulturę...
Czy seriale wnoszą coś do naszego życia?
A Ty jak sądzisz?
Te seriale chyba są o życiu, takie pigułki...często wyidealizowane, przekoloryzowane ?

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...