Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, żeby moje byłby takie chętne do mycia. W ich przypadku bardzo ciężko było je do tego nakłonić, a jak już się udało to nie były zachwycone, delikatnie mówiąc.

Krzysztof.W
Jak nawilżę dłoń i zwilżę kota to się mu podoba, chodzi o to że jak sam jest to się nie schładza.

Ojoj, jak fajnie, słodki kiciuś się cieszy! :)))))

Nie no to super sobie radzisz z kotami, chyba żadnych dodatkowych podpowiedzi Ci nie trzeba. Sam byś mógł doradzać innym kociarzom. :)

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszku a dlaczego nie przypuszczałaś reakcji z mojej strony? Czyżbym był aż taki straszny i niegrzeczny? :P
Owszem każdy ma prawo, do to tych gorszych chwil, lecz niema nic w tym dziwnego jeśli inne osoby ujawnią się z troską, chcąc podarować nam odrobinkę pokrzepienia, tego nigdy za wiele :)
Franca znam kociarzy, sporo mi do nich brakuje. Kto wie co siedzi w głowie futrzaka może myśli, że jest koteczkiem a ma do czynienia z tygrysem he he

Odnośnik do komentarza

To tak :) (uwielbiam chodzić po górach)
http://natatry.pl/tatry-wysokie/okolice-doliny-pieciu-stawow-polskich/na-szpiglasowy - to co pisała Endorfinka. Bardzo fajna trasa, ja ją uważam za średnio trudną, ale wymagającą dość dobrej kondycji i całego dnia. Widać z przełęczy dolinę pięciu stawów, morskie oko, bodajże orlą perć, rysy
Szlak na Wielki kopieniec - średnia góra 1328 m n.p.m. są dwa szlaki, w miarę łatwe - też cały dzień. Fajne jest to że szczyt gory jest łysy i bez drzew więc panorama jest boska, widac Tatry Bielskie, Koszystą, szczyty z okolicy Doliny Gąsienicowej, Kasprowy Wierch, Czerwone Wierchy kończąc na Giewoncie. - naprawę polecam

http://natatry.pl/tatry-zachodnie/doliny-zakopianskie/na-sarnia - ciężki podejście po takich kamienny schodach.
i Jaskinia mroźna - piękna jaskinia z lodowymi salami :)

Odnośnik do komentarza

Ja bylam wczoraj własnie w górach i masakra ze tak powiem. Kolejka jakies 900m do kolejki na Kasprowy, tłok na Krupowkach, ceny spore, szlaki nawet nawet ale co najgorsze dalej trwa rewia mody na szlakach:(
Widzialam znowu kobiete w sandałkach w okolicach Czarnego Stawu...
Czy to sie kiedys zmieni czy ludzi dalej bedzie ponosic głupota nieodpowiedzialności???

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
Ja bylam wczoraj własnie w górach i masakra ze tak powiem. Kolejka jakies 900m do kolejki na Kasprowy, tłok na Krupowkach, ceny spore, szlaki nawet nawet ale co najgorsze dalej trwa rewia mody na szlakach:(
Widzialam znowu kobiete w sandałkach w okolicach Czarnego Stawu...
Czy to sie kiedys zmieni czy ludzi dalej bedzie ponosic głupota nieodpowiedzialności???

Oj prawda to prawda, polać jej :)
Ja właśnie wróciłam z Jaworek, którtki wypad bo tylko 4 dni a;e i tak miałam dosyć ludzi na szlakach... Oto kilka przykładów:
1. Weszłam sobie na Szafranówkę z Palenicy i co widzę na tarasie widokowym - górę śmieci... problem jest je znieść do schroniska gdzie kosz na śmiecie jest co 4 metry....
2. Jaworki, szlak biała woda ( taka trasa spacerowa) - krzyki, bieganie, wyrywanie roślin, bo ładne, bo niespotykane....
3. Wąwóz Homole - łatwy to on nie jest, masę schodków, mostków i co widzę Panią w japonkach, Panią w modnym lnianym żakieciku i spodenkach w kancik, ludzi łażących po za barierkami, bo muszą zdjęcie zrobić....
4. Moda na kijki - chyba tego w zyciu nie zrozumiem, idzie babcia na oko 65 lat i jakie 30 nadwagii ledwo to się toczy ale kijki w ręce trzyma i dzielnie nimi macha, to nic że ludzie obok, że tłok, że co raz na kogoś wapada, kilki muszą być i ch@j
Ja rozumiem Pieniny wysokie nie są ale to nadal góry, błotniste, kruche wymagające szacunku ....Podobno byłam poza sezonem, nawet nie chcę patrzeć co się dzieje w sezonie...

Odnośnik do komentarza

Ja znoszę to bardzo dobrze może dlatego,ze uwielbiaaaaam zimę ;-) Osobiscie nie moge sie juz doczekać pięknej snieżnej aury z lekkim mrozikiem,dzieci rzucajacych sie śnieżkami czy lepiących bałwany wykrzykujących z radości. Uwielbiam ten czas:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

franca
~Achaa
Cześć, dawno mnie tu nie było, co u was? :)
Jest jeszcze austeria, Daria, Kurczak itp?
Jak tak, to odezwijcie się :)

Haha! A ja się zastanawiałam nad czymś bardzo podobnym. Z tą różnicą, że dotyczyło to Dadarii, Kurczaka i Ciebie. :D
Austerii nie, bo wiem, że jest. ;)

hehe o to chociaż wy dwie jesteście :D

Odnośnik do komentarza

laurette
No mowilam masakra. Czy Tatry czy Pieniny ludziom co po niektorym,zeby byla jasność nie przegadasz. Wiem Elphaby...

Moje uwielbienie dla gór ostatnio jakby się zmniejszyło. Listonosz przyniósł mi pamiątkowe zdjęcie mojego samochodu wykonane fotoradarem straży gminnej w jednej z miejscowości na Podhalu :) . Zdjęcie jest kiepskie ale za to jakie drogie.

Odnośnik do komentarza

Pangolin
laurette
No mowilam masakra. Czy Tatry czy Pieniny ludziom co po niektorym,zeby byla jasność nie przegadasz. Wiem Elphaby...

Moje uwielbienie dla gór ostatnio jakby się zmniejszyło. Listonosz przyniósł mi pamiątkowe zdjęcie mojego samochodu wykonane fotoradarem straży gminnej w jednej z miejscowości na Podhalu :) . Zdjęcie jest kiepskie ale za to jakie drogie.

Cha!cha!cha!
/przy okazji chciałam zauważyć,że cha,cha piszemy przez ch ,w odróżnieniu od he,he /

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ojej nie spierajcie sie.Tutaj sie liczy co innego,to forum na ktorym pomagamy a to ze tam komuś sie przekręci literka albo jakiś bład ortograficzny sie wkradnie to nic wielkiego,grunt zeby rozczytac co piszący mial na mysli ;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...