Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku dadaaria


Rekomendowane odpowiedzi

zgodzę się że są dobre ale to co ja pisałem jest naturalnym napojem energetycznym i wporównaniu do kompotów które mają cukry ten ich nie posiada co najwyżej w śladowych ilościach dodatkowo dodaje energii jak kawa mimo że nie ma kofeiny w sobie , kulturyści często to stosują przed i w czasie treningów .

Odnośnik do komentarza

Ja akurat w zeszłym tygodniu miałam dłuższa wyprawę rowerową i sobie skorzystałam z tego przepisu Suareza. Zawsze na takich wyprawach po 2 godzinach muszę wcinać cukierki na podniesienie cukru bo mnie aż głowa boli a wtedy jedna buteleczka 0,7 wody z miodem i cytryną i z niewskazanych rzeczy tylko jedną krówkę zjadłam na 6 godzin jazdy. Dobrze że to napisałaś bo już miałam na te moje wyprawy stosować wodę z cukrem.

Daria, oklaski ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Hej Daria
Jeśli chodzi o twoje zywienie wydaje mi sie że zdecydowanie za mało masz urozmaicone posiłki. Prawie kazde twoje danie składa sie z bułki, czy smażone na tłuszczu. Myśle że powinnaś zamienić bułki na czarne pieczywo, a soki wode mineralna niegazowaną lub gazowaną jak wolisz. Pamietaj że do godziny 12 cukry jeszcze sie w miare trawia ale im póżniejsza godzina tym jest gorzej. Staraj sie o tym pamietac. Szkoda że unikasz mięsa w postaci gotownej piersi kurczaka badz grillownej jest dobre na przemiane materii i ma dużo białka w sobie. Słodycze staraj sie zastąpywać np batonikiem musli jest pyszny i zaspokoi twoje zapotrzebowanie na cukier. Zdecydowanie nie możesz podjadać w nocy jest to najgorsze co mozesz robić. Pamietaj rowniz o jedzeniu sniadania. Jeśli nie masz pomysłu zjedz jajecznice lub jaka w innej postaci ale bez majonezu do tego warzywa. Jeżeli bedziesz chciała inne informacje pisz do mnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Adolf - dzieki za odpowiedz! Masz racje znudziły mi sie obiady chciałabym zjesc cos mało kalorycznego ale nie codziennie to samo gotowane warzywa ryz itp. nalesniki pierogi itp moge jesc raz w tygodniu a co jesc codziennie na obiad bez miesa?

Prosze odezwij sie, mam nadzieje ze jakos uda mi sie zmotywowac na nowo cos tam schudlam cokolwiek ale zatrzymało sie wszystko i nie chudne i juz mi sie znudziła dieta. I mam dwa problemy:
1. mało pije mineralnej
2. ciezko mi ida warzywa do kanapki, jem bo jem
no i w sumie nie problem ale juz mnie kusi na cole czy cos :( help :(

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie rozmyślam przyłączenie się do Ciebie:) Co prawda widzę, że nasze gusta i przyzwyczajenia pokarmowe mocno się różnią, ale może uda mi się podsunąć Ci ciekawy pomysł na obiad. Szkoda tylko, że nie masz w jadłospisie mięsa, choćby tego najchudszego: szynka czy filety z indyka, kurczaka.
Panicznie boję się wagi i obawiam się, że będę czekać na efekty wizualne a nie kilogramowe!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...