Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku dadaaria


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno tutaj nie zaglądałem i widzę że nadal masz ogromny problem z tak prostą sprawą jak odchudzanie , oczywiście jak dorosłaś do odchudzania , bez obrazy dla niektórych tu osób ale odchudzanie nie lubi kompromisów itp albo się odchudza albo tylko się udaje odchudzanie . Tak na początek zrób sobie swój bilans kaloryczny następnie zaopatrz się w jakiś program który bedzie ci liczył kalorie itp ja osobiście używam Body Builder masz w nim ogromną baze produktów i potraw z dokładnym wyliczeniem co ile zawierają dzięki temu dokładnie będziesz wiedziała ile jesz a nie na oko , jak już się zaopatrzysz to zrób sobie diete porządną a nie taką na odpierdol że niby coś robisz , kolejna sprawa w dziennym zapotrzebowaniu staraj się aby białka było ok 2g/kg ciała dzięki temu nie będziesz tracić mięśni tylko tłuszcz , kolejna sprawa jak już ułożysz porządną diete zajmij się ćwiczeniami i aerobami na początek aeroby zacznij od 2-30 minut co tydzień dodawaj 5 minut aż tak dojdziesz do 1h dalej według swoich zapotrzebowń na początek 3 razy w tygodniu powinno wystarczyć , dobrze by było jakbyś dorzuciła jakieś ćwiczenia ogólnorozwojowe do wzmocnienia mięśni . Dla ciebie byłaby dobra dieta jedna z tych : CKD,TKD,LOW CARB
Przykładowy dzień dieta :
1.płatki owsiane 60g na wodzie z rodzynkami
2,2-3 jajka gotowane
3. pierś z kurczaka 100-150g lub tuńczyk w wodzie z warzywami 100-150g i brązowy ryż
4.dobrze by było jakbyś miała białko jak nie to możesz posiłkować się owocami jak banan czy jabłko jak masz białko to weź je po treningu jak nie to ten posiłek przed treningiem i po podziel na 2 mniejsze
5. chudy twaróg z posiekanym pomidorem i cebulą nałóż na ciemne pieczywo możesz dorzucić wędline niskotłuszczową jak np. z indyka lub piersi z kurczaka ,
6, jak posiadasz białko to wypij na 2h przed snem

Suple : tak jak pisałem białko bardzo się przyda żeby nie popalić mięśni , fajnie by było jakbyś zaopatrzyła się w jakieś witaminy może być nawet vitaminer ok 15zł kosztuje. Suple są tylko dodatkiem więc nie bierz ich w dużych ilościach lepiej zjeść białko z normalnego jedzenia .

Pamiętaj dieta to 70% sukcesu ,ćwiczenia 20% a suple 10% .
Ale tak naprawde tylko od ciebie zależy czy ci się uda , ja osobiście mogę się pochwalić że w przeciągu 1 roku potrafiłem zrzucić 14kg w tym ok 11kg tkanki tłuszczowej . Odchudzanie jest to procej długi i nie wolno się załamywać , jeśli wykonujesz to co ci zalecił specjalista to wkońcu osiągniesz swój cel .

Odnośnik do komentarza

witam jestem tutaj nowa
ja też kiedyś nie lubiłam żadnych warzyw tylko wszystko co słodkie tłuste itp. ale kiedy zważyłam się pod koniec marca i zobaczyłam wagę 69 to dałam z siebie wszystko i teraz ważę 55 dieta ćwiczenia i jazda na rowerze teraz jem każde gotowane i surowe warzywo nawet pietruszkę i seler gotowany z rosołu najczęściej dokładam sobie do obiadu jak zostanie naprawdę stopniowo i powoli wtłaczać warzywa do diety , ćwiczenia i efekt będzie wiem to po sobie, ja jem dużo sera twarogowego półtłustego na słodko i ostro i pasty serowe z ryby wędzonej na śniadanie i kolację robię dużo razy pastę z sera twarogowego i chrzanu ze słoiczka

Odnośnik do komentarza

Huda - dzieki z aodpowiedź.
Ale ja po prostu nie moge ja nie moge jesc warzyw są niedobre memlam w gebie i wypluwam marząc o jakichs nalesnikach. Jak sie przełamac? Nie umiem sie oszukać. A poza tym ok zmusze sie ale zjem malo i wraz bede glodna a ja jeestem glodna caly czas. Co robic? Wiem ze mam nadwage ale to mnie nie motywuje mowie ok mam to gdzies facet mmnie akceptuje po co sie meczyc. Nie umiem sie zmotywowac pomoz :(

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Hej :) Z tego co napisalas wynika, ze nie jestes wielka fanka sportu czy tez nie pijasz 2l wody codziennie albo jadasz po 23 druga kolacje. To wlasnie te trzy rzeczy, ktore za pewne sprawiaja, ze twoje odchudzanie staje sie coraz to bardziej bezwartosciowe. Ja sama mam 178cm wzrostu i ostatnio jak weszlam na wage okazalo sie, ze waze az 72 kg.. Co prawda mam BMI w normie, ale nigdy nie weszla mi waga na 70!!! Od kilku tygodni regularnie cwicze pilates w domu przy filmikach od Mari Winser, jest ona trenerem roznych gwiazd w Usa. . Zdarza sie nawet , ze cwicze codziennie. Od pon do piatku po 30 minut i w soboty i niedziele po godzinie! Tak na prawde, to wystarczy cwiczyc zaledwie x3 w tyg. zeby uzyskac jakis efekt! Pamietaj , ze najwazniejsze to cwiczyc regularnie! Na prawde polecam pilates, bo widac efekty na ciele, czujesz sie lepiej, do tego szczuplejesz! Zawsze pamietam o piciu 2litrow wody dziennie, rano szklanka, w ciagu poludnia litr, pod wieczor reszte, zeby nie podjadac jak Ty to robisz po 23. Przestalam tez jesc nie zdrowe jedzenie. W lodowce mam mnostwo jogurtow zbozowych, jem na sniadanie owsianke z mlekiem, sliwki suszone, duzo marchwii, papryki, jablek, pomaranczy! I po tych kilku tygodniach mam efekt, weszlam na wage i jest zgadnij o ile kg mniej? Waga zeszla mi do 67 kg i dalej schodzi! Powoli, zdrowo i do celu! :-) Aaa i tez na twoim miejscu nie jadlabym chleba czy tez bulek, ja zastepuje to WASA ! :-)

Mam nadzieje, ze chociaz troche pomoglam!

Sara :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dzieki za wpisy!
Wiec tak - dopadł mnie efekt jojo bo po 2 miesiacach diety dorwałam sie do słodyczy i zarcia :(
ale nie poddaje sie, chce schudnac bo przytylam to co schudlam + drugie tyle
moj problem (poza ruchem) jest taki ze nie wiem niestety co jesc. dietetyczka mi pisze hnp na sniadanie tunczyk - super ale ja go nie tkne smierdzi mi nawet zamknieta puszka nie wiem np co moge jesc na obiad oprocz kurczaka gotowanego na parze. No i kolejny problem - co robic jak mnie ssie? Probuje pic wode ale ciagle mysle o jedzeniu i nie moge sie na niczym skupic. Co wtedy powinnam robic? Zjesc jakiegos sucharka mace itp czy co?

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat, 1,66 m i ważę 60kg. Chcę w jak najkrótszym czasie schudnąć 10kg. Najbardziej bym chciała schudnąć z brzucha i ud tam najbardziej widoczny jest mój tłuszcz. Staram się nie jeść słodyczy, ale pokusa niestety jest silniejsza oraz zaczęłam ćwiczyć brzuszki i bieg w miejscu kilkudziesięciu minutowy. Proszę o jakieś propozycje ćwiczeń, dzięki którym zrzucę te 10kg. Oraz jeśli jest taka możliwość proszę o jakieś ćwiczenia na zwiększenie piersi, bo są strasznie małe, przez co niektórzy się ze mnie śmieją. BARDZO PROSZĘ O POMOC!

Odnośnik do komentarza

~Smutnik
Mam 16 lat, 1,66 m i ważę 60kg. Chcę w jak najkrótszym czasie schudnąć 10kg. Najbardziej bym chciała schudnąć z brzucha i ud tam najbardziej widoczny jest mój tłuszcz. Staram się nie jeść słodyczy, ale pokusa niestety jest silniejsza oraz zaczęłam ćwiczyć brzuszki i bieg w miejscu kilkudziesięciu minutowy. Proszę o jakieś propozycje ćwiczeń, dzięki którym zrzucę te 10kg. Oraz jeśli jest taka możliwość proszę o jakieś ćwiczenia na zwiększenie piersi, bo są strasznie małe, przez co niektórzy się ze mnie śmieją. BARDZO PROSZĘ O POMOC!

_____________________________________________________________________
Znajdziesz sobie w Google tabele z tzw. NISKIMI WĘGLOWODANAMI TJ. DO 26% WZROSTU.
P. S. Po 2 tygodniach masz ogromną zmianę: WARTO! ♥♥♥♥♥
_____________________________________________________________________

monthly_2013_03/odchudzanie-krok-po-kroku-dadaaria_597.jpg

Odnośnik do komentarza

hej :)
Ja też mam problem 182 cm i 93kg na wadze , dieta w postaci jadłospisu , który podała Pani Kamila odpada ponieważ od rana do popołudnia siedzę w szkole . Gdy ważyłem się w styczniu ważyłem 101.7kg zacząłem pić dużo wody trochę sie ruszać odrzuciłem chipsy itp no i stanęło na 93 kg i nie wiem co by dalej robić ..

3mam kciuki za Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zaczęłam się odchudzać od II połowy stycznia, przestałam się obżerać, jem 5 małych posiłków, piję zieloną herbatę w dużych ilościach, nie jem: słodyczy, smażonego, czerwonego mięsa, ziemniaków, bananów pieczywa w ogóle, łykam minilinię na odchudzanie (w składzie ma wyciągi z roślin, więc jest bezpieczna), biorę witaminki falvit, do tego delikatnie ćwiczę i tym sposobem w 10 tygodni schudłam prawie 8 kg. Nawet nie wiecie jaka jestem zadowolona i zmotywowana do dalszej pracy, choć łatwo nie jest. Zostało mi jeszcze jakieś ponad 10 kg do zrzucenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...