Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
dadaaria

Odchudzanie krok po kroku dadaaria

Rekomendowane odpowiedzi

Dadaaria brawo! w ogóle super sprawa, że ekspert tak się angażuje i pomaga! Mam nadzieję, że wytrwasz i będą super efekty i nie bedzie efektu jojo, który by zepsuł cały włożony wysiłek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PaulaB1926

Stronka i porady super :) Też mam zamiar się wziąć za siebie, po przeczytaniu tych wszystkich rad myślę, że będzie łatwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narazie nie widze jakichs szokujacych efektow ale czuje sie bardziej zywa :P taka wiecie energiczna no i jak nie jem zbyt ciezkich rzeczy to mi brzuszek tak nie wzdyma jak do tej pory takze narazie jest ok ale musze wiecej cwiczyc!

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to już jakis początek jest. A ćwiczysz codziennie?

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosiaczek20

No właśnie jak dopadnie kryzys to co wtedy? Sa jakieś magiczne sposoby na odbudowanie zdeterminowania? Pani ekspert?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przyklej sobie na lodówkę zdjęcie jakies grubej laski i zanim ja otworzysz patrzaj na nią czy chcesz byc taka :P

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosiaczek20

Na mnie by to nie podziałało... powiedziałabym sobie, że mam to gdzies i zabrała się za smakołyki w lodówce... Znacie jakies skuteczniejsze sposoby???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dadaria każdemu się czasem zdarza na gorszy dzień, byle nie zdarzało się to zbyt często. Jeśli masz gorszy dzień, albo jesteś przed okresem i chce ci się coś podjadać lub po prostu cały czas byś jadła to polecam ugotowanie zupy. Zupy są mało kaloryczne i mało pracochłonne. Wystarczy, że ugotujesz dzień wcześniej zupę i masz co podjadać. Nie wolno tylko robić zup na zasmażce, zabielać śmietaną i dodawać masła- to wszystko podnosi ich kaloryczność. Innymi sposobem na gorsze dnie jest zrobienie sałatki warzywnej i podjadanie jej. Tylko tak samo zamiast majonezu stosujmy jogurt, jeśli chcemy by smak był nieco ostrzejszy możemy dodać trochę musztardy. , zamiast octu np cytrynę.
Najlepiej jednak by było gdybyś powstrzymała się przed podjadaniem i nie stosowała wymówek. Wiem że trudno, ale gra jest warta świeczki. Pamiętaj że wiosna już nie długo nadejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czasem taka pogoda ze nie chce sie wychodzic z domu na fitness a zamiast cwiczyc chetniej chce sie schowac pod koc z kubkiem herbaty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozliwe, albo i zmiane pogody mnie tez cos lapie niby katar niby sennosc... chce juz wiosne!!

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

noo jak wiosna bedzie bedzie cieplej sloneczko lekki wiaterek to wtedy przyjemnie nawet na spacer wyjsc no i dzien jest dluzszy chetniej sie cos robi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie wiem co sie dzieje ale ostatnie dni to normalnie chodze głodna jem sniadanie drugie sniadanie normalnie jak zwykle i ciagle jestem glodna :((

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedzenie na tle nerwowym, ze stresu to moze byc problem wymagajacy konsultacji psychologiem albo psychodietetykiem, a co jesli stracisz nad tym kontrolę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mysle ze az tak zle nie ma najgorsze podjadanie ja mam taki problem wieczorem cos włacze w tv albo przed kompem siedze to otworze sobie a to paluszki a to orzeszki a to jakies tofifi i tak wieczor mi schodzi a wraz z nim paczka :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość suarez

Witam wszystkich, w diecie nie chodzi o to żeby nie jeść tylko jeść z głową , 70-80% odchudzania to prawidłowe odżywianie reszta to ćwiczenia i ruch , jako że każda czynność jaką wykonujemy spala kalorie warto się jak najwięcej ruszać i wykonywać czynności które będą angażowały jak największą liczbe mięśni , aby schudnąć 4 kg miesięcznie jest to najbezpieczniejsze dla naszego organizmu i spowoduje że organizm w sposób łagodny przyzwyczai się do diety , aby schudnąc 4kg miesięcznie wystarczy że ograniczysz spożycie kalorii do ok 1000 a spalanie na 1400-1600 kalorii , jak to osiągnąć , najpierw zaopatrz się w program lub tabele kaloryczną tak żebyś mogła określić ile kalorii zjadasz , następnie żeby spalić zamierzoną liczbe kalorii musisz sobie zarezerwować ok 1-1,30 godziny , trening nie musi być intensywny ale musisz w trakcie wykonywania ćwiczeń cały czas się pocić to właśnie te kalorie "uciekają " :D , przykładowo , 30-40 minut na steperze , rowerku lub bierzni oczywiście możesz to zamienić na bieganie normalne lub zwykły rower ważne żebyś nie szarżowała tylko odpowidnio dostosowała intensywność do swoich możliwośći bo nie twój trening ma spalać kalorie a nie pracować nad mięśniami i wytrzymałością , następnie dobrym rozwiązaniem byłyby hantelki i troszke pomachać jako że chodzi nam o spalanie to wykonuj duże serie tzn . obciążnikami rób 3-5 serii po 15-20 powtórzeń to zależne od ciężaru ale jak już wspomniałem nie zależy nam narazie na tworzeniu mięśni więc radziłbym troche mniejszy ciężar ale więcej powtórzeń , pamiętaj nawet najlepszy trening nic nie da jeśli nie będziesz się stosować do diety , aby taka miała sens musisz usunąć z niej przede wszystkim dania smażone i częściowo pieczone , jeśli już musisz to staraj się stosować jak najmniej tłuszczu do smażenia , polecam pierś z kurczaka gotowaną na warzywach z przyprawami , jeśli jesteś głodna pomiędzy posiłkami zrób zamiast 3 5 posiłków lecz troszke mniejszych , ostatni posiłek co najmniej 2 godziny przed snem , pij mniej napojów słodzonych jak cola , pepsi , kawa czy herbata wyjątkiem jest cola i pepsi light , zamiast tego pij ok 10 szklanek czystej wody . Dałem ci podstawy do prawidłowej diety , pamiętaj tylko od ciebie zależy czy schudniesz , wszystko zaczyna się w głowie , jeśli miałabyś pytania lub chciałabyś abym ci pomógł ułożyć program treningowy to napisz niżej gg lub jakiś inny kontakt , to się tyczy również innych osób które mają problem ze schodnięciem , gwarantuje wam jeśli będziecie się stosować do tego co napisałem to po 5 miesiącach lekko schudniecie 10 kg , tylko od waszej determinacjii zależy czy wam się uda .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1000 kalorii to strasznie mało Darii na pewno nie skusisz tym po pierwsze Daria nie je mięsa więc kurczak odpada po drugie ma problemy zdrowotne wiec takich cwiczen jak rower czy bieznia nie wykona ten post to chyba reklama samego Ciebie a nie przeczytales calego problemu jaki jest. Dlatego nie lubie klubow fitness itd bo dla kazdego maja to samo ten sam schemat i nie podchodzą indywidualnie.

1000 kalorii - za mało
mięso - nie je
steper bieżnia i rowerek - nie może

to typowe porady ktore znajdziesz wszedzie i niewiele wnoszą tak naprawde zwłaszcza w tym wypadku jak chcesz robic sobie reklame to przynajmniej zapoznaj sie z tematem i dowiedz sie czegoś wiecej o osobie której "radzisz" :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość efciak

dlatego nie lubie takich klubów które ogłaszaja sie schudnij 20 kg, idziesz do klubu a tak 1 dieta 1 zestaw cwiczen i zadncyh odstepstw zmian i indywidualnego podejscia. Nie kazdy jest każdym!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niedlugo to bedzie forumowe odchudzanie ja prosze foty z postepow :D

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...