Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku dadaaria


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze apropo kolan, wczoraj mi znajoma rehabilitantka powiedziała, że na problemy ze stawami to trzeba jeść więcej galaretek z nóżek i produktów z żelatyną. Kiedyś jeszcze czytałam że ponoć przysiady nawet z obciążeniem wzmacniają kolana, ale tylko pod warunkiem że je się robi do końca i nogi mają być tak żeby kolano nie wychodziło za duży palec w zgięciu. Półprzysiady nie są wskazane. Ja ostatnio często ćwiczyłam przysiady wszelkiego rodzaju, zwykłe, wykroczne na każdą stronę, sumo czy co tam jeszcze jest i nogi mi się bardzo wzmocniły. Nie czuję żeby mnie bolały kolana. Jeszcze właśnie warto zwrócić uwagę żeby przed takimi ćwiczeniami obciążającymi stawy zrobić rozgrzewkę, pokręcić trochę stawami rozciągnąć delikatnie nogi, na koniec też rozciągnąć. Z aerobami to jest tak że wielu ludzi jak wsiądzie na rower czy zacznie biegać czy skakać na skakance to uważa że to jest rozgrzewka, a potem robią się problemy z tego.

Odnośnik do komentarza

w zwykły dzień powinno się pić co najmniej 1l a najlepiej 2l , a w dni gorące co najmniej 3l a najlepiej 4-5l , odchudzanie jest czasochłonne i nic się samo nie zrobi , żadne te pseudo tabletki czy pasy wyszczuplające itp same nic nie zrobią , wywalasz z jadłospisu zmażone , ziemniaki , alkochole ,słodycze , majonezy i wszystko co ma więcej niż 1% tłuszczu , jak tego nie zrobisz nie łódz się nie schudniesz choćbyś 3 godziny dziennie biegała i ćwiczyła na siłkce , dieta to 70-80% sukcesu bez niej możesz zapomnieć o zrzuceniu wagi , ja 3 razy podchodziłem do odchudzania i dopiero ostatni raz dał mi satysfakcje bo nie szedłem na łatwizne tylko zasówałem , do tego dieta bez kompromisów i z przeciągu 5miesięcy zrzuciłem 11kg dodatkowo spaliłem ok 19% TT , powodzienia w cięzkiej pracy , jak ci się nie uda spróbuj znaleść jakąś motywacje do ponownej próby , pamiętaj nic samo się nie zrobi .

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jak nie idzie wam picie wody to może jakiś lekki kompot z owoców domowej roboty. Mi jak się kiedyś znudziło picie wody to piłam wodę z cytryną, albo rozgniatałam w niej żurawinę, albo czarną porzeczkę zależy co było pod ręką. Nawet jakby to dosłodzić trochę, to i tak lepsza opcja niż napój ze sklepu.

Odnośnik do komentarza

Jak problem z piciem zwykłej wody to do 2 l wody dodaj wciśnij pół cytryny i dodaj łyżke miodu , smak się poprawia a ten napój jest stosowany przez kulturystów i inne osoby ćwiczące jako napój energetyczny , coś jak te co są w sklepach tylko naturalny , może tak nie kopie ale przynajmniej nie ma w tym chemii , ja jak mam mieć ciężki dzień to robie 2-3 butelki tego i jest super , jak bedziesz miała jakieś pytania to pisz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...