Skocz do zawartości
Forum

Jak uratować małżeństwo przy podejrzeniu zdrady męża?


Rekomendowane odpowiedzi

Myszko, a ja nie bardzo rozumiem... myslałam, że już się pogodziłąś z tym, że Twój były to szuja i czas przestać się obawiniac, rozpamiętywac i iść naprzód. Po co to śledzenie, wtrącanie się do jego nowych romansów... Po co Ci to? Po prostu wnieś sprawę o rozwód i zakończ z tym panem wszelkie sprawy, nie wpuszczaj więcej do swojego życia. Z córką chce to niech się widuje, ale jak podpadnie to ogranicz mu prawa rodzicielskie, a z tym nie powinno byc problemu wystarczy udowodnić, że jest nieodpowiedzialny i tak naprawde nie bardzo interesuje się dzieckiem a to wszystko przecież prawda.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Tak, tylko ja musze miec 100% dowody, bo on sie wszystkiego wyprze, przez to wszystko mam chociaz spokoj, bo wogole sie nie odzywa.Wczoraj na spacerze, i przez przypadek zobaczylam, ze specjalnie samochod stawia dwa bloki dalej, żebym myslala ze nie ma go w domu. Dzisiaj jezdzil specjalnie wokol mojej pracy, sprawdza mnie, a co do corki to znowu ja olal- norma, chce ograniczyc mu prawa i rozwodu z jego winy, ale to bedzie bardzo ciezko uzyskac.

Odnośnik do komentarza

Masz kolezanki, które przecież mogą to potwierdzić, chociazby możesz wydrukowac swoje posty z forum, że nie wymyśliłas sobie tego wczoraj. mąż może robic problemy i na pewno będzie je robił ale sędzina tez nie jest z kosmosu na pewno się zreflektuje co i jak. Mozesz przytoczyc smsy, ze chcial przyjsc z kolega i namawiac Cie do seksu, alb ozglos na policje to ze Cie sledzi ze czujesz sie zagrozona, zglos raz czy 2 oni mu nic nie zrobia a bedziesz miala dowod, ze zglaszalas, a maz sie tego nie wyprze.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Hej, u mnie bez zmian, na początku tygodnia mąż dał mi alimenty 250zł, był miły jak nigdy, do dziecka odzywał się ostatnio 19 lutego. Widziałam się z adwokatem, powiedział że muszę mieć zdjęcie ich, że moje dowody to za mało. Niechciałam brać córki na świadka, ale muszę, bo on twiedzi (napisał to w odwołaniu do mojego pozwu) że ma świetny kontakt z córką, często do siebie dzwonią i się spotykają. Nie chcę robić tego na chura, dlatego muszę to dokładnie przemyśleć jak zrobić. Mam namiary na jej męża, więc może z nim coś zdziałamy. Wydaje mi się że oni teraz nie spotykają się, przestraszyli się. Zależy mi żeby to dokończyć, chcę pokazać teściom że to ja miałam rację. Nie wiem dlaczego ale ulżyło mi odkąd ich widziałam. Urosłam, myślałam, że on znalazł sobie jakąś miss, a to tylko jego była, jeszcze na dodatek nie ma nic co mu się podoba w kobiecie, gdzie ja to mam, przyjaciółka mówi, że jest frajerem, że wymienił sobie mnie na coś gorszego. Jego sprawa, niech zacznie tak jak kiedyś bawić się jego uczuciami i potem niech go pogoni. I bardzo dobrze mu.

Odnośnik do komentarza

To że jest frajerem to już dawno było wiadomo... Wiem że to ciężka decyzja bo będziesz musiała wplątać to córkę, ale porozmawiaj z nią czy ona tego chce, czy chce bądź co bądź zeznawać przeciw ojcu. Patrząc po jej zachowaniu to pewnie bedzie chciała- ale będąć fair w stosunku do niej wypadałoby się zapytać.
Co do tego męza tamtej to jest to całkiem dobry pomysł tylko uważaj żeby Cię nie wystawił. W końcu to obcy człowiek, rozumiem, że wspólny wróg jednoczy ale bądź ostrożna.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Tak mnie wnerwił w weekend mój mąż, że nie pytajcie, córka zadzwoniła do niego i powiedziała mu że idzie do dziadkow po dysk który on od nas pożyczył, on powiedział że ok niech go wezmie, w między czasie zadzwonił do swojej siostry i powiedział jej żeby nie dała córce tego dysku, jak napisałam mu smssa dlaczego nie dała jej odpisał -bo nie. Ubrałam się zadzwoniłąm do niego i powiedziałam że za 5 minut bede po dysk i ma na mnie czekac, odpowiedzial ze nie ma go w domu ale bedzie czekał, boi sie mnie teraz bo wie ze ja wszystko wiem i moge to naglosnic.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na spacerze z psem, zauważyłam męża w sklepie z kolegą, kupowali piwo, schowałam się i zobaczyłam gdzie idą, poszli do niej tera wiem gdzie mieszka, zadzwoniłam żeby z nim wszystko wyjaśnić, powiedział że nie teraz. Niech ktoś mi doradzi jak przeprowadzić z nim rozmowę, i czy pójść do niej z jego papierami, żeby pokazać jej jakie ma długi, życzyć szczęścia i powiedzieć jej że on wcale nie jest taki na jakigo wygląda

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

nie idz do niej, po co masz ja ostrzegac i tak Ci nie uwierzy albo Cie nie wpusci albo chamsko potraktuje pomysli ze jestes zazdrosna i chcesz jej pokazac dlugi zeby sobie dala z nim spokoj. Nic nie rob jest dobrze tak jak jest, nie narzucaj sie

Odnośnik do komentarza

Mąż zadzwonił do mnie i chciał sie spotkać, umówiłam się z nim w ruchliwym miejscu, poniewaz wczesniej groził mi ze jak przyjedzie do pracy to bede tego zalowac. Na rozmowie powiedział ze nie da mi rozwodu ze swojej winy, poniewaz nie czuje sie winny, ze jak pojde do jej meza, lub do niej to mi pozamyka wszystkie drogi pracy, ze go popamietam, ze ma swietne pomysly i ze bede tego załowac. Od razu po tym umówiłam sie z adwokatem, powiedzial ze mam jechac na policje pokazac jego smsy jakie do mnie pisal i ze mnie straszy. Stwierdzil ze slub wzial ze wzgledu na mame, i ze mnie nie kocha, powiedzial ze nie jestesmy juz razem i on moze ukladac sobie zycie. Adwokat kazal wycofac sprawe o rozwod, poniewaz stwierdzil po rozmowie ze mna ze jeszcze do tego nie dojrzalam, mam zlozyc pismo o rozdzielczosc majatkowa i alimenty

Odnośnik do komentarza

W weekend wyjechałam za miasto do pracy, moja córka razem ze znajomymi poszła na pola i paliła maryśkę, skutki byly tragiczne. Czy ktoś moze wie jakie badania trzeba wykonac po braniu narkotyku. Na dodatek moj maz sie o wszystkim dowiedzial, poniewaz corka spotkala jego kolege, ktory natychmiast do niego zadzwonil. Zrobił mi straszna awanture, ze wychodzi moje wychowanie corki, ze to moja wina.Corka nie chciala spotkac sie z nim w swieta, powiedziala ze skoro cala sobote siedzial u swojej kochanki to w swieta niech tez u niej sobie posiedzi. On ma pretensje do mnie ze robie to specjalnie zeby utrudnic mu kontakt. W piatek byl u mnie i powiedzial, ze na 27 kwietnia ma licytacje samochodu jesli nie wplaci kasy, powiedzial zebym cos zarobila i wykombinowala. Powiedzialam mu zeby poszedl do swojej pani niech ona mu pomoże, ja dla sowjego faceta zrobilabym wszystko zeby mu pomoc, skoro sie tak kochaja i chca byc razem to niech sobie radza razem. Alimentow w tym miesiacu niestety nie dostane. Jego prblemy dopiero sie zaczynaja.

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek zadzwoniła do mnie moja teściowa, powiedziała żebym przyszła porozmawiać, że chce mi pomóc, żeby córce było jak najlepiej. Wczoraj do niej poszłam, razem ze swoją córką siadły na mnie powiedziały ze jesteśmy patologia, ponieważ moja córka się maluje, nosi buty na obcasie, ma kolczyk w języku. Wkurzyłam się, jej synek, spotyka się z inną babą, nie płaci alimentów, a one mi mówią jak mam wychowywać córkę, nie spytają się czy ma co jeść. Teściowa powiedziała że powinnyśmy żyć z mężem na stopie zgody, że córka musi zaakceptować jego nową dziewczynę, bo ja kiedyś sobie kogoś znajdę i też będę chciała, żeby ona go zaakceptowała. Mąż mój nie ma kontaktu z córką bo jest jakas tego przyczyna, tak powiedziala tesciowa. Po wczorajszej rozmowie stwierdziłam, że to co ja mówię nie ma znaczenia dla niej, że prawdę mówi tylko jej synek, dałam sobie więc spokój i zapominam że ktoś taki był w moim życiu, nie ma to sensu. Chciałam żeby moja córka miała dobry kontakt z nimi, prosiłam ją żeby do nich dzwoniła, chodziła. Zobaczymy jak jego gwiazda dowie się o jego długach, jest przyzwyczjaona do luksusu, kiedyś bawiła się jego uczuciami, jak go kopnie w dupę, to będzie dobry ubaw.

Odnośnik do komentarza

Hej,

mąż już całkowicie nocuje u swojej kochanicy, mój teściu nie może tego przeżyć, powinien najpierw uregulować stare sprawy i wtedy zacząć nowe. Dowiedziałam się że ona ma jakieś problemy z mężem, teraz się cieszę że nie poszłam do niej pokazać jego długów, będzie miała niedługo miłą niespodziankę. Za to wczoraj mój mąż przegiął, przyjechał do mnie i prosił mnie żebym się z nim przespała. Nie wiem co on sobie wyobraża, że pójdę z nim do łóżka po tym wszystkim co mi zrobił. Był strasznie nachalny jak nigdy, na szczęście przyjechała koleżanka i wszyszedł. nie wiem co mam o tym myśleć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...