Skocz do zawartości
Forum

Jak uratować małżeństwo przy podejrzeniu zdrady męża?


Rekomendowane odpowiedzi

jak to musiałaś walczyć? Chyba nie chcesz powiedzieć że on próbował cię.... Bo to jest karalne i na twoim miejscu zgłosiłabym na policję...
ale co z typ z niego ma kochankę a jeszcze u uceibie przygód szuka... Dupek bez honoru...

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość zipvirgin

hej, mysza, jak tam sprawy Twoje sie mają?
Zanim napisałam to przeczytałam cały wątek i uważam, że dobrze robisz z tym rozwodem, mój mąż tez miał kochankę, jak ja byłam w ciąży to miał romans i powiedział o tym mojej przyjaciółce, że chce sobie życie ułożyć z inną kobieta a ja go wrobiłam w dzieciaka!!
Szok!!
Od tego czasu mineły prawie 3 lata a ja dopiero teraz złożyłam pozew o rozwód, choc u mnie gł. problemem jest alkoholizm.
Nie możesz dać się zastraszyć, jeli będzie miał przyjść do Ciebie - nagrywaj wszystko jako dowód
Jeśli chodzi o jego kochankę to nie warto się tym szmatławcem przejmowac i chodzić do niej z papierami, nie ma sensu, takie śc***wo i tak nie pojmie o co chodzi, oboje sa siebie warci ona i mężulek!
Ja tez chciałam mojego męża kochanicy dac popalić, ale teraz bym na nią nawet nie splunęła bo nawet na to nie zasługuje juz i tak dostała za swoje, wydym**o ja pół zakładu i biedna z roboty musiała odejść, bo kto ją chciał ten ją miał a mój mąż nie był jedyny tylko kolejny i tez jest ode mnie gorsza i brzydsza ale to akurat nie jest ważne, szkoda czasu na takie pustaki jak ona i mąż!!
Trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Gość zipvirgin

A i jeszcze zapomniałam napisac, że byłam w ciązy TZRECIEJ CIĄŻY a on mi przez dłuższy czas wywijał taki numer i zwalał na mnie, ze ja go nie rozumiem, że jestem nerwowa itp i on musi odpocząć od tego wszystkiego, kazał mi usunąć dziecko!! Dupek, jak miał 2 to i 3 się wychowa i tak jest do tej pory, kocha dzieciaki itp, ale ja z nim nie mam kontaktu, na razie razem mieszkamy bo ja nie mam doką iść a on się nie wyprowadzi, ciekawe jak sąd do tego podejdzie na sprawie, bo gdzie ja mam niby iść z 3 dzieci pod most.
Mysza życzę Ci dużo wytrwałości i nie ulegaj ani jemu ani teściowej i nie mów nawet teściowej źle o nim bo ona to może wykorzystać jak się wypowiadasz o jej synku

Odnośnik do komentarza

Wczoraj moja córka miała bierzmowanie. Dzień wcześniej zadzwoniłam do teściowej i powiedziałam jej żeby porozmawiała z mężem, aby przyszedł chociaż do kościoła. I przyszedł, córka bardzo się ucieszyła, kiedy go zobaczyła. Moja koleżanka jak go zobaczyła to powiedziała że on nie wygląda na szczęśliwego, wygląda masakrycznie. Wiem że tylko u niej śpi, wszystkie ciuchy ma u rodziców, tam też je pierze i robi sobie jedzenie.

Odnośnik do komentarza

Mąż dostał papiery rozwodowe, przyjechał wściekły, powiedział że nie zgadza się na rozwód z jego winy, stwierdził że to ja się pzyczyniłam do tego że mnie zostawił i że mnie zdradza. mówił że robilam awantury i bylo zle w sprawach lozkowych, tylko dlaczego teraz przychodzi i prosi zebym poszla z nim do lozka. Dalej przystaje przy swoim że nie da mi zgody na wyjazd corki za granice, mowi ze ma takie same prawa jak ja, tylko czemu jak uwaza ze ma takie prawa nie placi nic na nia i sie nia nie interesuje. Chce razem z nia wyjechac do Anglii, wydzierzawic kiosk, o ktory sie dopomina, ze jest jego, poniewaz nigdy nie wypowiedział z miastem umowy, a bylo inaczej bo przepisal na mnie umowe. Czy w pozwie o rozwod mozna dopisac prosbe o wyjazd dziecka za granice?

Odnośnik do komentarza

wiesz co nie wiem czy do tego nie trzeba bedzie oddzielnego postępowania zrobić. Ale nie poddawaj się. To nie jest Twoja wina. Chciał to Cie zdradził, to on poszedł i świadomy tego co robi Cię zdradził. To niech teraz nie odkręca kota ogonem. Zresztą masz racje, skoro tak broni swoich praw to niech płaci na córkę, niech się nią interesuje.

Odnośnik do komentarza

myszka jesli dostaniesz prawa rodzicielskie to wtedy po prostu wyjezdzasz z corka za granice wazne zeby sad o tym wiedzial mysle ze to po rozwodzie przy ustalaniu widzen mozna poruszyc, abo zapytaj adwokata jak lepiej
a jak Twoja córka to wszystko znosi?

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim, u mnie bez zmian, minęły wakacje, córka dostała się do technikum, ja czekam na sprawę rozwodową, która ma się odbyć w listopadzie. Mąż nie przestaje mnie nachodzić, chociaż przyjeżdza coraz rzadziej, bo dostaje kosza, za każdym razem. Ostatnio nie poszłam do pracy to od razu dzwonił po pretekstem, że musi coś jeszcze zabrać z domu, a nastepnego dnia jezdził wokól pracy. Sypia u swojej kochanicy. Przez całe wakacje nie zabrał corki nawet na lody. Życie zaczna nam sie normowac. Jest dobrze, boję się tylko sprawy rozwodowej, ponieważ ja chcę z jego winy rozwód, a on za porozumieniem stron.

Odnośnik do komentarza

myszka35
Witam,

Jestem 15 lat po ślubie, mam 14 letnią córkę.
Podejrzewam mojego męża o romans z inną kobietą. Od miesiąca wraca do domu tylko, żeby się przebrać i zjeść. Spi po 2-3 godziny na dobę. Wogóle się nie widujemy, bo on wraca do domu jak ja wyjdę do pracy, a wychodzi przed moim przyjściem. A najgorsze jest to, że całą winę zwala na mnie, że krzyczę, że robie awantury, że jestem nie dobra, dlatego tak się zachowuje, bo musi przemyśleć czy jest sens dalej być razem. Parę dni temu znalazłam koszulkę całą w pudrze, zaczęłam grzebać w praniu i okazało się, że takich koszulek jest więcej. Ostatnio nie poszłam do pracy i gdy wrócił po całej nocy podeszłam do niego żeby się przywitać to vpachniał damskimi perfumami. Gdy się spytałam czy ma romans zaprzeczył i powiedział że znowu fantazjuje. Myślę, że ten romans trwa krótko. Jak faceci się zachowują gdy żona ich przyłapie z inną babą?Wracają, czy zostają z tamtą? Myślę, że gdyby był pewny tamtej baby to by odszedł, ale on chce działać na dwa fronty, wrazie jak mu tam nie wyjdzie to wróci do domu i powie że wszystko przemyślał i chce być ze mną. Piszcie swoje doświadczenia. Bardzo kocham mojego męża i nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Witam.! Wiem co czujesz przeżyłam to samo ze swoim mężem. Teraz już obecnie byłym.Byłam z nim 14 lat. Wiesz jeżeli zauważyłaś jakieś pudry czy szminki. Porozmawiaj z nim szczerze i konkretnie. Teraz jeszcze możesz coś uratować. Jak zdrada się pogłębi. Jemu się będzie wydawało ,że ona jest wyjątkowa. Zatraci się. A tobie będzie bardzo ciężko wybaczyć. Bardzo. Będziesz czuła się podle. U mnie było już za póżno. Bo ona go szantażowała,że jak mi o niej nie powie to sama pójdzie. DOBRZE ,ŻE MIAŁ NA TYLE ODWAGI I SAM POWIEDZIAŁ. Powiedz ,ze wiesz.......tyle . Czekaj aż CI POWIE. i ratujcie.

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim, nie było mnie tu długo ponieważ mam problemy z córką, nie chodzi wogóle do szkoły, nie ma ocen. Dzisiaj byłam w szkole i nic nie ma poprawy po ostatnim zebraniu, które było w listopadzie, poszłam do pedagoga w szkole, który zobowiązał mi się pomóc. Córka była dzisiaj na wizycie u psychologa, który wysłał nas na konsultacje do psychiatry z podejrzeniem depresji. Zadzwoniłam do męża i poprosiłam go aby woził ją do szkoły, stwierdził że to nie jest rozwiązanie, i że on ma w tym czasie największy ruch na taksówce. 13 grudnia mam sprawę rozwodową, jestem kłębkiem nerwów, mam tylko nadzieje że wyrównają mi alimenty za rok, bo wtedy złozyłam pierwsze pismo o alimenty.

Odnośnik do komentarza

właśnie wróciłam ze sprawy rozwodowej, i nie dostałam rozwodu, ponieważ dziecko opuściło się w nauce, wagaruje, chodzi do poradni psychologiczno-pedagogicznej, ma skierowanie na konsultacje do psychiatry z podejrzeniem depresji. Dla dobra dziecka sąd skierował nas do poradni na konsultacje, bo tu chodzi o dobro dziecka, a nie o nas.Nie można ryzykowac zdrowia dziecka. Może ktoś wie jak to wygląda, co dalej, sąd nie wyznaczył następnej sprawy. Córka jak się o tym dowiedziała, to od razu zaczęła chodzić usmiechnięta, poprawił jej się humor.

Odnośnik do komentarza
Gość niezrozumiana

powiem wiec tak -czy czytalas "milosc potrzebuje stanowczosci " dobsona?

Przede wszystkim ja bym walczyla o malzenstwo -ale walka . czekajac nie czekajac.

Wycofaj wniosek o rozwód i złóz o separacje -ale wszystko rob z usmiechem . Zajmij sie soba -fryzjer , kosmetyczka ,ksiazki , fitnes , spa , góry , kosciól -cokolwiek -wiem wiem wiem -to nie takie prose .

NIGDY NIE PROS O MILOSC .

1. Nie śledź, nie przekonuj, nie proś i nie błagaj.
2. Nie dzwoń często.
3. Nie podkreślaj pozytywnych elementów małżeństwa.
4. Nie narzucaj się ze swoją obecnością w domu.
5. Nie prowokuj rozmów o przyszłości.
6. Nie proś o pomoc członków rodziny.
7. Nie proś o wsparcie duchowe.
8. Nie kupuj prezentów.
9. Nie planuj wspólnych spotkań.
10. Nie szpieguj żony. To cię zniszczy. Jeżeli chcesz to zrobić dla spokoju umysłu, wynajmij profesjonalistę.
11. Nie mów r0;Kocham Cięr1;.
12. Zachowuj się tak, jakby w twoim życiu wszystko było w porządku.
13. Bądź wesoły, silny, otwarty i atrakcyjny.
14. Nie siedź i nie czekaj na żonę r11; bądź aktywny, rób coś, idź do kościoła, wyjdź z przyjaciółmi, itp.
15. Będąc w domu z żoną (jeżeli to ty zazwyczaj rozpoczynasz rozmowę) postaraj się mówić jak najmniej.
16. Jeżeli zawsze pytasz, co robiła w ciągu dnia twoja żona, PRZESTAŃ PYTAĆ.
17. Musisz sprawić, że twój partner zauważy w tobie zmianę i zda sobie sprawę, że jesteś gotowa żyć dalej, z nim lub bez niego.
18. Nie bądź opryskliwy czy oziębły r11; po prostu zachowuj dystans i obserwuj, czy twój partner zauważy i, co ważniejsze, zda sobie sprawę, co traci.
19. Bez względu na to jak się DZIŚ czujesz, pokazuj żonie jedynie zadowolenie i szczęście. Niech widzi osobę, z którą chciałby być.
20. Unikaj wszelkich pytań dotyczących małżeństwa do chwili, gdy żona zechce o tym rozmawiać (co może potrwać jakiś czas).
21. Nigdy nie trać kontroli nad sobą.
22. Nie okazuj zbytniego entuzjazmu.
23. Nie rozmawiaj o uczuciach (to tylko wzmacnia te uczucia).
24. Bądź cierpliwy.
25. Słuchaj tego, co naprawdę mówi do ciebie żona.
26. Naucz się wycofać w chwili, kiedy chcesz zacząć mówić.
27. Dbaj o siebie (ćwicz, śpij, śmiej się i skoncentruj się na pozostałych elementach swojego życia).
28. Bądź silny i pewny siebie; naucz się mówić cicho i spokojnie.
29. Pamiętaj, że jeżeli zdołasz się zmienić to twoje wszystkie KONSEKWENTNE działania będą mówiły więcej, niż jakiekolwiek słowa.
30. Nie pokazuj rozpaczy i zagubienia nawet w sytuacji, gdy cierpisz najbardziej i jesteś zagubiony.
31. Rozmawiając z żoną, nie koncentruj się na sobie.
32. Nie wierz w nic, co słyszysz i w mniej niż 50% tego, co widzisz. żona będzie wszystko negowała, ponieważ jest zraniona i przestraszona.
33. Nie poddawaj się bez względu na to, jak jest ciężko i jak źle się czujesz.
34. Nie schodź z raz obranej drogi.

To tyle dla Ciebie i wszystkich co chca i moga ratowac malzenstwo.

Nawet umów sie z jakims kolega .

Zajrzyj na strone SYCHAR

trzymaj sie cieplo i Pamietaj -JESTES PIEKNA , WSPANIALA , MADRA I PRZEPELNIONA MILOSCIA -PAN JEZUS MOZE UPOMNIAL SIE O CIEBIE
smiley

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__Mi

~niezrozumiana
powiem wiec tak -czy czytalas "milosc potrzebuje stanowczosci " dobsona?

Przede wszystkim ja bym walczyla o malzenstwo -ale walka . czekajac nie czekajac.

Wycofaj wniosek o rozwód i złóz o separacje -ale wszystko rob z usmiechem . Zajmij sie soba -fryzjer , kosmetyczka ,ksiazki , fitnes , spa , góry , kosciól -cokolwiek -wiem wiem wiem -to nie takie prose .

NIGDY NIE PROS O MILOSC .

1. Nie śledź, nie przekonuj, nie proś i nie błagaj.
2. Nie dzwoń często.
3. Nie podkreślaj pozytywnych elementów małżeństwa.
4. Nie narzucaj się ze swoją obecnością w domu.
5. Nie prowokuj rozmów o przyszłości.
6. Nie proś o pomoc członków rodziny.
7. Nie proś o wsparcie duchowe.
8. Nie kupuj prezentów.
9. Nie planuj wspólnych spotkań.
10. Nie szpieguj żony. To cię zniszczy. Jeżeli chcesz to zrobić dla spokoju umysłu, wynajmij profesjonalistę.
11. Nie mów r0;Kocham Cięr1;.
12. Zachowuj się tak, jakby w twoim życiu wszystko było w porządku.
13. Bądź wesoły, silny, otwarty i atrakcyjny.
14. Nie siedź i nie czekaj na żonę r11; bądź aktywny, rób coś, idź do kościoła, wyjdź z przyjaciółmi, itp.
15. Będąc w domu z żoną (jeżeli to ty zazwyczaj rozpoczynasz rozmowę) postaraj się mówić jak najmniej.
16. Jeżeli zawsze pytasz, co robiła w ciągu dnia twoja żona, PRZESTAŃ PYTAĆ.
17. Musisz sprawić, że twój partner zauważy w tobie zmianę i zda sobie sprawę, że jesteś gotowa żyć dalej, z nim lub bez niego.
18. Nie bądź opryskliwy czy oziębły r11; po prostu zachowuj dystans i obserwuj, czy twój partner zauważy i, co ważniejsze, zda sobie sprawę, co traci.
19. Bez względu na to jak się DZIŚ czujesz, pokazuj żonie jedynie zadowolenie i szczęście. Niech widzi osobę, z którą chciałby być.
20. Unikaj wszelkich pytań dotyczących małżeństwa do chwili, gdy żona zechce o tym rozmawiać (co może potrwać jakiś czas).
21. Nigdy nie trać kontroli nad sobą.
22. Nie okazuj zbytniego entuzjazmu.
23. Nie rozmawiaj o uczuciach (to tylko wzmacnia te uczucia).
24. Bądź cierpliwy.
25. Słuchaj tego, co naprawdę mówi do ciebie żona.
26. Naucz się wycofać w chwili, kiedy chcesz zacząć mówić.
27. Dbaj o siebie (ćwicz, śpij, śmiej się i skoncentruj się na pozostałych elementach swojego życia).
28. Bądź silny i pewny siebie; naucz się mówić cicho i spokojnie.
29. Pamiętaj, że jeżeli zdołasz się zmienić to twoje wszystkie KONSEKWENTNE działania będą mówiły więcej, niż jakiekolwiek słowa.
30. Nie pokazuj rozpaczy i zagubienia nawet w sytuacji, gdy cierpisz najbardziej i jesteś zagubiony.
31. Rozmawiając z żoną, nie koncentruj się na sobie.
32. Nie wierz w nic, co słyszysz i w mniej niż 50% tego, co widzisz. żona będzie wszystko negowała, ponieważ jest zraniona i przestraszona.
33. Nie poddawaj się bez względu na to, jak jest ciężko i jak źle się czujesz.
34. Nie schodź z raz obranej drogi.

To tyle dla Ciebie i wszystkich co chca i moga ratowac malzenstwo.

Nawet umów sie z jakims kolega .

Zajrzyj na strone SYCHAR

trzymaj sie cieplo i Pamietaj -JESTES PIEKNA , WSPANIALA , MADRA I PRZEPELNIONA MILOSCIA -PAN JEZUS MOZE UPOMNIAL SIE O CIEBIE
smiley


No bez przesady... Chyba nie czytałaś całego wątku... Facet żyje z inna kobietą, narzucał się jej, robił przykrości, nie opiekował się dzieckiem a ONA MA WALCZYĆ! no bez jaj...
Mysza dobrze robisz, nie zasługujesz na takiego kogoś, co ci zresztą już pisałam... Sorry za wydźwięk wypowiedzi ale wkurzają mnie takie odpowiedzi jak ta co ja cytuje

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim, u mnie po staremu. Napisałam do sądu o zabezpieczenie alimentacyjne i dostałam alimenty w wysokości 700 zł miesięcznie, oczywiście mąż prosił mnie żebym nie szła do komornika, bo on go zje finansowo i że będzie mi coś płacił. Raz w tygodniu dzwoni do córki. W sądzie zadeklarował się że bedzie zabierał ją na 1 i 3 weekend miesiąca, a teraz stwierdził że to nie jest przymusowe. w piątek się z nim spotkałam i wszystko wróciło. Najbardziej boli to że on żyje z inną kobietą cała jego rodzina o tym mówi a on się wszystkiego wypiera.Mąz nadal sprawdza mnie czy jestem w domu czy w pracy, nagabuje o seks, co to moze oznaczac, przeziez jest ze swoja miłoscia, znam ja i wiem ze nie bedzie z nia szczesliwy, bo ona to patrzy na wszystkich z gory. Poza tym cały swoj czas poswiecam córce. Zna się ktos moze, czy musze miec zgode meza jak chce wyjechac na wakacje za granice z corka

Odnośnik do komentarza

Mojemu mężowi coś się stało, często dzwoni do mnie pyta się co słychać, jak leci, rozmawiamy tak, jak gdyby nic się nie stało. Dzwoni pod byle pretekstem. Zaczął interesować się córką, dzwoni do niej raz w tygodniu, spotyka. Nie wiem o co mu chodzi. Często do siebie piszemy. Ostatnio jak pisaliśmy o rzeczach które żałujemy w życiu, napisał że życie jest pojeb..... O co mu chodzi?

Odnośnik do komentarza

myszka35
Mojemu mężowi coś się stało, często dzwoni do mnie pyta się co słychać, jak leci, rozmawiamy tak, jak gdyby nic się nie stało. Dzwoni pod byle pretekstem. Zaczął interesować się córką, dzwoni do niej raz w tygodniu, spotyka. Nie wiem o co mu chodzi. Często do siebie piszemy. Ostatnio jak pisaliśmy o rzeczach które żałujemy w życiu, napisał że życie jest pojeb..... O co mu chodzi?

A nie wszystko Ci jedno, o co mu chodzi? Jakie znaczenie ma to, jakie teraz jest dla niego życie, i jakie ma poglądy na jego temat? Zdradził Cię, to niech idzie w cholerę. Ba! Nawet był w związku z kobietą przez dłuższy czas. Nie zastanawiaj się już, co on ma na mysli, i tak dalej. Szkoda, żebys sobie nerwy na to strzępiła. Staraj się odciąć od przeszlości, wtedy szybciej odzyskasz spokój.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...