Skocz do zawartości
Forum

Jak uratować małżeństwo przy podejrzeniu zdrady męża?


Rekomendowane odpowiedzi

aż tak ostro bym nie mówiła. ale możesz wspomnieć że nie dostałaś jeszcze pieniędzy od niego i że jak dzwoniłaś to powiedział że nie ma. Zapytaj się czy wiedzieli o tym.
Mam wrażenie że jego rodzice to bardziej chyba po twojej stronie stoją? wiec nie ma co ich tak dusić.

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

dziwne, że sobie tak długów narobił i zamiast je spłacać to to się za nim ciągnie ciekawe co wymyślił, że ma takie długi. A co do seksu - moim zdaniem chciał Cię tym przekupić bo kochanka mogła dać sobie z nim spokoj skoro ma dlugi i nie jest w pelni niezalezny, wiec sie przestraszyl i chcial uciec do zonki, przyniosl by kwiaty kochalibyscie sie, liczyl ze moze bys zmiekla i byloby tak jak dawniej

Odnośnik do komentarza

To jest facet i to w dodatku niezbyt fajny, więc nie przeszkadza mu sypianie z dwiema kobietami jednocześnie. Chociaz może być i tak, że tamta go zostawiła, bo po co jej taki problem, bez kasy, rozwodzący sie i pewnie będzie musiał jeszcze alimenty płacić, więc dla niej nic nie zostanie. Nie sądzę, aby kiedykolwiek łączyło ich jakieś głębsze uczucie. A powiedz szczerze, rozważałaś w ogóle seks z nim?

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Myślałam, brakuje mi tego i wiem że jak będzie pisał i dzwonił to w końcu ulegnę, a nie chcę tego zbytnio, zostawił mnie, nie kocha to dlaczego mam iść z nim do łóżka, jeśli ma inną to niech ona go zaspokaja. Kasy on nigdy nie miał i w najbliższym czasie nie będzie jej miał, teraz ma problemy z rachunkami, a za chwilę dojdą alimenty. Może ktoś wie ile czeka się na taką sprawę, i czy musi mi wyrównać od chwili złożenia wniosku.

Odnośnik do komentarza

witaj myszka35 z tego co wiem na sprawe czeka sie do 3 miesiecy zalezy jak duzo ich jest w danym okresie czasu. gdy bedziesz zakladala sprawe musisz uwzglednic we wniosku o zabezpieczenie materialne do kwesti zakonczenia sporu czyli do momentu kiedy skonczy sie sprawa wtedy masz te alimenty juz od tego dnia jezeli tego nie okreslisz beda ci przyslugiwac od momentu uprawomocnienia sie wyroku. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Fijolek, seks nie wchodzi w grę, chyba, że mnie gdzieś dorwie, to na pewno ulegnę, teraz na razie gdy wisi mi kasę mam go z głowy, za to córka ma dosyć, bo teraz do niej wydzwania codziennie i pyta się o mnie. Ja mam okrutny charakter, jestem strasznie uległa, mam wyrzuty sumienia, zamiast nie martwić się nim, to ja się martwie, czy ma gdzie spać, co jeść. Najgorsze jest to że nie potrafię go rozgryść.

Odnośnik do komentarza

wiadomo ze sie martwisz na pewno byloby Ci przykro jakby miał jakies problemy ale wiesz, na pewno sobie poradzi ma rodzicow ma kolegow na pewno ma gdzie spac i co jest a druga sprawa jest taka ze sam sobie tych problemow narobil wiec tez niestety musi je sam rozwiazac, nauczka na przyszlosc czlowiek uczy sie na bledach moze nastepnym razem bedzie myslal nad kazda decyzja. jedyne co mozesz zrobic to nie naciskac go na oddanie pieniedzy, tzn wiesz mow mu ze ma oddac ale nie naciskaj ze na dzis czy na jutro tylko po prostu ma sie postarac jak najszybciej

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem jeśli mu ulegniesz to cała ta przeprawa pójdzie na marne. I Twoje nerwy też. Jeśli ma problemy z kasą to najprawdopodobniej liczy na to, że jeśli się z nim prześpisz to mu pomożesz spłacić długi. nie daj się w to wrobić bo przegrasz. Wiadomo że isę martwisz, wkońcu tych wszystkich lat nie wykreślisz ot tak z życiorysu, ale postaraj się nie ulegać mu. Bo wtedy pokarzesz że można tobą manipulować i dopiero się wtedy nie odczepi.

Odnośnik do komentarza

U mnie nic nowego, wczoraj dzwonił do mnie, że chce przyjść skopiować swoje dokumenty z kompa, przyszedł posiedział przy kompie, ale nie przyniósł żadnego sprz,etu żeby to sobie skopiować. Posiedział, pomarudził oddał mi część kasy, resztę powiedział że odda w tym tygodniu. Po minie widać, że nie jest szczęśliwy, ale może tylko udaje, nic się nie zmienił, zaczął gadać swoimi dawnymi tekstami. Powiedziałam mu że jak nie ma gdzie skopiować to niech już idzie bo się umówiłam i muszę wyjść.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj popsuł mi się samochód, akurat przejeżdżał mój mąż, zadzwonił później i spytał się czy mi nie pomóc, podziękowałam za jego pomoc. Chce pożyczyć piniądze z providenta, poprosił mnie żeby Pani przyszła do mnie do mieszkania bo nie chce żeby rodzice się dowiedzieli, nie chciałam się zgodzić, ale prosił i uległam. Całą noc nie spałam, myślałam jak ma źle, że stracił wszystko. Ja czuję się ogólnie dobrze, jest mi tak dobrze jak jest teraz. Mam chwile słabości, ale wtedy koleżanka przypomina mi co mi zrobił, że nie jest wart współczucia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...