Skocz do zawartości
Forum

Dawkowanie Arthrotecu


Gość fredzislawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fredzislawa

Dzień Dobry, obumarła mi ciąza w 6tyg i 3 dniu. Dostałam od doktora tabletki arthrotec, które mialam brać w trzech dawkach. Rano jedna tabl dopochwowo, 1 doodbytniczko i jedną połknąć. po 3-4 godzinach tylko dopochwowo jedna i tak samo po 3-4 godzinach. Wiec razem 5 tabletek. Po pierwszej dawce miałam tylko delikatnie plamie, podbrzusze mnie boli ale daje rade. pojutrze mam powtórzyc taka sama dawke.Wydaje mi sie ze dawka jest za mała z tego co czytałam na jakims forum to powinno się brać 3 razy dziennie po 4 tabletki. Mi jednak dr zapisał inaczej. CZy dobrze mam dobraną dawkę ?? czy możliwe zebym po 5 tabletkach/dzień miała tylko palmienie. czy krwawienie wystapi?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Arthrotec

Witam serdecznie. Posiadamy w swojej ofercie tabletki które pozwolą przejść pełna i bezpieczna kuracje dyskretnie w domu, 
Nasze leki są w pełni orginalne w orginalnych blistrach aptecznych. Orginalnośc jest gwarancja Twojego bezpieczenstwa 
jak rowniez gwarantuje powodzenie zabieegu . Jestesmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu i służymy fachowym wsparciem
Kontakt 512 204 076 Justyna

EHiHif.jpg

Odnośnik do komentarza

UWAGA OSZUST 506569372

UWAGA chciałabym bardzo poinformowac wszystkich ze zostałam oszukana przez cwaniaka ktory sie tu oglasza pod numerem 506569372 i przedstawia sie jako Adam ale jutro moze byc kims innym. To oszust ktory mnie oszuklał na 400 zł .
to numery ktorymi moze sie ten oszust posługiwac i nigdy nie zamawiajcie pod tymi numerami czegokolwiek
Numery oszusta to 506569372  572122187  576 444 974   607136078
jesli ktos wam nie chce wyslac zdjecia tabletek z aktualna data obok to was oszuka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...