Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Filemonka1991

Jakie ryzyko ?

~Filemonka1991 • 43 minuty temu
Czy w sytuacji: dziewczyna leży na boku z podciagnietymi nogami, chłopak nakłada odrobine śliny w okolice odbytu i próbuje wejść. Po drugiej próbie nieudanej członek zrealizuje sie w stronę pochwy ( nie dotyka jej). Nie ma wytrysku. Czy jest ryzyko ciąży ?
+ Odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość damian0507

Witam.
Dość niedawno, dokładniej kilka godzin temu (około. 21.00) doszło do zbliżenia z moją dziewczyną, tzn na początku był to peeting, tylko potem już nie mogłem się pohamować i wszedłem w nią na około 4 cm i kilka razy ją posuwałem po czym wyciągnąłem go. Ten krótki stosunek był 11 dni po okresie. I teraz pytanie, czy jest duże ryzyko ciąży? Zdaję sobie sprawę z tego co zrobiłem i teraz żałuję.

Odnośnik do komentarza
Gość DominikaLolo

Witam, uprawiam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia, jednak jestem świadoma tego faktu i jestem gotowa na ciążę. Nasz ostatni stosunek odbył się 7 sierpnia, chłopak wyjechał teraz do pracy za granicę. Mogłabym podejrzewać, że jestem w ciąży, jednak od 11 do 17 sierpnia miałam okres, a przed okresem przecież są dni niepłodne. Pytam, ponieważ mam dziwne objawy. Przeważnie rano jest mi niedobrze, odczuwam bóle w podbrzuszu, słabo się czuję, potrafię dużo spać, mam częste gazy, które podobno bywają we wczesnej fazie ciąży. Czy powinnam zrobić test na beta hcg, czy nie powinnam się niczego obawiać? z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Gość marilyn133

Witam.
Mam 18 lat, 12 dni temu kochałam sie z chłopakiem kilka minut niestety bez zabezpieczenia, nie skończył we mnie. Z tego co liczyłam od ostatniej miesiączki, nie miałam wtedy dni płodnych poza tym od 4 lat choruję na zaburzenia odżywiania, moje BMI wynosi 16.5 .Miesiączkuję, aczkolwiek bardzo nieregularnie, nieraz miesiączka nie pojawia sie wcale lub potrafi mi sie spóźnić nawet ponad 20 dni. Czy jest zatem możliwość, że zaszłam w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Jak nie skończył w Tobie to jakim cudem? Jak spozniaja ci się miesiączki to nie baw się w metody kalrndarzykowe bo zazwyczaj zawodzą co innego gdybyś miała regularne cykle to mogłabyś sobie odliczać dni płodne. Eh dziecko do książek

Odnośnik do komentarza

Witam, stosuję antykoncepcję doustną już 5 miesięcy. Ostatnio z powodu wakacji i dalekiego wyjazdu za granicę połączyłam dwa opakowania tabletek nie robiąc 7 dniowej przerwy. W trakcie ich stosowania współżyłam, ale albo z prezerwatywą albo stosując stpsunek przerywany. Raz podczas brania tabletek zazylam Ketonal Duo. Dziś jest 5 dzień przerwy i nie mam krwawienia, dodam że zawsze dostawałam je 4 dnia przerwy.
Stąd moje pytanie, czy wzięcie dwóch opakowań pod rząd mogło wpłynąć jakoś na zmianę terminu krwawienia? Czy możliwe jest żebym była w ciąży stosując regularnie wszystkie tabletki? Dodam że żażywam Levomine. Bardzo prosze o szybka odpowiedz i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Gość smerfetka29

Witam !
Piszę do Was z zapytaniem czy jest możliwe abym zaszła w ciążę dzień po dniu w którym powinnam dostać okres? Okres spóźnia mi się już 8 dzień. Kilka dni wcześniej leciałam samolotem z Londynu, a nad morzem w trakcie kiedy miał pojawić się okres przeziębiłam pęcherz. Czy ma to jakiekolwiek znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Gość Trumturumtum

Cześć. Czy jeżeli dziewczyna jest dziewicą, a chłopak miał wytrysk na jej majtki, wargi sromowe i ogólnie na wejscie do pochwy, ale nie włożył penisa do środka, i w zaden sposób ten wytrysk nie został później przekierowany palcami do wnętrza pochwy, to czy ta dziewczyna może być w ciąży? Dodam, że dziewczyna była wtedy 2-3 dni po okresie. Jak duże są szanse i dlaczego takie,a nie inne?

Odnośnik do komentarza

do całkowitego zapłodnienia może dojśc tylko jak partner wejdzie w swoja partnerke i w niej skończy to wtedy jest ryzyko zapłodnienia kobiety . Dziewczyna każda zajśc może w ciąże jeżeli straci dziewictwo bo w tedy jej może nawet palcami wprowadzić nasienie sewego partnera ale ogulnie jest to sporadycznie że może zajść , chyba że partner zna swoje wyniki z badaia nasienia i majać niski poziom plemników to też jest znikome że zajdzie w ciąże kobieta . Ale jak jest dziewica to pierwsze słysze o tym .

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
8 dnia cyklu uprawiałam seks z chłopakiem. Za pierwszym razem użyliśmy prezerwatywy, później chłopak wyszedł do łazienki. Ale nie wiem czy mył ręce, oddawał mocz, czy umył penisa. Po jakiś 10 minutach od pierwszego stosunku zrobiliśmy to bez prezerwatywy. Chłopak nie doszedł we mnie. Moje cykle trwają 27-31 dni.
7 września odczuwałam dolegliwości związane z owulacją. Trwało to do 12 września. Jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży? Test mogę zrobić dopiero w środę...
I biorąc pod uwagę długie bóle owulacyjne, w jakim dniu mogła nastąpić owulacja?

Odnośnik do komentarza

No prawdopodobieństwo ciąży jest bo stosunek nie był zabezpieczony (stosunek przerywany nie jest zabezpieczeniem). W dniu spodziewanej miesiączki zrób test z porannego moczu. Z uwagi, że masz nieregularne to się nie śpiesz i wykonaj 32 dnia cyku. Ale znając życie pewnie w ciąży nie jesteś :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...