Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczepan90

~wisnia992
A ja mam nawrót stanu ostrego, kilka jebitnych czerwonych swędzących krost wyskoczyło :D takie życie. hehehe

Zrób sobie badania weneryczne, ty chyba masz HSV2 jak ci tak to wszystko wraca.

Odnośnik do komentarza
Gość wisnia992

Byłem wczoraj u najlepszej urolog w tej części polski, a sumie chyba jedynej profesor ;) Kazała mi zrobić masę badań w szpitalu, co drogo mnie nie wyniesie, nie wzięła nic pieniędzy, strasznie się mną przejęła. Miłe to było :) - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam wielką prośbę, która odbiega troche od tematu. Od dawna przy ujsciu cewki mam jakby ciemną kropkę wielkości główki szpilki. Ostatnio po nacisnięciu na nią wyczułem coś w rodzaju guzka. Chodzi o to, że nie jestem pewien czy nie jest to po prostu wyczuwalna cewka moczowa czy jednak coś poważnego. Jeśli ktoś mógłby to u siebie sprawdzić i nacisnąć to miejsce chodzi o górną częśc ujścia cewki moczowej( nie od strony z wędzidełkiem) tak jakby na czubku. Byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Gość wisnia992

Ja to jutro jade badania zrobic.. a druga sprawa, ze "JEST PAN ZDROWY, CO PAN WYMYSLA" , jestem tak zdrowy, ze zarazilem moja nowa dziewczyne... dobrze, ze mam gore antybiotykow, to juz jej lepiej... zalosne to kur*a jest

Odnośnik do komentarza
Gość wisnia992

Swędzi, piecze... ;)

i co najlepsze... opowiedziała przed chwilą lekarce, co ja mam... a ta mówi, że to bujda i dała jej leki na grzybice... ah tych kur... wszystkich dermatologów, ginekologów i urologów bym poustrzelał

Odnośnik do komentarza
Gość wybadany

Panowie to nic nieda trza robic badania krwi ,moczu i wymazy porobic które kurew.... bolą wtedy bedzie obraz sytuacji z czym kazdy konkretnie sie zmaga tego swinstwa jest tyle ze jeden drugiemu niepomorze tylko badania a do tego trza odcierpiec i wreszcie sie na to zgodzic czym szybciej oby pózniej niebylo zapózno uj mnie tez wyszlo hsv2 igG 19,60 i teraz na dokladke fecalis HLAR z posiewu moczu mam hascowir 800mg 2 razy 1 tabl plus neosine 2razy 1 plus nasyn 365mg 2razy 1 i pompuje sie lekami trza robic badania koledzy pzdr Marco

Odnośnik do komentarza
Gość wybadany

Chroniczny po hascovirze jest zmiana o 360 stopni objawy zniknely ale bardzo fatalnie sie czulem myslalem ze sie rozpadne wwczoraj odebralem wynik w klasie igM 0,07 to jest cikawe wynik po 10 dniach a w klasie igg po 1 dniu 19,60 natomaist unasyn biore 3 dzien na tego fecalisa zaznacze ze trafiłem swietnego konkretnego dermatologo wenerologa.
Do szczepana poczytaj o hsv

Odnośnik do komentarza
Gość wybadany

CHRONICZNY swego czasu sam leczyłem sie jak wszyscy pamietasz tematy o Levoxie z tym smieciem wirem walczyłem w nieswiadomosci od wrzesnia same antybiotyki morfologia w normnie crp tez ob 3 po rozmazie niebylo nic widac zero stanu zapalnego powiedzialem sobie ze wydam i 5 tys zł a dojde o co chodzi na obecna chwile utopione 1600zł w badania i leki i wycieczki do innego miasta do lekarza

Odnośnik do komentarza
Gość wybadany

dobrze ze jestem na niemieckim chorobowym w innym temacie to jest troche grosza i moge pozwolic sobie zeby poruszyć w miare wszystko zeby dojsc do ładu z sobą i mam nadzieje ze to sie już udało bo reszta badań chlamydie rzezaczki i inne smieci jest czysto powaznie mowie PaNowie wezcie sie za to niepatrzac na koszta i psychike robic i szukac w badaniach

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

do wybadany
Znaczy sie na dobrej drodze do zdrowia? Myslisz ze to hsv czy bakteria bardziej sie przyczyniala? Normalnie przy hsv widac obrzydliwe zmiany na zoledziu, tez tak miales? HSV z krwi robiles? Czy pokrywa ono wszystkie hsv, bo jest ich mnogosc?

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

do wybadany
Pamietam temat lewoksy. Bralem przez jakis czas, a w trzy tygodnie po braniu wyszedl mi wrazliwy na nia faecalis. Zwatpilem wtedy. Widze, ze uderzyles pelna moca w hsv z tymi lekami. Troche mi chodzi po glowie ten wirus, jednak czy wywolywal on u ciebie zmiany skorne, czy tez wewnetrzne dolegliwosci? Mnie pobolewa, z typowymi symptomami dla przewleklego zapalenia stercza, stad nie pasuje mi tu ten hsv. Powiedz, co to za trzeci lek, ktory wymieniles, bo nie moge wygooglowac.

Odnośnik do komentarza
Gość wybadany

wlaśnie ze tragedi nie było za bardzo zaniepokoiła mnie moszna zaczerwieniona i delikatne krostki na zoledziu ale najbardziej to wewnetrzne objawy czlowieku jakbym kijami był poobijany powieksozne wezly podkolanowe pod pachami delikatnie powiekszone bolace szyjne no rozsypka totalna plus jakies skoki cisnienia cos w rodzaju dylerki a ten 3 lek to unasyn teraz widze po dolaczeniu tego unasenu jakies oznaki delikatne pobolewanie pod pachami i czuje chyba wezly szyjne to ten lek na tego fekalisa hlara w 5 aptekach niebylo go dopiero na zamowienie przyslali paczka 12 sztuk koszt 43 zł a dostalem 2 paki

Odnośnik do komentarza
Gość wybadany

chroniczny idz do dermatologa wenerologa powiedz ze chcesz wymazy se porobic bo chcesz do pionu sie postawic opowiedz mu swa historie i uwierz ze jesli lekarz konkret to pokieruje acha i lepiej do lekarza do faceta bo facet faceta zrozumie a z babami to tylko hajs skasuja acha i ogolnie to niepowinni w tym temacie za wizyte nic zadac kasy nawet za prywatna w pl jest darmowe leczenie ja za wizyty nic nieplacilem i nieplace sam od siebie mu dalem na flache 50 zł tylko wykupuje3 leki ktore mi zapisuje i wiem jedno ze moja wiedza na temat lekow to jest pikuś w porownaniu do lekarzy i to dla swojego dobra trzeba im zaufac niema innej opcji tylko lekarz wypisuje leki i kieruje leczeniem sam tez niemialbym problemu do lekow jakie tylko bym chcial ale niestety brak wiedzy i to się mśći wiec jeszcze raz do wszystkich Panowie nieeksperymentujcie bo niema szans tylko lekarz jest dla nas zbawieniem i badania i prawda chociaz najgorsza ale prawda zeby dzieki niej walczyc z wrogiem pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Gość wybadany

chroniczny widze ze po tym unasenie jest gorzej ale to dopiero 3 dzien i mam nadzieje ze bedzie lepiej mam antywira oraz tego na fecalisa czytalem duzo o tym i znam zagadnienie ale jest w pip leków mam miec op w niemczech wiec jak nie tu to tam se poradza z nim tam mam ubezpieczenie wiec mysle pozytywnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...