Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczepan90

Lekko się uderzyłem w lewe jądro to boli jak skur..... Chyba odstawiam Doumox bo już biorę koło 4,5 dni. Nie ma sensu z tego co widzę tego brać. On miał jakieś niteczki od paciorkowca, a ja chyba grzybice :/ Chu... juz wie co to jest.

Odnośnik do komentarza

Nieprawidłowy (rozdwojony) strumień moczu przy prawidłowym natężeniu świadczy o zmianach przy ujściu cewki moczowej ale sama cewka może też powodować ograniczenie natężenia strumienia podobnie jak prostata.Pamiętajcie że jak strumień jest słaby nie "wymuszajcie" bo możecie spowodować refluks bardzo niebezpieczny dla nerek.Szczepan z pewnością nie odczuwałeś też orgazmu przy wytrysku bo miałeś wyłącznie skurcz nasieniowodów bez skurczu pęcherzyka nasiennego bo; albo był pusty albo niedrożny.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Zaskoczę cię ale odczuwałem. Strumien moczu taki na wszystkie strony to ja już mam od nie pamiętnych czasów. Być może i z 10 lat już. Może wrócę do furaginy, moczeniu w rumianku, aliofilu i maści, po tym miałem najlepsze efekty. Teraz tak czytam na innym forum, czy to może nie jest balanitis ? Lekarzyna jakiś piszę, że przez 2 tygodnie robić okłady z Borasolu 2 razy dziennie po 15 minut. W sumie moczyłem w Rivanolu to też pięknie schodziło, do czasu kiedy nie zszedł mi naskórek. Mówię w moim przypadku po tym Doumoxie jest gorzej niż lepiej. Pewnie jak teraz odsunę napletek to żołędz będzie pomarszczony jak ręce wyciągniete z wody i strasznie czerwony.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

~dejv1010
byc moze masz jakies zpalenie prostaty/jadra/najadrzy. ja od roku nie mam libido, nie mam tez porannych erekcji

Przed Doumoxem tego nie miałem, także odstawiam to w pizdu. Nie bolało mnie, nie paliło jądro przed Doumoxem a teraz tak. Jak wstawałem rano, to mały stał jak dąb. Tylko sobie tym Doumoxem pogorszyłem sprawę. Miałem teraz brać , ale koniec z Doumoxem. Wracam do swoich metod sprawdzonych, które dawały efekty.

Odnośnik do komentarza
Gość marian 13

Brałem ten Duomox przez 5 dni poprawa lekka ale bez jakiś diametralnych przemian więc zastopowałem, szkoda zdrowia na brania maksymalnych dawek bez efektu. Skóra wygląda dziś ino trochę lepiej ale jak bylo tak jest czyli jest sucha , pomarszczona, foliowa w niektórych miejscach wygląda normalnie w innych się świeci jak by były jakieś rozstępy czy cuś.
Zastanawia mnie to wszystko czemu się tak długo z tym męczymy i nikomu nic nie pomaga.
Może faktycznie przyczyna leży w środku. Kiedyś miałem wyrostek i strasznie czułem na pęcherzu, może to gdzieś wewnątrz jest jakieś zapalenie które tak się objawia?
Nie mam już pomysłów , i siły o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Ja już sam nie wiem. To nie jest k***a może Lamblioza ?? Może faktycznie jakiś syf od środka. Nie wiem może badanie kału wykonać na bakterie. I chyba nikt sobie nie badał nerek z tego co wiem. Jak nie to, to co ? HPV 2 ? Skończyły mi się pomysły.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Nie wiem czemu, ale chyba mam stulejke. Nie jestem do końca pewien, jak to wygląda. Normalnie to napletek sciągne na sam dół, ale podczas gdy stoi to jak ssuwam to już nie idzie tak nisko, tylko zaraz pod żołędzia, a widze że żołędz podczas tego ssuwania napletka tak pęcznieje, robi się taka wielka :/ Nie wiem czy tak miałem wcześniej, czy to od tych wszystkich maści jest tak nafaszerwany. Nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Przeglądałem dzisiaj neta i znalazłem taką stronę

http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?1020

i zainteresowało mnie bardzo to :

Rumień trwały (fixed drug eruption)

Należy do reakcji polekowych.

Obraz kliniczny: Nagłe wystąpienie pojedynczej lub mnogich, dobrze odgraniczonych, okrągłych rumieniowo-obrzękowych blaszek na skórze dystalnej części trzonu prącia oraz żołędzi.

Charakterystyczny jest nawrót zmian chorobowych w tej samej lokalizacji w przypadku zastosowania określonego leku (najczęściej z grupy barbituranów, salicylanów, tetracyklin). Zmianom skórnym może towarzyszyć ból, swędzenie. Niekiedy przekształcają się w zmiany pęcherzowe.

Wielokrotne nawroty zmian mogą pozostawić przebarwienia pozapalne. Należy różnicować z opryszczką narządów płciowych. Badaniem diagnostycznym jest badanie histopatologiczne.

Chorobę trudno jest rozpoznać z uwagi na podobieństwo do wyprysku i zapalenia żołędzi Zoona.

Leczenie:
Zakaz stosowania leku wywołującego zmiany.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

~tfh
Czyli, że ten Doumox nikomu nie pomógł jak na razie oprócz jednej osoby tak? Jeśli ktoś jeszcze przetestował to proszę o odpowiedz.

Nic nie pomógł, dodatkowo zaczęło boleć mnie prawe jądro ;)) - Natychmiast przerwij Doumox. Mnie bolało lewe, przestałem to brać i przestało boleć. A tak wgl czytać niżej co napisze.

Ja wczoraj o 17 poszedłem do innej pani dermatolog. I powiedziałem jej o swoim problemie. Mówię jej że początkowo to wyglądało jak grzybica, bo był nalot i wgl. Ale gadam jej że przyjmowałem przez długi czas fluconazol i jedynie co mi minęło to Candida, bo wymaz z gardła nic nie wykazał. I gadam jej że ten problem pojawił mi się tak 2 tygodnie po tym jak wyskoczyła mi Candida na języku. Mówię że druga pani dermatolog mnie leczy leczy i wyleczyć nie umie.

Pokazałem jej jakie miałem leki : Czyli Doumox, Proxacim, Unidox Solutab, do tego fluconazole, pimafucorty, clotrinomazole. Potem mówie że ta pani dermatolog-wenerolog piętro niżej już nie wiedziała co mi dawać, to poszedłem do lekarza rodzinnego. I gadam że rivanole, oxycorty dostawałem i może lekka poprawa była. Potem robiłem okłady z rumianku. I jeszcze mi teraz dał maść Triderm.

Aaa ona do mnie proszę nawet tego Tridermu nie wykupować. Już wykupiłem no ale trudno. Mówi że lekarz rodzinny nie powinnien mnie leczyć na takie coś, bo się wgl na tym nie zna. Po 2 powiedziała że wszystkie te leki nie potrzebnie jem, a że mam po tych tabletkach jeszcze gorzej to wcale mi się nie dziwi, bo ich jeść nie powinienem.

Pokazałem jej małego i nic nie powiedziała. Coś tam wypisała jakiś krem/maść o dziwnej nazwie. Nie umiem się po niej rozczytać, ale pytałem w aptece ile to kosztuje to koło 41 zł i jest to jakaś maść przeciw alergiczna czy coś takiego. Wykupię dzisiaj to dam znać.

Skoro nic nie pomaga to może faktycznie to jest jakieś uczulenie na SLS, albo prezerwatywy ?? Jak by to było przez prezerwatywy, tylko trudno to będzie udowodnić to robimy pozew zbiorowy i jedziemy na Ibizę.

Mam nadzieje że chociaż ona mnie wyleczy, bo skoro nic nie pomaga to co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

~tfh
K***a można pierdolca dostać.. Wątpie w tą alergie wp******łem od ch**a leków peciwalergiczych i maści i dupa.. I dlaczego wszyscy mamy problemy z najądzem?napewno nie od alergii..

Ale mnie jądro nie boli to póki nie wezmę tabletki jakieś typu Doumox czy inne antybiotyki. Jak nie biorę to nie boli, jak wezmę to boli. Czyli mam nie brać. Ona raczej dobrze mówi. Może to być alergia. Ludzie czasami alergię leczą w ch*j czasu i jeszcze trochę. Zobaczymy. Jeśli już to nie pomoże, to ja wysiadam i chyba nauczę się z tym żyć. Albo przyjdzie Gender i nam ku**sa obetnie xDD

xDDDDD
Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

A mnie nie obchodzi twoje zdanie. Konkretnie odpowiedzi to masz co chwile i nic nam nie pomaga. Co ty chcesz jeszcze konkretnego ? Taki ten ratownik dał konkret z tym Doumoxem że dostałem takiego zaostrzezenia że powinienem mu wpier.. spuścić. Doradza doradza a tylko pogorszył sprawę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...