Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczepan90

~Chroniczny
Szczepan a nie zastanawiales sie ze to moze od tego wszystkiego czym smarowales swojego penisa. Jestes na forum relatywnie krotki czas, a codziennie czytam ze smarujesz i maczasz go w to nowych specyfikach. Ogarnijcie sie panowie. Jak testujecie cos, jakas chemie to dajcie troche czasu po kazym specyfiku na regeneracje a nie 10 rzeczy na raz i w koncu nie wiadomo co i jak na was dziala.

No niestety, teraz jestem już mądrzejszy. 4 marca idę do Urologa, przez ten czas cały będę go moczył w rumianku i chyba stosował Pimafucort i nic innego. Robiłem tak bo już sam mam mętlik w głowie. To nie pomaga, to nie pomaga, Doksycylina, Unidoxy, Doumoxy ......

Odnośnik do komentarza
Gość Edek1985

Szczepan uwazaj z Pimafucortem..maksymalnie tydzien smaruj.Mi sie kiedys skóra scienczyla po tym i mialem ranki saczace.Wszystko co ma koncowke -cort to masci sterydowe.Chcociaz nie powiem bo jest mocny przeciwbakteryjny,przeciwgrzybiczy i przeciw zapalny.Czyli dziala na wszystko i czlowiek ma metlik w glowie czy bakteria czy to grzyb.Kiedys stosowalem pimafucort przez 2 tygodnie i wszystko zeszlo i bylo ok ale po tygodniu wszystko wrocilo.Wiec wiadomo ze cos jest w srodku w prostacie lub nasieniu.Wczoraj jeszcze na znalezionym forum przeczytalem ze gosciu mial w nasieniu bakterie staphylococus cos tam i wiele antybiotykow nie dzialalo.Tak wiec mi sie wyadeje ze posiew z moczu i nasienia to podstawa do dalszej diagnozy.Wyczyscisz skore na ptaku pimafucortem a pozniej znowu ze srodka wychodzi to cos co go podraznia

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

~tfh
Jak mi sie pogorszyło i porobiły mi sie pęcherze tak jak u Ciebie to pomógł ten najzwyklejszy clorimazolum. Pęcherze i ból zniknął na jakis czas.

Mi się malutki pęcherzyk zrobił, taki jak np odcisk i tam jakiś płyn jakby się zebrał. Ale przejechałem palcem leciutko i pęknął. Gdzie nie gdzie są takie jakby naskórek otarty, albo sparzony. I przy okładach w rumianku, albo przy zwykłym oddawaniu moczu to szczypie jak cholera i się nie da wytrzymać przez to. W dodatku jest czerwony taki i jakby owrzodziały. Mam clotrimazolum, ale już posmarowałem Pimafucortem, także zobaczymy cały tydzień. Już sobie zrobiłem rumianek do moczenia, tylko musze poczekać aż ochłodnie. No chyba bez tego posiewu się nie obejdzie. Do tego 4 marca jakoś wytrzymie, a potem urolog powie co i jak. Może do tego czasu ktoś z was zrobi te posiewy, to się coś wyjaśni i go poproszę wtedy o to samo. Ze mną już było praktycznie na 95 % dobrze, zostały malutkie zaczerwienia, to czasu kiedy nie brałem Doumoxu przez 5 dni, bo chciałem to wytępić, a sobie sam zaszkodziłem. Już nic nie biorę :D Alliofil, moczenie i Pimafucort. Nic więcej już do ust nie wezme.

Odnośnik do komentarza

Gdybym miał taką możliwość to bym dawno zrobił te posiewy, ale mam od za****nia kilometrów do najbliższego miasta gdzie mozna cos takiego zrobić. Wisinia napisz wyszło Ci cos z tych posiewów? zrobiłem na mocz i na nasienie?

Odnośnik do komentarza
Gość wisnia992

1. Posiew Wyszło mi E.coli ++ i E.Faecalis +++
Wziałem nolicin
2. Posiew Wyszło mi E.Faecalis+++
wziąłem Doxycykline, Tetracykline, Ciproflokasycyne, Furagine, Levofloksacyne + Szczepionki Homeopatyczne.
3 Posiew Wyszło , że jestem zdrowy, żadnych bakterii...
a wszystko zostało bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Gość wisnia992

Jestem w ciemnej dupie ;))) Jak robiłem ostatni posiew, miałem dostać poszerzony antybiogram, dzwoniłem do lab, babka mówiła, że spokojnie, żebym sie nie przejmował, że na pewno nie zaraże , nie po takim czasie i że był lek na gruźlice kiedyś, który najlepiej działa na feacalisa... nie pamiętam nazwy, a w antybigramie go nie mam,bo JESTEM NIBY ZDROWY

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ale was to boli te zaczerwienienie na żołędziu? Piecze was swędzi czy coś?
Ja nie mam żadnych objawów bólu nic mnie nie swędzi ani nie piecze, jestem po pierwszej porcji orungala wiadomo zaczerwienie trochę zeszło, penis po zwodzie wygląda w miarę ok chociaż nie zawsze, wydaję mi się panowie że problem tkwi w żyłach na żołędziu, te gródki pod skórą jak się przyjrzeć w niektórych miejscach widać takiego siniaka / żyłę, a zaczerwienie to może być jakiś rumień uszkodzone naczynek pod skórą i pewnie tylko jakieś zabiegi laserowe by pomogły, a te gródki pod skórą sądzę że już zostaną na całe życie... To może być np od ciągłego walenia gruchy jak dzik i teraz penis tak wygląda jak wygląda... Ciężko będzie to wyleczyć takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

U mnie naprawdę już to wygląda lepiej po zwodzie nie widać tak tych grudek, ale jak pisałem wyżej nie zawsze tak jest, nie wiem czy to zależy od tego jak się żołądź krwią napełnia, może po prostu za dużo krwi trafia i wtedy żyły wychodzą bardziej i widać te grudki na penisie bo skóra jest bardziej cienka (może uszkodzona), czy wy też macie te gródki tylko na środku wzdłuż żołądzia do cewki a po bokach tego nie macie? Tam przecież przechodzi najwięcej żył, u mnie teraz widać po zejściu zaczerwienienia podczas zwodzie takie filetowy żyłki pod skóra. A co do bólu jądra już mnie tak nie bolą nie mam kłóć, jedynie to jak się podniecę to boli i jajka fioletowe są, ale to normalne bo miał tak od zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Jest jak piszesz. Problem ulozony centralnie, po bokach jest ok. To nie swedzi, nie piecze, ale uwazam ze jest to reakcja zapalna na mikroba. U mnie zaczelo sie od pieczenia cewki, potem bylo ostre zapalenie prostaty, potem stan przewlekly i na koniec wyszla zmiana skorna. Od czasu do czasu pobolewania tu i owdzie w nasieniowodach, jajkach oraz pieczenie cewki.

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek minie dwa tyg. jak smaruję betadine i efekt jest taki że zaczerwienienie napleta znacznie się zmniejszyło a żołądż jest jak mi się wydaje gładszy chociaż te niby żyłki nadal są ale mniej wydatne.Jedno jest pewne jeśli cokolwiek było na powierzchni nie żyje czy był to wirus, bakteria, grzyb czy pierwotniak bo jod zawarty w tej maści wybija praktycznie wszystko.Jeśli jest cokolwiek to siedzi głęboko w tkankach.U mnie to tak wygląda że zaczerwienienie rozchodzi sie od ujścia cewki w kierunku krawędzi co dla mnie jest zrozumiałe gdyż u mnie infekcja "wyszła" ze środka.Jak skończę 2 tyg. smarowanie to na pewno będę sypał probiotyk i zobaczę co dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Kindziu nie wiesz może czemu wgl nie mam popędu sexualnego ? Jak coś źle napisałem to nie śmiejcie się :D Wgl mały nie staje, jakby nie miał ochoty, nie podniecam się nawet. W sumie nie walę gruchy od miesiąca, bo nie chce pogorszyć sobie stanu, ostatnio jedynie z tydzien temu ale zanim go postawiłem to makabra. Od czego to ? Od bakterii, od tej masy leków, czy że tak powiem od nie walenia ?

I wgl co zrobić żeby było normalnie :D ? Herbatki jakieś na popęd czy cuś ;d ?

Odnośnik do komentarza
Gość Edek1985

Ja odczekam z miesiac pozniej zrobie proby watrobowe i jak bedzie wszystko dobrze to sprobuje jeszcze raz orungal z tym ze nie 2x100mg tylko 2x200 mg dziennie przez 2 tygodnie.Nie potrzebnie zaczalem brac w trakcie ten duomox bo teraz niewiem po czym bylo najlepiej.Najgorzej jest mieszac bo pozniej sie niewiem co pomaga.Moim zdaniem po orungal i travogenie(masc) ptak byl taki fajny ze wygladal jak nie moj :-)...watroba niech Sobie dychnie i wracam za miesiac do Orungal-u jak bede widzial poprawe to bede sie nastawial na grzybice.Wielce strasza ze antybiotyki szkodza itd a ja jakos tego nie odczuwam.Jeszcze zanim do orungalu wlaczylem duomox widzialem duza poprawe w "srodku" niemusialem czasami napinac miesni brzucha przy sikaniu bo wszystko lajtowo szlo.Wiec czyzby to byly drozdzaki w cewce i prostacie? Tak jak mowie zaczynam kuracje od nowa z podwojna sila bo ta z orungalem byla przez tydzien 100mg co 12 godzin ale jak dolaczylem duomox to zaczalem brac orungal 100mg co 24 godz(niepotrzebnie namieszalem) gdybym szedl z samym orungalem do konca cos juz bym wiedzial a tak to dalej niewiem czy to bakteria,paciorkowiec czy grzyb bo cos z tego napewno a nie zadne alergie

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Ok dzięki. Prostaty nie mam spuchniętej. Na razie to kminie jak zaleczyć te rany/otarcia. Tak mi spalił ten doumox że mi naskórek zszedł kolejny raz, i teraz jakby mały był bez skóry :D Szczypie jak ch.. to mało powiedziane :D Myślę że maść szałwiowa zrobi swoje przez kilka dni. Zastanawiam się czy też nie załatwić Octinosept czy jakoś tak :D Używałem Oxycort wtedy i było całkiem dobrze, ale to chyba lepsze. No ale w sumie pojadę na maści i rumianku do 4 marca, do czasu wizyty u urologa. W poniedziałek pójdę do wenerolog i poproszę o badania weneryczne, wymaz z cewki i posiew z moczu i nasienia. Raczej posiewu z nasienia mi nie da, bo to jest su.. i trudno z nią pogadać ale może.

Odnośnik do komentarza

Do Edek. Ja cały czas mam na celowniku aspergillusa, co jak sadzę bo po femivaxinie większość odnotowywała poprawę, a brak długotrwałej poprawy gdyż ta szczepionka niema w zakresie tego grzyba co może świadczyć iż nie poradziła sobie ze sporami.Ale to zawsze tylko hipotezy.Zakażenia urologiczne tym grzybem występują a lekarze bardzo ten temat ignorują.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Pomózcie mi bo nie mogę z bólu wytrzymać, już mnie do płaczu doprowadza. Naskórek mi zszedł z kut..sa i ze skóry zaraz przy cewce. Nie mogę nawet się umyć, co dopiero jakieś płukanki małego. Jedynie maść. Co przyśpieszy gojenie ran, regeneracje naskórka. Skóra jest tak spalona jakbym go z ognia wyciągnał. Już kupiłem octenisept, nada się to czy nie ? Wiem że będzie piekło w ch.. ale już nie daję rady.

Wszystko przez tego pier... ratownika i jego Doumox.

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Proponuje nic nie uzywac i myc go tylko w letniej wodzie az sie sam zagoi. Cokolwiek na niego polozysz tylko pogorszy sprawe. Taka jest moja opinia. Co do antybiotyku, to chyba bedziesz pierwsza osoba na swiecie z takimi efektami ubocznymi.... Nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...