Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kindziu

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  Bydgoszcz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kindziu

  Projekcja

  Dzięki za odpowiedź. Według mnie tą "grupą" kieruje własnie osoba co do której wiem że mam problem natury zdrowia psychicznego dlatego pod innym tematem wrzuciłem zapytanie czy aby jakiś lek nie powodował takich zachowań. Osoby które "współpracują" z nim są postrzegane jako mało rozgarnięte ale najgorsze jest to że on dla nich jest autorytetem i naraża je na konsekwencje prawne. Przykre to jest że policja tego nie dostrzegła. Ich zeznania kolerują ze sobą ale są rozbieżne co wskazuje że "wkuwały" zeznania ale pogmatwały. Taki kabarecik.
 2. kindziu

  Projekcja

  Ok. Czyli nie można mówić o projekcji w sytuacji gdy ktoś to czyni świadomie. Dobrze zrozumiałem?
 3. kindziu

  Projekcja

  Odpuścić nie mogę bo sprawy są na końcówce a oni obecnie strzelili sobie jeszcze w kolano tym zawiadomieniem nie wiedząc że przeciwko nim toczy się postępowanie w prokuraturze i w końcu wyszło że działają te osoby wspólnie i będę wnosił o połączenie postępowań. Ja nie prosiłem się żeby ktoś minie okradał i napadał - to była ich decyzja. Odeszliśmy od mojego zapytania tj. czy takie zachowanie czyli przypisywanie mi zachowań własnych można nazwać projekcją ?
 4. kindziu

  Projekcja

  Nie uwierzysz. 2. w nocy i jeden dobijał mi się do drzwi. Nie wiedząc o co chodzi otworzyłem a ten z łapami i bluzgami wpycha mi się do mieszkania. Taranem z bratem go wypchnęliśmy i brat go skrępował a dosłownie po chwili wyskakuje gamoń drugi i to nagrywa. Czułem się jak w na planie Barei. Zadzwoniłem po policję i jechali ... jechali aż przyjechali po całej zadymie bo po kilku minutach od zatrzymania przybiegli jeszcze rodzice tego pierwszego i stary z pięściami na mojego brata a "operator telefonu" cały czas nagrywa. Pomyślałem że nie wierzę w to co się dzieje ale zaczęło się grubo bo awantura przeniosła się do środka mieszkania. Policja jak przyjechała to skuli wariata a "operator" schował telefon. Oczywiście sprawę zamietli pod dywan bo tylko ja miałem obdukcję a szkoda na zdrowiu do 7 dni. Cała ekipa jest umoczona w przekręty i ta "impreza w nocy" uważam że nie była przypadkowa. Do podobnej sytuacji już dochodziło - generalnie to 3 rodziny są umoczone a ja jeszcze prowadziłem sprawy cywilne które w tym roku się zakończyły i ich prawnicy nie dali rady. Motywacji mają dużo ale martwi mnie skąd takie poczucie pewności siebie i wymyślanie "misternych" planów które rozgarnięty człowiek od razu rozgryza i wg. mnie nie jest to przypadek bo zdrowy umysł nie próbuje nawet takich "genialnych" planów wprowadzać w życie tyko ktoś o skopanym umyśle, a potem rośnie frustracja i agresja. Ja osobiście jestem tym bardzo zmęczony.
 5. kindziu

  Projekcja

  Wykryłem przestępstwo na dokumencie które skutkowało szkodą moją i ich interesem.
 6. kindziu

  Projekcja

  Cały w tym kawał że ja się nie wdaję w bójki. Odwalili numer i przez dłuższy czas minie zaczepiali a raczej robili ustawki nawet o 2. w nocy. Policja nic z tym nie zrobiła a teraz złożyli absurdalne zawiadomienie wskazując świadków (tych samych co uczestniczyli w ustawkach - 6 osób) i przewija się wątek w ich zeznaniach że ja prowokowałem. Nie udały im się prowokacje więc przypisali mi że ja prowokowałem. Żałosne troszkę ale tylu świadków to policja się uruchomiła. Nie wiedzą nawet kiedy i gdzie rzekomo ja to robiłem. Kabaret, a policja stanęła na wysokości zadania - dorwali bandytę, nie wiedząc że toczy się postępowanie prokuratorskie. Nie wiem jak nazwać takie zachowanie.
 7. kindziu

  Projekcja

  Prosto z mostu; organizował ustawki w ten sposób że jeden mnie zaczepiał a po chwili on wyskakiwał z telefonem nagrywając oraz kilku baranów. Skutek był taki że jak przyjechała policja oni mieli małe kłopoty a jego telefon z nagraniem nigdy nie trafił na policję. Ci sami ludzie złożyli zawiadomienie że ja jestem przestępcą i składali zeznania w których przewijał się watek moich prowokacji ale nie na tego co mnie zaczepiał tylko tego co nagrywał. Cała ekipa tak zeznała nie znając ani miejsc ani czasów zdarzeń. Prokurator była zszokowana. Nie będę opowiadał całej historii ale wiem że ten facet ma kuku i się leczy. Mam foty zeznań tych gamoni i chcę wysłać pismo procesowe w którym chcę ten watek wzruszyć. Wymyślał misterne plany które zawsze padały a w tle był majątek a ja te oszustwa wykazałem. Ten cyrk się zaczął jak byli przekonani że prokuratura temat zamknęła i się znowu przejechali, po złożeniu zawiadomienia prokuratura przysłała mi info że łączą sprawy. Normalnie jak u "Monty Pytona" :-).
 8. kindziu

  Projekcja

  Mniej więcej. Próbuje przypisać mi coś co sam realizował i to nie wypaliło. Jest to jakiś odruch obronny i nie wiem jak to nazwać i nic innego mi nie przychodzi do głowy jak "projekcja".
 9. kindziu

  Projekcja

  Ja jeszcze raz z wątpliwością. Czy jest to jakiś rodzaj projekcji jeśli ktoś zdradza się ze swoimi zamiarami, planami przypisując je osobie która miała być celem jego działań ?
 10. Wiem że się leczy i to od dawna, stąd moja wątpliwość czy nie jest to wpływ długotrwałej terapii a o skutkach np. lekarz nie wie bo skoro radzi sobie w życiu to jest ok. Tak jakby miał osobowość socjopatyczną a socjopatów się nie leczy. Nie widziałem aby się śmiał a jego reakcje np podczas agresji są wg. mnie nie adekwatne do sytuacji - zachowuje dobre maniery gdy cię czymś wali. Dziwne? Dla mnie przynajmniej tak.
 11. Sprawy sądowe cywilne właśnie ja prowadzę i ujawniłem przestępstwa karne, ale zadziwia mnie tak wysoki cynizm wręcz nienaturalny jakby wyłączono w 100% empatię. Nie spotkałem się nigdy z takim czymś dlatego stąd moja wątpliwość czy aby nie był to efekt jakiegoś leku. Facet jest aktywny i działa więc lekarz może uważać że wszystko jest OK a "pacjent" sieje spustoszenie w społeczeństwie.
 12. Witam. Dawno mnie tu nie było ale muszę się posiłkować wiedzą forumowiczów lub lekarzy w związku z doświadczeniami z osobami co do których mam poważne podejrzenia o ich zdrowie psychiczne. Do rzeczy ; w szczególności jedna osoba od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje tzn. działa w silnym poczuciu kontroli nad sytuacją i z bardzo dużą pewnością siebie i swojej sprawczości. Podejrzewam że może to mieć związek z jego chorobą i lekami które zażywa. Dopuścił się poważnych w skutkach działań w tym manipulacji osobami na moją szkodę lecz ja to zdemaskowałem co doprowadziło go do skrajnej frustracji (włącznie z agresją fizyczną) i co gorsza nie zaprzestał swoich "podjazdów". Moje pytanie brzmi ; czy jakiś lek psychotropowy może dawać takie skutki?
 13. kindziu

  Pierwotniak?

  SNDPJpMqrnU[/yt].be]Tekst linka Zamieszczam filmik spod mikroskopu. Powiększenie 200x, materiał - ejakulat. Proszę o sugestie, podpowiedzi. .be
 14. kindziu

  Czy to jakieś krętki?

  Czy ktoś ma pojęcie co to może być? Fotka spod mikroskopu powiększenie 200x z płynu ustrojowego-ejakulat.
 15. Prawie zapomniałem o tym forum. Widzę że nie długo to będzie "Trylogia o czerwonych dziadach" :-). Poczytałem sobie ostatnie wpisy i widzę powtarzający się wątek sraczek przy nawrotach zapalenia wacława. Szczepcio, Ty faktycznie możesz mieć problem z jelitami i nie koniecznie związane z infekcjami chociaż może masz rzekomo błoniaste zapalenie jelita gr. ale widziałem że dostałeś metronidazol który powinien dość szybko pomóc ale wacek będzie się goił dłużej. Tak czy inaczej powinieneś zrobić kolonoskopię ale najlepiej żeby zajął się tobą nie gastrolog a gastroenterolog i ewentualnie reumatolog. Robiłeś ANA-1? Do dermatologa czy urologa raczej nie powinieneś chodzić bo cię zaorają lekami. Czy masz kłopoty ze stawami ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...