Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marian 13

Ja brałem tabletki na uczulenie i nic nie pomogło.
Duomox tez niec nie pomógł znaczy jest lepiej ale nawroty sa.

Czy macie taki objaw że jak się kąpiecie w w wannie/prysznic to wtedy skóra staje się czerwona tzn zaostrza się stan? po wyjściu z wanny i ok 30 min wszystko się normuje

Czort wie co z tym rumieniem ja czuję trochę na pecherzu.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

~marian 13
Ja brałem tabletki na uczulenie i nic nie pomogło.
Duomox tez niec nie pomógł znaczy jest lepiej ale nawroty sa.

Czy macie taki objaw że jak się kąpiecie w w wannie/prysznic to wtedy skóra staje się czerwona tzn zaostrza się stan? po wyjściu z wanny i ok 30 min wszystko się normuje

Czort wie co z tym rumieniem ja czuję trochę na pecherzu.

Dokładnie mam to samo co ty z tą wanną. I to po doumoxie tak mam. Wcześniej akurat nie było z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość Edek1985

Ja bralem orungal tydzien plus masc travocort...robilo sie powoli lepiej..pozniej doczytalem o duomoxie i zaczalem brac.piaty dzien duomoxu zdawalo sie byc lux wiec wtedy zmniejszylem orungal bo myslalem ze duomox daje efekty..I teraz niewiem bo z dnia na dzien po zmniejszeniu orungalu bylo coraz gorzej...Czulem ze "troszke" mniejsze cisnienie moczu no i coraz bardziej zoladz kolorowa.Teraz nasuwa mi sie mysl ze albo orungal byl dobrym tropem lub tez duomox dzialal ale nie na tyle dobrze zeby to cos wytepic..Moim zdaniem cos siedzi w prostacie lub cewce moczowej ale wiem tez ze np. po masci sterydowej tez sie lepiej mocz oddaje a to przeciez jest na zewnatrz.Czyli tez mozliwe ze tylko w cewce.Jeszcze jedno spostrzezenie mam ze jak nacisne lekko zoladz z gory to czuje taka jakby kulke w cewce w zoledziu srednica gdzies 4-5 mm i mam zamiar isc na usg.Z tym ze ta kulka chyba nie wadzi bo po lekach bylo dobrze.A moze resztki moczy zatrzymuja sie w cewce i ona powoduje rozwoj bakteri przez co cala prostata i cewka sa atakowane...niewiem juz co ale bede walczyl dalej.Natepny krok to usg urolog plus usg.Na wymazie pol roku temu z gardla wyszedl mi jakis paciorkowiec i nie pamietam juz jaki ale doktorka powiedziala ze jesli nie kaszle mocno to tego sie nie leczy,wtedy mowila ze tego paciorkowca leczy sie biseptolem.Mam pytanie czy ktos moze go zazywal? pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Tez tak mam ze skora sie robi mocniej czerwona pod prysznicem. Jak dla mnie to bakteria. Zwykly rumien nie powodowalby dolegliwosci bolowych. Problem w tym, ze sie franca niezle okopala, czy to w cewce czy w prostacie. Mimo, ze pewnie w ktoryms momencie stosowalismy lek, ktory teoretycznie powinien ja wytepic, to przetrwala. Stan zrobil sie przewlekly i organizm z nia nie walczy, moze na tym polega problem. Dla przykladu, jesli zatoki sa w przewleklym stanie chorobowym to je endoskopowo czyszcza i prostuja przegrode, jesli jest szkrywiona, zeby organizm sam sie czyscil. Tak mysle, gdyby ktos wymyslil czyszczenie fujary i prostaty na podobnej zasadzie. Takie przemyslenia abstrakycjne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Kur... po tym Doumoxie mam takie otwarte rany na żołędzi, że zmycie maści czy nawet zwykłe szczanie, boli mnie jakbym na otwartą raną soli wysypał :(( Nie życzę wam takich jazd po Doumoxie. Lepiej to odstawcie póki czas.

Odnośnik do komentarza
Gość Edek1985

Ja podejrzewam rowniez HSV2 poniewaz wczoraj jak sie przygladnalem to uwidzialem taka kaszke z malych mini krostek.Gdzies na innym forum byl podobny temat i tam sie ktos wypowiadal ze mial to samo co "MY".Dostal pare zastrzykow i wszytsko wrocilo do normy.Te krostki sa tak male ze ciezko jest sie ich dopatrzec ale jest ich kilkanasie niedaleko siebie.Jedno mnie dziwi ze powinno to byc owrzodzenie ktorego ja niemam.Chyba ze te owrzodzenia sa bardzo male i ich sie tak nie czuje.Mozliwe ze Duomox oslabil organizm wyczyscil z bakteri prostate i dlatego opryszczka wyskoczyla.Kupuje dzisiaj masc ascyklovir na opryszczke i bede smarowal.Jeszcze musze zalatwiic tabletki heviran na 2 tygodnie.Z tym ze gosciu pisal ze jak jest dlugo rozwinieta opryszczka to trzeba brac zastrzyki

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

~Edek1985
Ja podejrzewam rowniez HSV2 poniewaz wczoraj jak sie przygladnalem to uwidzialem taka kaszke z malych mini krostek.Gdzies na innym forum byl podobny temat i tam sie ktos wypowiadal ze mial to samo co "MY".Dostal pare zastrzykow i wszytsko wrocilo do normy.Te krostki sa tak male ze ciezko jest sie ich dopatrzec ale jest ich kilkanasie niedaleko siebie.Jedno mnie dziwi ze powinno to byc owrzodzenie ktorego ja niemam.Chyba ze te owrzodzenia sa bardzo male i ich sie tak nie czuje.Mozliwe ze Duomox oslabil organizm wyczyscil z bakteri prostate i dlatego opryszczka wyskoczyla.Kupuje dzisiaj masc ascyklovir na opryszczke i bede smarowal.Jeszcze musze zalatwiic tabletki heviran na 2 tygodnie.Z tym ze gosciu pisal ze jak jest dlugo rozwinieta opryszczka to trzeba brac zastrzyki

Na HSV2 to jakie badanie ? Weneryczne jakieś, czy tylko wymaz z cewki ?? Daj potem znać jak z tymi maściami u ciebie, czy lepiej czy nie.

Odnośnik do komentarza
Gość marian 13

Hej właśnie czytam o kłykcinach i grudkach perlistych bo widzę że pojawia mi się tego coraz więcej gdzie kiedyś prawie w ogóle nie miałem, z tego co wyczytałem to powodują to wirusy , całkiem prawdopodobne bo kurde żadne leki nie pomagają być może to jakieś HPV , idę do dermatolog i powiem że na to ma mi coś dać i zrobić badanie.

Czy ktoś już próbował w tą stronę iśc?
Ja jadłem heviran i nic nie dało ale może za mała dawka.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Kłyciny się podobno usuwa, a słyszałem że leki na to kosztują po 3000 zł. Ale nie jestem do końca pewien, bo się nie znam także popraw mnie ktoś. W sumie ja miałem kontakt z prostytutką, ale oralny bez gumy jak już mówiłem. Może i to HSV 2, no ale nie widzę u siebie kłycin ani nic. Nawet oglądam w okolicach odbytu, za pomocą lusterka. Może już dawno jestem zdrowy, a przesadzam z tym wszystkim i mały ma już dość. Już nie wiadomo co robić :( K***a wybiorę się w końcu na te badania weneryczne, bo już nie mam sił. Ku***a obciąć i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Znalazłem pod zdjęciu kutasa pewnego faceta, z objawami podobnymi do naszej, pewne forum amerykańskie. Lekarz jakiś tam mu odpisywał i to bardzo bardzo długo. Doszedłem do wniosku, po odpowiedział tego lekarza że to może być HSV2 ale też napisał mu o dużym prawdopodobieństwie zapalenia gruczołów czyli bartholinitis. Ktoś tu coś o tym pisał, stronę czy dwie wcześniej. Wpisałem to w google bartholinitis i dałem grafika i jest tam parę zdjęć, z objawami podobnymi do moich. Ale te google to róznie tego szuka.

Odnośnik do komentarza

U mnie to się zaczęło albo od tego że wycisnąłem prosaka na prąciu albo że skaleczyłem się na jajkach. Później przyszedł ból w penisie tak jakby na środku z boku, później w jądrach, później miedzy odbytem a jajami albo w podbrzuszu z prawej strony, urolog wskazał żylaki powrózka nasiennego wiec to od tego raczej , bóle ustały jak coś podnosze to sie nasilają zostało tylko zaczerwienienie i czasami boli tak jakby czubek penisa. i swedzenie odbytu ale też czasami. Tak troche zbiegło się w czasie z tym że rzuciłem palenie i zacząłem jeździć na rowerze, biegać. a mówią że sport to zdrowie :D

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Drogi rysiu, jesli to zylaki powrozka nasiennego to jedno z jajek bedzie ci wisialo bardzo nisko, a druga sprawa to mozesz to zdiagnozowac idac na usg dopplera, gdzie stwierdza w jakim kierunku jest przeplyw krwi i ci powiedza czy to zylaki czy nie. Zylaki pworozka nasiennego leczy sie operacyjnie. Penis sam w sobie nie bedzie cie bolal przy nich.

Odnośnik do komentarza

Ciągle szukam na różnych forach innych ludzi z takim samymi dolegliwościami jak my czyli bóle jądra i zaczerwienienie penisa.Nikt tego nie wyleczył.. po 5 lat ludzie nie mogą sobie poradzić a zaliczyli więcej lekarzy niż my. Wyznaczają nawet nagrody w postaci pieniędzy dla tego kto chociaż naprawadzi ich na dobrą drogę i nic.. Jestem dosłownie załamany...

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

A mi wyskoczyły 2 pęcherze na małym i kur.. ból niesamowity. Mały wygląda jak poparzony. Czym to smarować, moczyć żeby sciągnać ten stan zapalny ? Bo lekko z niego naskórek zszedł i mam tak jakby otwarte rany w tych miejscach. Wszystko po tym jeb.... Doumoxie. Nic tylko sobie w łeb strzelić.

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Szczepan a nie zastanawiales sie ze to moze od tego wszystkiego czym smarowales swojego penisa. Jestes na forum relatywnie krotki czas, a codziennie czytam ze smarujesz i maczasz go w to nowych specyfikach. Ogarnijcie sie panowie. Jak testujecie cos, jakas chemie to dajcie troche czasu po kazym specyfiku na regeneracje a nie 10 rzeczy na raz i w koncu nie wiadomo co i jak na was dziala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...