Skocz do zawartości
Forum

Ile powinna zarabiać kobieta?


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, hi hi hi .
Tak jak już napisano. Nie ważne ile, ważne, żeby czuła się usatysfakcjonowana zawodowo. Bardziej istotne jest, czego będzie wymagać.
No i chyba jednak lepiej jeśli zarabia troszkę mniej niż partner.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Och! Kwiatuszku!
Nie mów , że podzieli nas taka drobnostka! Hi hi hi.

Nie o ego chodzi Miguel a o to, że później z taką kobietą nie można sobie poradzić .

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

InnyInna
Ja zarabiam więcej niż mój mąż i On nie ma z tym problemu. Ewentualnie czasami mnie denerwuje, że on zarabia mniej niż ja :)

Człowiek jest jak drzewo, targane wiat­ra­mi losu, jeżeli nie ma głębokich korzeni zwanych chęcią życia, ulegnie pod toporem śmierci. Mój topór właśnie nadchodzi.

Odnośnik do komentarza

E tam, pozazdrościć, jak dla mnie to jest przesadą. :P Po prostu maż Asi ma do tego normalne podejście i tyle.
InnyInna, bardzo się cieszę, że nie chodziło Ci o ego. :D
A jeśli ktoś ma je rozdęte, to niech się opamięta i ostro się za siebie bierze, nie tłumacząc się swoją płcią. :P

Odnośnik do komentarza

InnyInna
Och! Kwiatuszku!
Nie mów , że podzieli nas taka drobnostka! Hi hi hi.

Nie o ego chodzi Miguel a o to, że później z taką kobietą nie można sobie poradzić .

Z mojej strony wydaje mi się, że wszystko zależy od osoby. Jeżeli byłbym w związku z taką dziewczyną jakiej pragnę, to kwestia tego kto zarabia więcej nie ma znaczenia. Dla mnie związek którego pragnę jest oparty na przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu. Wtedy żadne drobnostki nie mają znaczenia. Jeżeli jednak było by się w związku z osobą, która jest materialistką, która jest z Tobą bo zarabiasz niezłe pieniądze i jakoś się jej podobasz to wtedy rzeczywiście można miec problem sobie poradzić, bo zacznie zauważać, że sama sobie bez ciebie poradzi i nie jesteś tak wyjątkowym jak jej się wydawało (bo rozpatruje wartość człowieka głównie po dochodzie) - poszuka takiego co więcej zarobi (upgrade). Niestety materialistki się zdarzają choć na szczęście nie mam z nimi przyjemności :P Pytanie Inny, czego chce się od życia, osoby która będzie jak modelka (to też nie przesądza oczywiście), czy przeciętną z wartosciami no i jak wygląda samoocena danego faceta, czy uważa że jest coś warty ponad to ile przyniesie pieniędzy. Bardzo dużo osób ma problemy z niską samooceną nie widzi w sobie żadnych innych wartości za które można by ich kochać. Wtedy, choć pewnie nikt się nie przyzna taki facet może się lękać, że nie ma już nic do zaoferowania swojej partnerce. Tym samym atmosfera się zagęszcza i rzeczywiście powstają niepotrzebne problemy. Co do zarobków kobiet. Powiedziałbym, że nie można niestety nikomu ufać w 100%. Dobrze jeżeli kobieta jest w stanie się sama utrzymać (ale co tu dużo mówić często ciężko utrzymać się nawet we dwoje) bo nigdy nie wiadomo co odwali facetowi po 40 :) To tak znam niestety z autopsji, bo już 10 lat ojca nie widziałem i wiem w jakiej trudnej sytuacji potrafi znaleźć się kobieta, która oddawała się wychowaniu dziecka...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...