Skocz do zawartości
Forum

Dziecinne zachowanie dziewczyny


Gość pablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , jestem Karol i mam 17 lat , a moja dziewczyna ma 13 lat. Jesteśmy ze sobą już miesiąc. Opiszę wam ją w kilku słowach. Ma włosy do ramion, ciemnobrązowe oczy. Ubiera się najczęściej się w sukienki i koturny. Wygląda bardzo podobnie jak Justyna Pawlicka z top model. Kto by takiej nie chciał ? Ale od razu mówię że nie zwracam uwagi tylko na wygląd. Chodzi o to że jak kiedyś przyszła na boisko w baletkach powiedziałem jej żeby uważala żeby sobie nie zniszczyła to ona na to że nie będe jej rozkazywał i się obraziła. Kocham ją i nie zerwe z nią , jest tak słodka , ma najpiękniejszy uśmiech na świecie, ale ma swoje fochy...Albo jak jesteśmy na mieście ona zatrzymuje się przy każdym sklepie bo a to podobają jej się jakieś porcelanowe słoniki, kubek z kotkiem, kolczyki, różowy zegarek, czerwone tulipany w kwiaciarni, dżinsowa kurtka a to to i tamto. I muszę się ciągle zatrzymywać i czekać aż przestanie się tak wszystkim podniecać i zachwycać. Czasami rzuca mi się na szyję i prosi bym jej to kupił. Robi maślane oczka, słodki uśmiech...zawsze ulegam. Ona jak do mnie przychodzi zawsze mi coś przynosi a to szyjnik z serduszkiem mi kupiła a to czekoladki itp. Wtedy jestem całkowicie rozanielony. Kiedy jest ze swoim przyjacielem jestem zazdrosny jak diabli. Jak pocałował ją w policzek i spytałem z nerwami co to miało być powiedziała że on tak ma i że jest gejem. Naprawdę nie wiem co mam z nią zrobić ! Co o niej myślicie ? Może to ja źle robię ? Pomocy !

Odnośnik do komentarza

Witaj
Myślę, że w dużym stopniu kandydatka Twoich westchnień, jest podawana próbom intensywnego okresu dojrzewania. Tak naprawdę prawdziwa burza emocjonalna ze strony dziewczyny dopiero przed Tobą. Tutaj nic nie zdziałasz sposobami, poza wyrozumiałością i cierpliwością. Dużo zależy od Twojej dojrzałości i opanowania, można kogoś rozpieszczać, lecz można i zepsuć obiektywną ocenę w podejściu do materialności u tak młodej osoby, uległość nie zawsze jest dobra. Poza tym nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że z punktu prawnego, za rok gdy zyskasz pełnoletność wasza wspólna bliższa relacja będzie nielegalna. Weź pod uwagę ustosunkowanie się rodziców jej do tego i z tytułu odpowiedzialności jak Ciebie czeka wraz z konsekwencjami z Twojej strony. Nie będziesz już partnerem tylko opiekunem, jesteś gotów sprostać tej fascynacji?

Odnośnik do komentarza

Poniekąd mysle,ze masz troche swojej winy w tym wszystkim. Piszesz,ze nie do konca podoba ci sie ta sytuacjia a sam na nią pozwalasz! Gdy Cie o cos prosi robisz to.Pokazujesz jej ze zrobisz to co zechce wiec to wykorzystuje. Nic dziwnego. Poza tym jak pisze wyzej moj poprzednik dziewczyna wchodzi w okres dojrzewania. Skoro czujesz cos do niej,podoba Ci sie z wzajemnoscią to życze szczescia. Bierz tylko pod uwage wszystkie skutki waszej roznicy wieku.Opanuj tez zazdrosc, w zwiazku trzeba miec zaufanie do partnera bo przeciez nie zawsze bedziecie na codzien razem.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zgadzam się z Krzysztofem. Zachowanie Twojej dziewczyny (emocjonalne reakcje, obrażanie się) w dużej mierze wynika z okresu dojrzewania i burzy hormonów. I musisz się liczyć, że to nadal będzie trwało.
Pytasz się, czy może Ty robisz coś źle - wydaje mi się, że mógłbyś być trochę bardziej konsekwentny, jeśli chodzi o uleganie jej zachciankom - nie rozpieszczaj jej jak dziecka.
Poza tym zastanów się, czy uda Wam się pokonać różnice wynikające z Waszego wieku.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Skoro ma dopiero 13 lat, to możliwe, że nie dojrzała jeszcze do stałego związku. Stąd jej zachowanie. Jednak zgadzam się z przedmówcami, że robisz błąd(i to duży), że ulegasz jej zachciankom. I fakt, ona to wykorzystuje. Nie powinieneś jej też pozwalać traktować się w ten sposób, jak w sprawie z tymi baletkami. Wierzę Ci, że ma piękny uśmiech, jednak chyba nie jest on wystarczającym wytłumaczeniem na to.:P

Odnośnik do komentarza
Gość KucykzPolszy

~kkasienka1988
Dam Ci radę - znajdź sobie jakąś dziewczynę w swoim wieku!!! To jest pedofilia;/ ona jest dzieckiem, ja w jej wieku bawiłam się lalkami i jeździłam na hulajnodze

Kasienka ja jak wpadam na balet, a mam dwadzieścia parę lat, to zawsze pytam dziewczyny o dowód bo nigdy nic nie wiadomo. Raz poleciałem na disco to wyszedłem pijany a wyrwałem taką lalę że hej. Na miejscu mówiła że ma 20 lat a później na ulicy się przyznała że ma tylko 16. Pogoniłem szybko :) Z wyglądu nikt by nie powiedział że tyle miała, dziewczę było umalowane i odpicowane jak rasowa k***a ;) A druga kwestia jest taka że kto w ogóle ją tam wpuścił na ten balet skoro wpuszczają od 18 lat. Dała w łapkę? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

~KucykzPolszy
~kkasienka1988
Dam Ci radę - znajdź sobie jakąś dziewczynę w swoim wieku!!! To jest pedofilia;/ ona jest dzieckiem, ja w jej wieku bawiłam się lalkami i jeździłam na hulajnodze

Kasienka ja jak wpadam na balet, a mam dwadzieścia parę lat, to zawsze pytam dziewczyny o dowód bo nigdy nic nie wiadomo. Raz poleciałem na disco to wyszedłem pijany a wyrwałem taką lalę że hej. Na miejscu mówiła że ma 20 lat a później na ulicy się przyznała że ma tylko 16. Pogoniłem szybko :) Z wyglądu nikt by nie powiedział że tyle miała, dziewczę było umalowane i odpicowane jak rasowa k***a ;) A druga kwestia jest taka że kto w ogóle ją tam wpuścił na ten balet skoro wpuszczają od 18 lat. Dała w łapkę? Pozdrawiam.

Między 16 a 20 różnicy praktycznie nie ma, z resztą co pełnoletnią dziewczynkę wykorzystasz a niepełnoletnią już nie? Chory jesteś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...