Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

Różyczko, to znaczy ze On się wyprowadził na kilka tygodni. To była jego decyzja. Nid powiedział czemu, tylko ze musi to wszystko ogarnąć. Mówi, ze zatrzyma się u kumpla. Ja nie wnikam, hamuje się. Ci do koleżanki, to mam jeszcze resztkę zaufania dla niego, test. Teraz po zajęciach szkoleniowych wyruszam na rower na miasto. Chce przemyśleć

Odnośnik do komentarza

Kasiu... przeczytałam wszystko ( na samym początku się wypowiedziałam, bo też mam "niebieskiego" za męża, gwoli przypomnienia ).... Piszesz, że "podjęliście decyzję o separacji"... a okazuje się, że to Twój mąż stwierdził, że się wyprowadza na kilka tygodni....podał jakieś powody takiej swojej decyzji, co nim kierowało?
Może się mylę ( oby ), ale moim zdaniem coś już się zadziało niefajnego między nim a inną kobietą..... nie chcę upewniać Cię że z jego ex, ale jest to wielce prawdopodobne.... ten sms nie wziął się znikąd.... może nie doszło do pełnej konsumpcji, że tak powiem, ale nawet jeśli chodzi tylko o rozmowę, szczerą i otwartą, to ja już czułabym się zdradzona.... bo to Żona powinna być powiernikiem, przyjacielem, kochanką, koleżanką.... wszystkim ( w idealnym świecie....) .
Mam nadzieję, że mimo wszystko Wam się ułoży, wróci stabilizacja, z czasem zaufanie i znowu będziecie szczęśliwi mając siebie obok... Wymaga to wielkiej pracy nad związkiem, wiele siły, wielu wyrzeczeń i kompromisów, ale nie jest niemożliwe. Trzymam więc kciuki za Ciebie i Twoją Rodzinę Kasiu:))
Pozdrawiam cieplutko
Nym...

Odnośnik do komentarza

Nymeria, ja to chyba mam czarnego a czasem w kolorze moro męża ;p
A tak na serio, to nie powiedział żadnego powodu tej decyzji. Tylko, że musi "ogarnąć pewne sprawy". Daje mu wolną rękę.
Obaj chyba potrzebujemy wolnych tygodni. On w czerwcu wyjedża na pol roku, ja na miesiąc do stanów a więc obaj mamy czas do przemyśleń.
a co do do jego ex, to też mam domysly. Jeśli to okaże sie prawdą, to nie ma odwrotu. Nie uznaje takich akcji. W zajebistym świecie powinno być tak, jak powiedziałaś, niestety nie jest tak..
Dzięki za słowa otuchy:) A w jakim pionie pracuję Twój mąż?

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałam przed chwilka z znajoma która była w piątek z moim mężem i innymi w klubie. Mówiła ze miedzy moim a jego znajoma(wiecie która) nic siw nie działo. Ale na jedna z akcji jakie Ona wyrządziła to ona nawet była zdziwiona bo ta moja eks przyjaciolka chciała się do niego przytulic a on ja odepchnol i się odczepila na resztę imprezy, bo dalej to nie wiem, pojechali razem taxi (ma po drodze). A może to pic na wodę? Ale skąd mial wiedzieć ze będę z nią wgl gadać? sorka ze. Tak pisze bez ładu i składu ale z fona pisze i same wiecie;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...