Skocz do zawartości
Forum

Ciągły katar


diablok1

Rekomendowane odpowiedzi

Z odczulaniem jest różnie i nie zawsze wychodzi,tu chyba zależy to od człowieka.
Co do kropli to owszem niszczą śluzówkę wysuszając ją, choć nie u każdego ( tu mogę podać przykład siebie, brałam krople nieprzerwanie przez rok i śluzówkę mam ok - potwierdzone przez laryngologa i alergologa) Ale ogólnie krople strasznie wysuszają i przez to może dojść do pękania, tworzenia się ranek i krwawienia z nosa. Innym zagrożeniem jeśli chodzi o krople to jest uzależnienie się od nich. Bardzo ciężko potem z tym wygrać. Bo ma się ciągle uczucie jakby nos był zatkany. Sama przechodziłam przez ten etap i była to mordęga straszna, ale się udało.
Teraz jeśli już muszę stosować krople to po pierwsze stosuje jak najkrócej, po drugie razem z kroplami stosuję sól fizjologiczną, która nawilża śluzówkę, po trzecie wolę tabletki na katar ( choć one też nie pozostają obojętne w stosunku do sluzówki)

Odnośnik do komentarza

Alergiczką jestem od 15 lat od 10 się odczulam, ale to nie jest tak że przy odczulanie nie masz już żadnych objawów, są one po prostu słabsze, krople do nosa tez stosuje od zawsze, i nie jestem od nich uzależniona wręcz przeciwnie nie lubię tego uczucia jak muszę sobie" fuknąć " do nosa wiec zupełnie się nie zgadzam z tym co piszecie, ale rozumiem że są różne zdania na ten temat

Odnośnik do komentarza

~Tabakiera
No właśnie o tym mówiłam, że nie u każdego to się powodzi, u mnie w rodzinie jednej kuzynce pomogło, pozbyła się alergii, a innej zupełnie nie pomogła.
Makaronowy a co się stało tobie? Czemu piszesz, że Ci zaszkodziła>

dostałem uczulenia ,jakkolwiek to zabrzmi :/
spuchłem, pojawiły sie czerwone plamy na ciele...cos okropnego.
mowiłem lekarce ze cos nie tak,ale nie wierzyła mi... odczulała mnie dalej. 2 razy miałem pogorszenie lekkie,ale za kolejnym razem, to było juz fatalnie i zrezygnowałem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...